16.12.18

Nic není tak růžové....

2


Vím, že pravidelnost článků se hodně změnila. Za to se nejen omlouvám, ale skutečně jsem neměla hlavně tu náladu na to něco psát. Proto jsem s k tomu dostala až teď o víkendu. Začalo to minulý víkend, nečekaně jsme museli s Michálkem vyrazit na pohotovost, jelikož nemohl spát a bolelo ho ouško. 
No toto nebude jediné o co se s vámi dneska podělím, takže je i můj čas se hezky vypsat. A tak nějak doufám i v to, že tento týden přinesu více článků, tak uvidíme jak to půjde ♥.

Jak jsem se zmínila, byla jsem se synem na pohotovosti, důvodem bylo ouško, žádné teploty, maximálně rýma... řekněme prostě nachlazení. Pan doktor řekl, že má bubínek zarudlý, ale stačí na to jen kapičky, takže jsme kapali a vypadalo to, že je to už dobré.
Manžel musel po noční vydržet vzhůru, jelikož chodíme do práce oba dva a já měla zrovna ranní, což bylo opravdu šílené, ale zvládl to.V úterý jsem vstávala hodně brzy, jelikož jsem měla školení.

Teď něco málo o školení.
Jak již víte, tak pracuji jako kosmetička ve Studiu Le Decor v Plzni, díky tomu se mi naskytuje celkem dost možností, jak rozšířit své znalosti a hlavně poté nabízet i lepší péči o klientky. Školení bylo plné energie, příjemné společnosti a neskutečného rozšíření znalostí v odvětví značky Biodroga se kterou pracujeme. 
Ale... Nic není tak růžové, jak se zdá. Uprostřed školení mi začala volal mamina, jelikož manželovi ukradli telefon, tak neměl jak mě kontaktovat. Zjistila jsem, že jedou s prckem na pohotovost, že má 40tky teploty a já mohla oči si vyplakat, na víc jsem se nezmohla. 
Moc bych nezmohla a tak jsem se musela fakt uklidnit a říkat si, že bude vše dobré a dají mi o všem vědět. Dostávala jsem všechny informace a stále čekala na to, co přijde za zprávu. Nakonec měl opravdu zánět středního ucha, který se tedy píchl a nasadili penicilin, na který musíme momentálně stále chodit. Fakt jsem si přála být s ním a obejmout ho, nedat ho z náruče a jen tak s ním ležet ♥. 
Nakonec za ten den i dvakrát zvracel, což bylo možná i dobře, protože spoustu věcí ze sebe taky dostal. Teploty hned byly pryč a přišla řada na návštěvu našeho dětského pediatra. Tam jsem zjistila, že Míša nejspíš má streptokok a tak začali sbírat výtěry... no znáte to.
U doktorky jsme teď stále, no také musíme jezdit na ušní do nemocnice a musím říct, že teď jsem fakt šťastná, že už ten řidičák opravdu mám, protože nevím kdo by nás jinak vozil. A tam jsem zjistila, že má v uchu malého pneumokoka, paráda! Mimochodem nejsem lékař, ale mám pocit, že obojí je stejná bakterie (pneumokok a streptokok) nebo patří pod stejný rod. No nebudeme se tím tolik zaobírat, když vím kulový. 

Jak je tomu dnes? Michálek do konce roka už do školky nepůjde, což je z jedné strany úplně na nic a z druhé dobře. Když jste oba pracující, tak to tak jednoduché není, navíc já si ve zkušební době opravdu nechci brát OČR, abych byla s ním doma. Vím, že se s manželem dokážeme prostřídat. Prcek furt básní o tom, kdy uvidí paní učitelky, ale bohužel až po Novém roce, ale zase bude zdraví a nabitý energií ♥. 

Když je Michálek doma, tak není na nic čas, když byl vždy ve školce a já měla až odpolední, měla jsem čas na to uklidit byt, nebo něco uvařit, vlastně cokoliv u čeho normálně nemám chvilku klidu. Teď je tu nás obrovská spoušť a už chci jen, abych stihla vše před Vánoci uklidit ♥.


Outfit
Celkem vtipné je, že nápis by celkem seděl k vršku "dnešního" outfitu, protože ten opravdu není moc růžový. Navíc to není ani ledajaký top. V módě člověk musí experimentovat, to já dělám opravdu ráda a když mám tu možnost, tak toho využiji. Jsou to totiž šaty, které jste na blogu už mohli vidět a myslím, že nejen jednou. Přišlo mi, že v kombinaci s touto krásnou tylovou sukní vypadají skvěle a myslím si to i teď, kdy se na fotky koukám s odstupem. 
S růžovými nízkými kozačkami a fialovou kabelkou to byla jen taková třešnička na dortu ♥. Kdybych si ten outfit vzala dnes, tak bych ještě zvolila fialový kabátek, který by mě zahřál a šál klidně v nějakém tmavším odstínu. 


Šaty: Mohito / Sukně: Asos / Boty: Botovo / Kabelka: House

S láskou,
Vaše SAGI ♥

2 komentáře:

 1. Ouu.. hlavně ať je malej v pořádku, ale to už určitě bude, když už se ví, co ho trápí :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No je to zábava takto před Vánoci :/.. Do čtvrtka ještě musíme chodit k lékaři.. Pak už snad budeme mít klid ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.