05.10.18

Ve žluté zazáříš

5


Musím uznat, že stíhat všechno najednou se prostě občas nedá. Poté, co jsem si v sobotu šla dát "skleničku" koktejlu, jsem v neděli ulehla s teplotami, bolestí v krku a silnou rýmou. Super. Po několika letech jsem si dala takové zavzpomínání, vždyť opakování je matka moudrosti, že?! 

Vůbec jsem nečekala, že mě něco dokáže tak složit, až z toho nedokážu fakt nic udělat. Takže hned v pondělí, kdy jsem měla kurzy, nadopovaná léky na bolest hlavy a vyrazila se dál učit. Klasika, masáže obličeje mě upřímně baví, takže se z toho fakt těším, když to děláme, horší bylo, když jsme se měnili, tak na ten krk to nejspíše nebylo úplně vhodné. Odpoledne jsem totiž měla ke všemu jízdy v minimálním provozu a po jízdách jsem padla po postele a zase spala skoro do večera. 

V úterý jsem pociťovala, že je to lepší, no sotva jsem mluvila a nebylo mi furt úplně 100%. Takže jsem dorazila si napsat testy, koukla na základy trhání obočí a jeho barvení + barvení řas a běžela domů. Lehla jsem a spala, když jsem se aspoň trochu prospala, tak jsem vyrazila na rychlé focení a běžela pro syna do školky. Ten naštěstí (ťuk, ťuk..) je zdravý. 

Středa byla spíše o autoškole. Hned ráno jsem vyrazila na dálkovou jízdu a musím říct, že jsem se v autě cítila o dost jistější než v pondělí. No stále dělám spoustu chyb, takže asi tak... ale od čeho jsem jinak v té autoškole, kdybych to všechnu uměla hned.. K večeru jsem vyrazila na teorii, která se hodně zanedbává. Já to chápu, co není povinné, tam se člověku nechce, ale já jsem za tu teorii ráda. Když můžu, přijdu a naučím se zase něco, co použiji v praxi. ♥

Včera byl den o to zajímavější. Ve 14h jsem vyrazila do města, no a upřímně i pocitově si myslím, že si to začínám i více užívat. Sleduji provoz, značky, palubku i zrcátka, což mi dělalo více méně problém v pondělí a ještě i trochu ve středu. Člověk pak zjistí, že si to automatizuje postupně. Nejvíce musím vypilovat křižovatky, tam je to fakt zábava se mnou :D. Přeci jen, člověk stále jede v autě, to, co může být jedna ze smrtelných zbraní pro chodce a občas i pro řidiče. Mám k tomu respekt.

Teď trávím spoustu času děláním zakázek, učení a samozřejmě focení a fitness. Dostala jsem celkem dost vynadáno, že jsem chtěla i pomalu s teplotou cvičit, ale upřímně se fitko stalo mojí závislostí a tak moc mě to chytlo a tak moc jsem do toho zapálená, že mít čas, tak opravdu jedu každý den ♥. 

Nicméně vím, že od listopadu bude čas jiný, naštěstí budu jen na částečný úvazek, ale i tak to bude zajímavý ♥. Já věřím, že si s tím poradím.
A synátor s jeho sádrou? Na to bych zapomněla. Příští týden konečně sundání a klid (klid nikdy nebude).

Outfit

Květovaná halenka, kterou jsem objevila v sekáči a musela jí hned mít ♥. Nikdy nebudu litovat toho, že jsem si jí před 5ti lety koupila. Čas hrozně letí a já zjišťuji, že člověk nemusí každý týden či měsíc nakupovat, aby měl radost z věcí. Já si kupuji věci jednou za čas a hooodně nad nimi uvažuji, zda je opravdu unosím. No budu upřímná, žlutá sukně kterou zde mám na sobě, neměla dlouhé přemýšlení. Prostě jsem jí brala, protože se mi líbila a chtěla jsem jí hodně moc. To zda jí unosím mě v tu chvilku nezajímalo (stála jen 250,-). 
Mám ji od loňska a už loni mi trochu trvalo najít si k ní pak cestu víckrát. Ale, postupem času se stávala opravdu mojí součástí, zamilovala jsem si jí a hrozně ráda ji vždy vytáhnu k nějaké zajímavé kombinaci. Jako například k bordové halence s květy o které byla zmínka, ponožkami s mašličkou a zelenou sametovou kabelkou, která dodala zase nějaký ten šmrnc. 
Botky na nízkém podpatku tu nevidíte poprvé a ani naposledy, jsou to snad první koupené boty z mé výplaty a jsou z H&M a to že drží už téměř pátým rokem, sama se divím. 
Jediné, co mě mrzí, tak jsou punčocháče. Člověk za ně dá celkem dost peněz a většinou za ty peníze není ani taková životnost. Tyto puntíkaté mi lehce praskli na patě asi dva měsíce poté, co jsem si je koupila. Naštěstí jsem to zakrývala právě ponožkami, nebo vysokými botami. 

Co říkáte na dnešní outfit? A jaký jste měli týden vy? ♥

(Příště bude ještě jeden letní, jelikož se nestíhá doupravit.)

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Top: Textile House / Sukně: Orsay / Kabelka: Lindex / Punčocháče&ponožky: Calzedonia / Boty: H&M

S láskou,
Vaše SAGI ♥

5 komentářů:

  1. Veľmi krásny outfit. Tá sukňa je fakt krásna :) Budem rada ak sa zastavíš aj na mojom blogu.
    Blog: https://lifeforjul.blogspot.com/

    OdpovědětVymazat
  2. Sagi a opravdu jsi v té žluté sukni zazářila!! Pecka!!

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.