12.10.18

Co nezkusíš, nepokazíš, ale...

0


Život je někdy opravdu zvláštní. Jednou máte náladu, že byste skákali radostí a další den nejradši zachumlaní do dek a nevylézali celý den. I já to tak občas mám. Poslední dobou asi častěji než jen občas. Tím, že mě toho čeká naráz trochu víc, tak se všeho děsím. Nejradši bych od všeho utekla, ale co bych z toho měla.

Jsem zastáncem toho, že pokud nic nezkusíš, nic nedokážeš, ale pokud to zkusíš a neuspěješ, tak se můžeš stále zlepšovat. ♥
Ale abych jen zase nekecala o těch klasických náladovkách, tak udělám malou rekapitulaci týdne.

Prcek, je momentálně nemocný, v pondělí jsem ho vzala ze školky, jako by se nic nedělo a večer mě budil s teplotou. Ta naštěstí jak rychle začala, tak i rychle skončila. Do toho přišel kašel a stále neustupující rýma.... super, když dítě odmítá léky i smrkání.. 
Fakt si občas říkám, že nevím, co s ním. Léky do něj dostávám smíchané s nápojem, neboť je schopný dostat hysterák -_- a mě fakt nechcete vidět naštvanou, když nepřestává. Kapky do nosu? Haa! To fakt nevyjde, takže sama to do něj nedostanu. Odsávání? Myslela jsem, že to skončilo, když začal smrkat, ale pak, když přišla rýma, tak si asi Míša řekl "Proč?" a přestal. Nedokážu mu nic vysvětlit, protože mě úplně ignoruje. Opravdu tohle období nemám ráda, taky je to důvod, proč jsem občas opravdu ráda sama, dělám si své věci apod..
Ve čtvrtek mu sundali sádru a řekli mi, že týden nesmí do školky, mám pocit, že mě chtějí umučit k smrti. Ne, že bych nebyla ráda za čas s ním strávený, ale když se mu bojíte podat lék, jen proto, aby jste mu nezranili opět tu citlivou ruku, to je fakt paráda. Navíc chodí stále v šátku, ručka zůstala mírně ohnutá a já už chci, aby to bylo za námi. 
Nemohu se ani učit pořádně. Dělám zakázky, učím se na autoškolu a do toho domácí práce a Míšan, to dá fakt zabrat. 

 Jako povím vám, už aby byl zase ve školce a nebo já aspoň v práci a ne doma. 

Můj poslední letní outfit

Konečně jsem se k tomu taky dostala ♥. Ač léto nepatří vůbec nezi mé oblíbené období, nepatřím ani mezi lidi, kteří si musí neustále ztěžovat na vedro. No teď si na podzim ztěžuji o dost víc. Už jen proto, že podle mého k podzimu nepatří úplně odhalené ruce, tak tílka nechávám většinou v šatníku.
Ale zpátky k outfitu. Topík už budete nejspíše znát, je to jeden z prvních úlovků v sekáči a jsem opravdu moc hrdá, že ho stále mám a nosím. Hodně jsem si oblíbila nosit pod něj různé zajímavé podprsenky. No manžel je proti, ale já si do toho moc kecat nenechám.
Další tu mám sukni, kterou jsem si zamilovala v obchodě na první pohled a to zcela vážně. Kdybych sehnala tento materiál... pardon, spíše vzor, tak bych z toho ušila hned nějaké šaty apod.. No bohužel. Ale existuje naštěstí dost látek, které si člověk může koupit a něco vyrobit ♥.
A nejnovější je u mě kabelka, kterou jste již mohli taky vidět, ale stejně se o ní zmíním ♥. Tato barvička mi totiž chyběla mezi kabelkami a za tu cenu jsem jí opravdu musela mít ♥, navíc mi krásně ladí se sandálky z Časnaboty ♥.


Top: Sekáč / Kabelka: House / Sukně: Mohito / Boty: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI♥

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.