11.09.18

Úspěsný týden ve školce a další věci...

2


Úspěšný týden školky je za námi a začíná nový. Vlastně už začal. Jsem opravdu ráda, když mohu napsat, že je syn ve školce spokojený a že se tam těší. Takže vám trochu dnes shrnu minulý týden, jelikož já sama furt někde lítala a vlastně to stále nemá konce. A jelikož víte, jaký byl začátek ve školce, tak vám aspoň mohu napsat, jak nám to hezky pokračovalo. Prostě trochu toho "mama blogu" sem dáme.

Rána jsou krutá stále, syn je po tatínkovi a prostě raději spí než je vzhůru. Je jedno koho budím, vždy je to na dlouho. Naučila jsem se vstávat brzy, abych připravila za v času snídani a zapnula televizi na Tlapkovou patrolu. Neboť na to slyší. 
Konečně si sedá ke stolečku a normálně jí, moje první překvapení. 
V úterý minulý týden mě čekal první TA, takže jsme prostě museli děti postupně učit samostatnosti v oblékání, nečekala jsem jak to bude rychlé, ale Michálek se opravdu hodně snaží a dneska si většinu věcí obléká sám. Někdy je potřeba, aby nám rodičům někdo s něčím poradil a trochu nás v něčem posunul. 
Upřímně jsem se opravdu bála, že mi něco bude vadit, ale se školkou jsem na 100% spokojená ♥. Už jen to, že si konečně i po sobě uklízí hračky je obří pokrok. Ale, všechno má svá ALE. Malej prostě ve školce nejí. Vůbec nic! Dobře jednou snědl krémík, aby se neřeklo, ale to je vše. Takže mezitím, co my platíme celkem dost peněz za jídlo, to Míša ani neochutná. Nesní ani knedlík, maso, nic, ale doma sní omáčky přílohy a polévky úplně bez problémů. 
Nicméně, byla jsem stejná, ale já nejedla celou školku. 

Doprovázím ho do školky jen já, ale občas se naskytne příležitost, kdy jde někdo se mnou. Posledně to byl můj tatínek, takže málem neodešel. Prostě dědu miluje a chce aby si s ním hrál všude. To by dopadlo špatně :D.

No posuneme se dál. Od školky.

Za týden mě už čekají rekvalifikační kurzy a dokonce i autoškola, takže teď čekám, až dojdu k doktorce na kontrolu a rovnou odvezu všechny papíry. Je až neuvěřitelné, jak celé léto uteklo a najednou mě toho čeká opravdu hodně. Můj život se zase posune o něco dál a já jsem za to opravdu moc ráda ♥. 
Život je plný dobrodružství, nepletu-li se ♥.
Také již tuto sobotu poběžím štafetový běh z Prahy do Plzně na 10km a zatím jsem ráda, že dám svých 6km..... umřuuu...

Tento týden doufám stihnu ještě jeden článek vydat, ale zda to vyjde, to člověk nikdy neví. 

Květiny a růžová kam se podíváš.
V létě jsem měla chvilku barevné vlasy a moc se mi to líbilo, nebudu vám lhát. Taky jsem toho spoustu ušila a měla na to ohromně moc času. Takže zde vám představuji jednu z nových sukní a to růžovou maxi sukni s rozparkem. Je ze 100% bavlny, takže ideální na léto ♥. Saje pot a hlavně je přírodní. S jednomu z mých starých crop topů se hodila jako by k němu byla přímo šitá, ale ne opravdu nebyla. 
Do toho nám k tomu nádherně hrálo počasí a sluneční paprsky, takže s touto sukní jsem opravdu nebyla neviditelná. 
Lodičky jsem zvolila žluté z Botovo.cz a do ruky vzala fuchsiovou kabelku z Mohita ♥.

Jak se vám outfit líbí? A jak se vám líbí samotná sukně? 

 Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Top: New Yorker / Sukně: SAGI Style / Boty: Botovo / Kabelka: Mohito

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.