21.05.19

Jsem zpátky v plné síle

3


Po dlouhé době Vás všechny zdravím. Je to už tak dlouho, co jsem naposledy psala článek a furt jsem chtěla, ale nešlo to. Nejen, že bylo málo času, ale musela jsem se trochu srovnávat v osobním životě. Už si nepamatuji, kde jsem naposledy skončila, ale aspoň vám trochu povím, jak to teď se mnou a rodinkou je. 

Pokud sledujete můj instagram, tak jste si všimli, že nejspíše je všechno mnohem lepší a to je i pravda. Chtěla bych se vám rozepsat, co se postupně dělo a napsat vám i pár střípků, co se změnilo a zlepšilo náš život. Tak se na to pojďme podívat ♥.

Začala jsem chodit k psycholožce, která mě poslala na testy, které měli zjistit, jak moc vážná je moje deprese. Takže kvůli několika věcem, které mě ohrožují na životě, jsem musela začít brát léky (antidepresiva), které mi dost pomohli zase žít. Upřímně jsem hrozně šťastná, že nepociťuji tak extrémní stres a jsem o dost klidnější hlavně uvnitř. Také mi bylo doporučeno chodit na terapie, kam tedy občas chodím a kde řešíme "bubáky" z minulosti. 
No není to žádná sranda a bohužel dost bojuji stále i se sebepřijetím a to je něco tak neskutečně těžkého. Ale já tomu věřím, že se nám povede ty ošklivé myšlenky odblokovat ♥. A budu skutečně šťastná i za to, že jsem jaká jsem.

Jak to je dneska s mojí rodinou a manželem? Dala jsem našemu manželství šanci a snažila se udržet rodinu pohromadě. Řekli jsme si, že musíme udělat změny, protože jsme mladí a jenom sedíme doma na zadku a tenhle život já prostě nechtěla. Nesnášela jsem to. A chtěla jsem si zároveň zase najít cestu ke svému muži.
A teď na rovinu. Našla jsem si ke svému tu nejlepší možnou cestu, jsme spolu šťastnější, stále něco podnikáme a mám pocit, že díky tomu zase žijeme ♥. Jsem se svojí rodinou neskutečně šťastná, syn si užívá společné výlety a my jsme rádi, že má zatím stejné nadšení ♥. 
Sice cestujeme na západě Čech, ale i to nám zatím stačí. Protože až poznáme většinu Čech se synem, tak s ním začneme objevovat další a další krásy našeho světa ♥.

Když jsme byli v Mariánkách, tak jsem se začala cítit jako na začátku našeho vztahu, bylo to krásné. Pomáhá mi po psychické stránce, tak moc, že si neumím představit nikoho na jeho místě. 
Stále se mi honilo hlavou, jak mě mrzí, že jsem mu tak moc ublížila, ale možná se to stát mělo, abychom se změnili a trochu přehodnotili naše životy.
Více se spolu smějeme více si užíváme společné chvilky, ale samozřejmě se také hádáme, jsme jen lidi. Když jsme spolu trávili tolik času a snažili se být akční stále, tak jsem přicházela k tomu, že ta láska nezmizela, ale změnila se. Láska má několik podob a ač jsem si myslela pár měsíců zpátky, že tohle nikdy nebude možné, tak dneska mohu říct, že je to jediný chlap, kterého dokážu milovat i teď. Který dokázal to, co řekl, že chce abychom zase byli šťastní a jsme ♥.

O víkendu jsme se byli ve Františkových lázních a musím vám postupně sepsat aspoň něco z těch našich výletů ♥.


 Šaty: dárek / Kabelka: C&A / Bunda: Bershka / Lodičky: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI ♥

3 komentáře:

 1. palec hore za tykýto osobný článok :) a fotky sú krásne..držím palce nech si stále šťastná

  WHEN PIGS FLY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát, myslím si, že je dobré o některých věcech mluvit ♥ a věřím, že už bude jen a jen dobře ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.