25.10.18

Barvy všude kolem nás

8


Původně jsem měla v plánu, že článek vyjde na začátku týdne, ale jelikož jsem se k tomu vůbec nedostala, tak je až dnes. Měla jsem nejen spoustu práce, co se šití týká a to nejen na tvorbu pro mě, ale i pro mé zákaznice. 
Jsem opravdu šťastná, když mohu prohlásit, že každá moje zákaznice je výjimečná! Ráda pro ně tvořím a ráda je nalézám nebo jsem nalézaná ♥. Život je přeci jen jeden, ne?

Mívám dokonce i trémy, jako každý druhý člověk. Já se především strachuji i proto, zda ke konci bude vše sedět a zda se to zákaznici bude skutečně líbit, zda bude šťastná, když si to obleče a zda jsem do toho dala opravdu všechno, co jsem mohla. 
A když vidíte radost při oblékání finálového kousku, když vidíte tu radost v očích zákaznic, když mají pocit, že už to nesundají, to je nejlepší, co mi mohou říct nebo ukázat. 

Šila jsem nedávno (po x letech) tylovou sukni, která měla být málo řasená a do gumy. Já se bála, aby to fakt nebylo málo řasené, bála jsem se zda se jí bude líbit a když přišla na první zkoušku, tak byla radostí bez sebe a já ještě víc ♥.  Poslala mi dokonce i fotku v sukni a psala mi, že tu sukni miluje, ani nevíte, jaká to je pro mě radost toto číst ♥.
Další byli šaty z úpletu a na tělo, takové jsem krom mé bývalé práce, nikdy nedělala. Respektive jsem nikdy na ně nedělala střih sama, až teď. První zkouška byla podle předpokladu, bylo to prostě velké. Což vám upřímně řeknu, že je lepší mít něco velké, než-li malé s velkým se dá pracovat s malým nikoliv. Když jsme to prošpendlili od shora dolů, tak nám to dalo celkem zajímavý výsledek, takže jsem se na to doma vrhla a s mírným strachem, aby to všechno už sedělo jsem pokračovala ve své práci. Navíc vršek šatů se řešil tak, že jsem tam přidělala jakoby podprsenku, jako podšívku, aby šaty drželi jak mají. Vršek v úpletech je občas nevypočitatelný a  navíc je chtěla nosit i v létě, takže sečteno a podtrženo, byla na závěr unesená ještě víc než očekávala ♥. 

Je jedno jestli jste plus size nebo drobounký, vysocí nebo malinký, když se to šije na míru, tak jde všechno ♥.

A že jsou barvy všude kolem nás? Ty tam budou vždy, pokud budete myslet pozitivně a nebudete s každou špatnou věcí proklínat svět ♥.
V Plzni je málo barevných míst a já na jedno opravdu náhodou narazila. Veselejší zeď u nás asi budete s těží hledat. Mě tyhle fotky očarovali hlavně pestrostí barev, protože nejen, že jsem k tomu zvolila svojí novou žlutou sukni, kterou jsem si ušila, nebo růžový svetr ze sekáče, nebo například krásné nové modré kozačky z Časnaboty, prostě tento outfit k této zdi úplně sedl ♥. PS: Koukněte určitě i do sekce kozaček, protože těch modelů je na výběr spoustu a krásných ♥.

Co si myslíte o takto barevných outfitech? ♥ Máte odvahu na pestré barvy? 

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Svetr: Textile House / Sukně: SAGI Style / Kabelka: Promod / Pásek: Primark / Boty: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI ♥

8 komentářů:

 1. Ježiš, tak ty barevné fotky a ten tvůj nadšený článek mi tak zlepšily náladu! Jsem ráda, že se ti tak daří a asi tě taky budu muset někdy využít ty jo.. :D

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji strašně moc, potěšilo mě to ♥. Klidně využij ♥

   Vymazat
 2. Neznám moc slečen, kterým by barvičky slusely tolik jako tobě. Ty ses pro ně narodila :)

  OdpovědětVymazat
 3. Já se přiznám, že osobně bych si takové barvy neoblékala, ale teda zírám, že tobě to opravdu neskutečně sluší :)

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc moc ♥, já sama začínala hodně tlumenými barvami, až to nakonec dopadlo tak, že bez barev ani ránu ♥

   Vymazat
 4. Na mě je to taky velká divočina, hlavně to spojení růžové a žluté, ale takhle na tobě to fakt vypadá fajn! Hlavně ta sukně se opravdu povedla. Ještě mě zaujala i ta kabelka Promod, musím se na ni o víkendu zajít kouknout :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hrozně moc děkuji ♥. Opravdu je dost lidí na které je to moc, já sama jsem měla kdysi problémy, teď už koukám skrze lidi a nestydím se ♥.
   Jinak kabelku mám už dlouhou dobu z Promod, zkusila bych vinted apod.. ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.