21.11.18

Úspěšné ukončení kurzů

2


Hlásím se Vám po týdnu, kdy ze mě konečně opadl stres. Minulý týden byl opravdu časově náročný a hlavně i kvůli tomu, že jsem se učila na zkoušky. Raději jsem oželela čas na sociálních sítích a věnovala víc času učení. 
A teď mohu hrdě říct, že jsem úspěšně ukončila rekvalifikační kurz na kosmetičku a jsem od úterý dokonce i zaměstnaná. Tedy v pondělí probíhali zkoušky a v úterý jsem už šla do práce ♥. Teď jsem fakt šťastná, jsem ráda, že začnu konečně něco dělat ♥. Teď je to fakt perfektní.

Bude náročné z počátku najít si zákaznice, to stejné platí i v případě krejčoviny, prostě hledám dokud nenajdu, ale přeci jen na kosmetiku se pak chodí i pravidelně, kdežto u krejčí je to spíše dočasné. Tam se spíše nacházejí nový a nový.

Jak jsem vám psala již dávno, nikdy bych nedělala nic, co mě nebaví a kdo mě zná, tak zase ví, že mě práce s lidmi baví. Jsem ráda, když jsou lidé šťastní a spokojení, to je pro mě opravdu důležité a nedám na to dopustit ♥. A to nejen, když je jako kosmetička zkrášlím, ale i když tvořím oblečení, které si přály ♥.

Mám své první zákaznice.
Jsem celkem akční a upřímně, je to práce, potřebuji zákazníky stejně jako u tvoření oděvů, jinak nejsou peníze. To pochopí každý, nicméně nechci to všem násilně vnucovat, jako pojď ke mě na kosmetiku, protože já jsem teď ta velká kosmetička..... NE! Nejsem žádná perfektní kosmetička, ale praxí se lidé učí a to zda mám pouze rekvalifikace neznamená, že to neumím. Ty 3 měsíce nám dali opravdu dost a od teď je na nás, jak budeme postupovat.
Navíc se sešel skvělý kolektiv, co jsme všechno slyšeli, tak nikdy to nebylo takové, aby se mezi sebou ženské tak bavily, prostě nechtěli tvořit dvojice, nechtěli spolu ani mluvit a my jsme to tam trochu zpříjemnili.

Jsem ráda za nové zkušenosti, ale mám toho opravdu hodně před sebou. Čeká mě poslední navržení modelů na mojí první "Fitness kolekci" a já mám zatím jen polovinu. Takže se do toho o víkendu pustím na plno, abychom mohli začít nakupovat látky a pracovat. Změna přijde v tom, že se bude šít i pro muže. Nikdy jsem na muže nešila a teď bude premiéra. Tak držte pěsti, ať mi vše vyjde ♥.

Už se vám budu zase ozývat pravidelně. Měla jsem to teď opravdu náročné a když se všechno už zlepšilo, tak se musím vrátit do svých kolejí ♥.

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Kabát: Zaful / Šaty: Lindex / Kabelka: Promod / Boty: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI ♥

2 komentáře:

 1. Jsem ráda, že jsi to všechno tak skvěle zvládla! Mám za tebe radost a držím ti pěsti v získávání nových zákaznic ♥
  A fotky jsou opět skvělý, chtěla bych být fotogenická jako ty! :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji zlatíčko strašně moc ♥. Doufám, že vše bude už jen tak, jak bych si přála ♥

   Ale prosím tebe, jsi krásná a fotogenická ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.