31.10.18

Je to tam!

4


Musím se přiznat, že stres dělá opravdu hodně, já sama jsem se do poslední chvilky bála, že autoškolu nedám a nakonec jsem to dala hned na první pokus. Za jízdu jsem byla hodně pochválená od komisaře, což mě neskutečně potěšilo a radostí jsem se rozplakala. 
Jsem ráda, že to mám za sebou a teď už mě čekají poslední zkoušky, takže mám konečně klid. Mohu se na ně v klidu připravit a pořádně učit. Takže už aby to bylo za mnou všechno a byla jsem v klidu od listopadu zaměstnaná ♥. Těším se moc ♥.

Nebudu nikomu říkat, že autoškola je jednoduchá, pokud se člověk připraví na testy, tak je půlka splněná a zda někomu ne/jdou jízdy, tak to už záleží i na posouzení komisaře. Podle mého pouze řízení nestačí k tomu, abychom se naučili jezdit, potřeba je znát i dopravní značení a další věci. Proč to zmiňuji? Protože jeden chlapec dělá zkoušky už na čtvrtý pokus, poprvé nedal testy, pak dal testy a nedal jízdy a pak zase nedal jízdy a hlavní důvod byl, že neznal dopravní značky. Vjel do protisměru, do zákazu vjezdu... 

Přiznám se, že já si četla i všechny paragrafy, které se pak nacházejí i v otázkách a tak milionkrát si udělala testy, abych byla opravdu, co nejvíce připravená. 

Na testech vás nejdřív čeká "test" zda umíte klikat :D to mě rozesmálo, ale trochu odreagovalo, pak už se spustil test. Většina otázek mi byla známa (naštěstí), no když přišlo vyhodnocení testu tak jsem zavřela oči.... a pak jsem je otevřela a stálo tam "Opravdu chcete vyhodnotit test?" myslela jsem, že umřu :D, takže znova... klikla jsem a najednou to tam bylo! Uspěla jsem a celá se rozklepala. 
Chtěla jsem dokonce jet jako první, což se mi splnilo a měla to tak dost rychle za sebou ♥. 
Teď už čekám, až konečně budu mít doklad v ruce a "vyrazím do terénu".

DĚKUJI VŠEM, KDO MI VĚŘILI!

Outfit

Tentokrát už o dost méně barev, ale přeci jen tu ještě jsou ♥. Žlutý svetřík se hodí u mě téměř ke všemu a hrozně ráda ho nosím pravě zastrkaný do sukní, jako například do této tmavě modré tylové sukýnky. Ač nejsem už zvyklá na takto krátké sukně, tak zrovna tato tylová sukně je moje oblíbená ♥. Je něžná, hodí se ke všemu a dokonce není ani tak načechraná, že si ji zamiluje každý. Tedy aspoň já si to myslím.
Jelikož už je chladnější počasí, tak jsem se zahalila do světle modrého kabátku, který mi kdysi koupil manžel, aby mi udělal radost a do dnes z něj radost stále mám ♥. Samozřejmostí jsou i zajímavé punčochy a nesmím také zapomenout na skvěle ladící modré kozačky z Časnaboty, které jsme si tady už minule ukázali ♥. Momentálně vyhlížím červené botičky, protože nejen, že jsou trendy, ale jsou neskutečně stylové, jako například tyto.
A v poslední řadě jsem outfit doladila jednoduchou neutrální kabelkou, kterou mohu vzít ke všemu a nikdy mě nezklame ♥.


Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Kabát: F&F / Svetr: Mohito / Sukně: Orsay / Punčochy: Penti / Kabelka: Mango / Boty: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI ♥

4 komentáře:

 1. Gratuluji! :)
  U nás ve Strakonicích máme komisaře, kteří jízdy doopravdy zadarmo nedávají. To, že někdo dělá zkoušeky 4x, je tu docela normální situace, tím hůř jsem se cítila, když jsem na zkoušky jela. Vědomostní test mi přišel primitivní, stačilo se naučit ty testy a měla jsem 50 bodů. Jízdy už byly horší, chcíplo mi to a nepustila jsem chodkyni. Ta babička totiž šla rovně a najednou si to rozmyslela a já jsem byla myšlenkami už na dalším přechodu, ale bylo mi to odpuštěno a nakonec jsem to taky udělala napoprvé.:)

  Ať se ti v práci líbí a další zkoušky se povedou ♥

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji ♥,
   ještě že to mám za sebou, ale je fakt, že jízd jsem se vůbec nebála. Já se ty testy taky učila, ale z nervozity mi prostě něco už vypadlo. Tak důležité, že si ho už nemusela víckrát potkat :D...

   Děkuji ještě jednou ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.