18.10.18

Miluji to!

0


Nervy mírně opadli a já po skvěle stráveném víkendu mám pocit, že zase žiji ♥. Asi každý máme své dny, kdy prostě nedokážeme myslet pozitivně, no věřím, že to zase brzy přijde, ale zatím si to nechci přiznat a hodně volného času právě trávím raději prací a nebo učením na zkoušky. 

Od listopadu, pokud to zvládnu, budu kosmetičkou v salónu Le Decor ♥. Hodně uvažuji i o vizáži, ale to ještě uvidíme, protože se chci hlavně především nejvíce věnovat šití. 

Momentálně zjišťuji, jak moc mě naplňuje šití skutečnou radostí, když vidím, jak si zákaznice odnáší svůj vysněný kousek nebo jak mohu být u celého toho procesu do kterého vkládám své celé srdce. To, že se lidé honí za tím, kolik kde mají sledujících, lajků apod.. Neříkám, že mi na tom nezáleží, ale pro mě popularita důležitá není ♥. Já chci jen dělat to, co mě baví. Stejně jako každý týden usedám k PC a jdu napsat článek, který shrnuje všechny mé pocity, mé zážitky a celkově jsem ráda, že dělám, co mě baví. 
Na život se snažím koukat pozitivně i když je to někdy sakra těžké, myslím, že život není jednoduchý, ale těžký záměrně. Miluji to!

Abych nejen milovala to kolem sebe, ale snažila se milovat i sebe samotnou, tak věnuji čas i fitness, což již asi víte. Neumím si představit fakt dlouho nejít si zacvičit, jelikož se to stalo mojí součástí. Vidět, jak se moje tělo postupně i když těžce formuje, je pro mě povzbuzující, ale stále ve mě je jistý blok, který je těžký překročit. JEDNOU TO ZVLÁDNU.

Tu nejlepší náladu mi navodila moje bývalá spolubydlící z Liberce, která na víkend přijela ♥. Fakt mi chybí ty časy, kdy jsem téměř nemusela nic krom toho, jak přežiji smutek z první lásky, nebo kde seženu peníze na další jídlo. My dvě jsme spolu fakt zažily hrozně moc, od hádek po utěšování, po časy, kdy jedna věděla, že je na tom zle a druhá nikdy nechtěla přestat pomáhat, aby se z toho dostala. 
Často mám pocit, že moje období, kdy jsem měla podváhu si všichni vymysleli, protože já prostě nevidím nikdy žádnou změnu, prostě jsem si nepřišla hubená a právě moje spolubydlící to pocítila nejvíce, ona dostávala otázky zda jím něco na pokoji nebo zda sním večeři apod.. To ona mi řekla po několika letech, že jsem byla chodící kostra, že ač si to neuvědomuji, tak pro všechny v mém okolí jsem byla příšerně hubená. 
Do dnes vím, že je jedna z těch kamarádek, kterým povím všechno a vím, že to u nich zůstane v bezpečí. Že mě nezklame a že mě vždy podrží nad hladinou ♥. Za toto jsem vděčná, že se naše přátelství udrželo od střední školy až do dnes ♥. Jdeme se spolu opít, najíst se tak, že z toho máme 100kg nahoře a povídat si o těch skvělých bezstarostných časech ♥.
Po tom stresu, který jsem prožívala jsem prostě tohle potřebovala ♥.

Outfit

Tylové sukně mě nikdy nepřestanou bavit a v kombinaci s podzimem ještě více. Hořčicově žlutý rolák, který je hlavně díky své barvě mým oblíbencem, s červeným páskem a zelenou kabelkou, jsou barvené a klasické podzimní kombo barev. Proto jsem využila této kombinace s mojí nejkrásnější sukní a zvolila černé kotníkové kozačky s výšivkou růže ♥.
Podzim je opravdu hodně barevný, oproti jaru jsou zde spíše tlumenější barvy, ale není to podmínkou.

Člověk se má oblékat přesně, tak, jak se cítí ♥.

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Top: Textile House / Sukně: Rosegal / Pásek: Orsay / Kabelka: Promod / Boty: Primark

S láskou,
Vaše SAGI ♥

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.