30.07.20

Semifinále VUCH Lady 2020

0Opět Vás ráda vítám u nového článku, který bych ráda věnovala semifinále soutěže VUCH Lady 2020. Pokud mě sledujete na instagramu, tak víte, že jsem se dostala do semifinále o Vuch Lady 2020. Upřímně jsem nikdy nepočítala s tím, že bych se mohla takhle někam dostat a zpráva o tom, že jsem v TOP 5 mi přinesla nejen slzy radosti, ale otevřela nové dveře.

Nejdřív se vrátíme na úplný začátek soutěže, kterou vyhlašovali blogerky a informovali o tom nás. Já jsem se to dozvěděla přes skvělou STYLEMON a rozhodla jsem se, že to zkusím. Zapomněla jsem úplně na dění soutěže ještě ten den, kdy jsem fotku zveřejnila a najednou mi přistála v DM zpráva, že jsem se dostala do TOP 5, bože to bylo radosti, byla jsem zrovna u rodičů a najednou jsem měla slzy v očích. No vážně, kdo by to byl čekal, že se tohle stane. Já fakt ne!

V neděli jsem dostala vlastně zprávu a hned ve středu se to konalo, měla jsem ještě zařizování o uvolnění v práci a domluvení hlídání prcka, jelikož jsem v Praze nakonec byla celý den (autobusy jezdili fakt super).

Takže v sobotu 1.7. jsem vyrazila do Prahy s nervozitou a zároveň neustálím úsměvem na tváři. Stále jsem tomu nemohla uvěřit. Postupně jsme se tam sešli banda naprosto super holek a to nemyslím jen semifinalistky, ale i VUCH tým.
Bylo tam spoustu zábavy a smíchu a to bylo něco tak úžasného, že na to ještě teď ráda vzpomínám. Šila jsem si dokonce na tu akci šaty (viz. foto), abych měla na sobě něco pohodlného a pěkného. O líčení se nám postarala skvělá vizážistka a věřte já se nenechávám od druhých moc líčit, mám dost zvláštní obličej a mám pocit, že vždycky vypadám jako pako a teď jsem se cítila jemně jako holčička. Jelikož jsem často dost výrazná, tak to byla příjemná změna.

Přišlo na řadu focení a mohli jsme si něco vybrat s čím budeme fotit, no jak vidíte, vybrala jsem si brýle, růžové, ano. Miluji barvičky, takže tyhle okuláre mi udělali fakt hroznou radost. Focení byla též zábava, horší byla nervozita z natáčení medailonku, ale i tak jsem si to moc užila, jak píšu, skvělý lidi kolem dělají hodně.

Po focení i natáčení jsem tam ještě chvilku byla, ale jelikož jsem byla vázaná autobusem, tak jsem se nemohla zdržet moc dlouho. Nicméně abych nezapomněla, tak jsem taky dostala balíček za to, že jsem právě byla v TOP 5 a hádejte, co jsem tam našla? Samozřejmě tam byli i tyto růžové brýle, které nosím téměř pořád teď.

A co bylo v balíčku dalšího, to vám přeci mohu hned prozradit.
Trenky s plameňáky, které nosím též na doma téměř pořád, jsou bavlněné a opravdu pohodlné. Řetízek a náušničky, které mě teď také zdobí, jelikož jemné doplňky já opravdu můžu. Dále jsme tam měli jelení lůj (taky super), ponožky - ty vynosím spíš až na podzim a zimu, dále tam byl poukaz na 1500,- za který jsem si vybrala krásnou fuchsiovou kabelku a samozřejmě i peněženku.

Vše bylo i krásně zabalené, prostě mi to udělalo velkou radost.

A teď se dostaneme k závěru. Soutěž jsem NEVYHRÁLA, ale mně vlastně ani nešlo o to vyhrát, aby být součástí VUCH týmu, to by pro mě bylo mnohem více a hádejte, co se stalo. Po skončení soutěže mi nabídli spolupráci ♥, opět slzy v očích a neskutečná radost, která se prostě nedá slovy popsat. Nicméně to pro mě hodně znamená a všechno tohle mi ukázalo, že můj život jen a jen kvete pěkně do stran.


Tahle zkušenost pro mě byla něčím velkým a i když to byl jen jeden den, tak mě to určitě ovlivnilo na celý život!

S láskou, Vaše SAGI ♥

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.