19.08.20

VYROBSITRICKO: Dojmy

1

Opět Vás vítám u nového článku, v dnešním článku se hlavně zaměřím na potisk triček na webových stránkách Vyrobsitricko.cz. Já osobně nejsem úplně fanoušek potištěných triček, ale zase je úplně ani neodsuzuji. Hodně záleží na tom, co se na tričku nachází, zda to nepůsobí podivně na můj vkus a nebo zda se to vůbec hodí ke mně, jako k člověku.  
 
Spolupráce si opravdu pečlivě vybírám a není to jako dřív, že skočím do všeho po hlavě, abych toho měla co nejvíce, ty časy jsou pryč. Neříkám, že jsem za ně nebyla ráda, hodně mi to naučilo a taky mi to dovolilo nahlédnout zase někam jinam. Nicméně každý nějak dospíváme a já se hodně zaměřuji na kvalitu výrobků a poměr cena/kvalita. Pokud chci koupit něco levného nemůžu počítat s tím, že to přeci je kvalitní. 

A teď zase zpátky do přítomnosti. Nabídku jsem hodně zvážila a projednávala, zda mohu mít vlastní potisk, jelikož se mi moc na běžné nošení nelíbí psané potisky apod. To jsem samozřejmě mohla a tak jsem si vyrobila ten, který již vidíte na tričku v úvodní fotografii. Upřímně jsem z toho trička opravdu nadšená. 
Vybrala jsem si variantu trička s certifikátem GOTS, který mě potěšil, že v nabídce byl. Pokud neznáte a nevíte, co GOTS znamená, tak ve zkratce je to nejpřísnější biotextilní certifikace. Zajišťuje ekologickou čistotu výroby i samotného výrobku. Víc si o tomto můžete vyhledat i na internetu, stáčí napsat do vyhledávače GOTS certifikát a budete hned vědět.

Jedná se o organické tričko s potiskem. Tričko je vyrobené z bambusové bavlny, která je velmi příjemná na omak i na těle a proto tuto variantu doporučuji i přes to, že je o něco dražší (opravdu jen o něco). Je to velmi pěkně ušité a věřte, že já jsem v tomto ohledu opravdu hrozná. Všechno jsem si pečlivě zkontrolovala a co mě opravdu uchvátilo byl právě samotný potisk. Měla jsem spoustu triček potištěných, když jsem chodila do školy nechávala jsem si dělat trička s kapelou, nebo podobné věci a nestačím se divit, jak krásný potisk to je.

SKUTEČNÁ KVALITA!
Potisk jsem si vytvořila, v návrhu vlastního trička se vám ukáže, zda je obrázek dostačující kvality, což též velmi pomůže při výběru vhodného potisku. Takže postup je velmi jednoduchý a tričko můžete mít objednané velmi rychle, záleží opravdu jen na vás. 
Objednala jsem si tričko ve velikosti S aby mi bylo malinko volnější, přeci jen komfort nadevše. 
Ještě bych ráda upozornila, abyste koukali na dostupnost triček, přeci jen nemůžete očekávat, když není naskladněné, že to bude za den-dva hotové ♥.

V čem ještě vidím potisky triček jako skvělé?
Rozlučky se svobodou, taková trička si nejen můžete vyrobit, ale můžete kouknout i na již připravené motivy, které naleznete přímo na jejich stránce. Kouknout se taky můžete na Párové motivy pro zamilované, kteří rádi dávají najevo svojí lásku, nebo taky různé zábavné potisky. Mají opravdu velký výběr a pokud ani to, tak vždy si můžete vybrat možnost vytvořit vlastní a tam už to znáte. ♥

Já jsem rovnou vytvořila celkový outfit, kde jsem zakomponovala právě tričko s šicím stojem a nápisem I ♥ sew, abych ukázala, co opravdu ráda dělám. Vždyť už mě znáte. Tak se na to pojďte kouknout, jakou kombinaci jsem vytvořila. 
 
FOTO: Karolína Caltová

S láskou, Vaše SAGI ♥

1 komentář:

  1. Já také nejsem fanouškem triček s potisky a nápisy vnímám ještě hůř, takže nevím, jestli bych takové tričko chtěla. To tvé se mi ale líbí, skvěle tě vystihuje a je mi i sympatické, jak kvalitní tričko je v nabídce! Ne jen ty bílé průhledné, jako se normálně na takovýchto stránkách prodávají...

    Little Dreamer

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.