30.11.18

Už jen pár dní

3


Už jen pár dní a začínají Vánoce. Já jsem letos konečně změnila pár věcí a hned se z Vánoc těšíme všichni o dost více. No upřímně jsem ráda, že mám nakoupené dárky, ale ještě mi chybí asi jen pro dvě kamarádky ♥. Abych vás trochu uvedla do našeho dění doma a v práci, tak jsem se to rozhodla sepsat v krátkosti.

Ježíšek byl letos rychlý
Jelikož už vlastním řidičák a syna mám šoupnutého ve školce, rozhodli jsme se s manželem vyrazit na nákupy a to doslova. Máme pro všechny děti v rodině.... doufám, ale myslím, že ano. Dokonce i pro dospělé máme nějaké maličkosti a hlavně nejvíc ze všeho se těším, až si bude Michálek rozbalovat ty svoje.
Tím jak roste je to nejen náročnější, ale jelikož si nemůžeme dovolit všechno a ani bychom nechtěli, tak jsme se rozhodli koupit sice dražší dárek, ale víme, že to bude stát opravdu za to! 

Čerti se čertí a Michálek je má na háku
Náš prcek prostě ve školce odmítá jíst, jednou je to dobré, pak zase ne. No když mu povíme o čertovi, tak mám pocit, že ten čert jsem spíše já. Nebudu ho děsit, nemám zájem o to, aby mé dítě mělo trauma, ale chci aby věděl, že jíst je správné a potřebuje to, když chce sportovat. 

Ťukám si na čelo, já peču cukroví
Ano, neuvěřitelné pro celou mojí rodinu. Ač něco uvařím nebo někdy upeču, tak jsem fakt antitalent na všechno. Potřebovala bych snad na všechno odměrku. ALE! Musím uznat, že se mi cukroví opravdu daří, opravdu je to příjemná změna a Michálek je můj velký pomocník ♥. Chci si to já sama nastavit jako tradici a chci, abychom jako rodina si každoročně pomáhali. 

A teď kousek ze šití
Ušila jsem si další nové šatičky, celkem univerzální, doslova. Mohli jste je vidět na mém instagramu ♥. Teď chystám další, ale nejdříve bych chtěla dokončit kolekci, jsem z toho vyčerpaná, protože momentálně trávím spoustu času v práci, což se trochu upraví a už to půjde jak má ♥. 
Než se totiž naučím stíhat všechno, tak to chvilinku potrvá.

Chci zase točit na YT
Ano, opravdu bych ráda opět natáčela, chci si na to najít čas a i prostor. Chci tím pomáhat například v šití nebo ukázat, že není vše úplně jednoduché. Jenže se musím ještě pár věcí naučit, jako střih videí nebo celkově pracovat s tím, aby to nebylo nudné nebo příliš strojené. ♥

Moje práce je skvělá
Jak již víte, tak pracuji jako kosmetička ve Studiu Le Decor, spoustu času trávím teď tam a řeknu vám, že mám ty nejlepší kolegyňky, až na pár výjimek, ale tak je to vždy ♥. Měla jsem už pár klientek a zatím naštěstí spokojených a já jsem spokojená pak ještě více. V prosinci mě navíc čeká školení, takže budu zase rozšiřovat své vědomosti. 


Také v dnešním outfitovém postu mám na sobě jeden z mých kousků ♥. Jsou z umělého hedvábí a moc příjemné na těle, no rozhodně nejsou do zimy bez tílka pod nimi. Spíše je nejvíce vynosím na jaře ♥. K nim jsem zvolila kozačky nad koleno v béžové a jinak ladila do barev které jsou i na šatech ♥.

Co na ně říkáte? ♥


Kabát: F&F / Kabelka: Orsay / Šaty: SAGI Style / Boty: Botovo

S láskou,
Vaše SAGI ♥

3 komentáře:

 1. Strašně ti to sluší:)! Jsi sympatická a krásná. Budeš dělat článek o vánoční výzdobě?

  Hrozně moc se mi líbí ty šaty, kabelky, boty a rtěnka:D! Vlastně i ten kabát:(...:D.

  No nic, tak pochlebování už asi stačí:D.

  Verča ze Ztracena v Praze

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji opravdu strašně moc za vše ♥.. Mohla bych něco zkusit, ohledně Vánoc bych chtěla ještě nějaké ty články sepsat ♥

   Vymazat
 2. Tvé nadšení z práce sleduji a jsem ráda, že se ti tam tak líbí! ♥

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.