18.09.18

Rekvalifikace začala

2


Nebudu vám lhát, ale mám pocit, že vyčerpání ještě teprve přijde. Včera a dnes jsme měli první dvě "hodiny" s paní lektorkou, či jak jinak ji nazvat. Musím tedy říct, že je to jako vrátit se do školy, jen je to o dost rychlejší a možná i z počátku náročnější. Neboť budu muset všechny ty rezivé šroubky v hlavě promazat, aby zase ta hlava na nějaký ten čas fungovala. 

Včera se nic moc vlastně nedělo, protože jsme dostali jen rozvrh, kdy máme docházet a kdy máme tedy i praxe a dneska jsme se dozvěděli, že musíme napsat před zkouškami šest testů, aby nám ke zkouškám vůbec pustili. Dokonce už víme, že píšeme každý týden a mě do toho od zítra čeká ještě autoškola. No pokud budu mít častější migrény, asi budu vědět odkud vítr fouká :D.

Ale teď vážně, já se tomu směji, ale už teď na sobě cítím, že to nebude úplně jednoduchý. Čeká mě "seminární" práce, dokonce i domácí úkoly, což je fakt vtipné. Výhoda je, že už faktury mám a dělám (dělala, teď mám živnost pozastavenou), takže aspoň něco docela i vím. Nečekala jsem, že se s námi bude jednat, jako s budoucími živnostníky a podnikateli, nerozdělují zda jdete do firmy, která už má vlastní provozní řád nebo dezinfekční plán, protože chtějí, abyste si ho prostě vypracovali. Jsou věci, které se tam řeší, co se týče živnosti, co všechno tam musí mít, ale vlastně my tyto informace ani nepotřebujeme. Mluvím v množném čísle, protože jsem na kurzech se švagrovou. 
Od dalšího týdne nám začínají i praxe, takže si budu muset asi něco ušít, neboť já a bílé věci, to není úplně TOP -_-. Tedy takové, které si mohu ušpinit (tak myšleno). 

Už chci mít v ruce certifikát a jít opravdu pracovat, protože než to dokončíme, tak to bude opravdu síla. Nicméně se těším, protože život je o tom se stále něco nového učit a já miluji výzvy a celkově, ač to nevypadá, tak se dost ráda učím i novým věcem. Život máme jen jeden ♥ 

Abyste si nemysleli, tak se budu svému oboru stále a naplno věnovat i poté, co budu už dělat jinou práci. Sama jsem usoudila, že to bude mnohem lepší, než abych někde šila a doma dělala své. Dokud totiž mi nebude moje šití vydělávat na tolik, co bychom potřebovali, tak do toho po hlavě nepůjdu. Látky nejsou levné pokud chcete kvalitu a hlavně to chce všechno čas než se nejdou zákazníci ♥. 
Já stále věřím ve svůj sen a věřím v to, že něco dokážu aniž by mi někdo další pomáhal. Mám kolem sebe skvělé lidi, kteří mě podporují a ženou mě dál a to je vše, co já potřebuji ♥

Outfit
Dlouho jsem tu neměla outfit, ve kterém by figurovala tylová sukně. Což je smutné, když jich mám tolik. Tak jsem konečně jednu trochu oprášila ♥. Mentolová tylová sukně v midi délce mě nikdy nepřestane bavit. Je neobvyklá a jen tak s ní nikoho na ulici nepotkáte (dobře, já ještě nikoho v tylovce v Plzni neviděla). Tentokrát jsem vytáhla v kombinaci se studenou růžovou, kterou můžete vidět na topu a také fialkovou kabelku, kterou jsem si koupila..... teď se fakt podržte.... za 60 korun ze slev a ještě ke všemu byla úplně poslední, takže světe div se, ale ta měla být moje. ♥
Nesmím taky zapomenout na velkou ozdobu outfitu a tou jsou hlavně boty ♥. Tyto krásné barevné polobotky jsou z Časnaboty a já je opravdu miluji ♥. Myslím, že už jednou nebo víckrát jsem je vychválila opravdu dost. Dokonce moje kamarádky mi tyto botky dost chválí a já je pyšně nosím. 
Bohužel už nejsou dostupné, ale nevěšte vůbec hlavy, protože tam mají tolik bot, že se snad nedá pořádně vybrat které dřív ♥. A teď tedy hlavně brouzdám mezi kozačkami (překvapivě) ♥.

Jak se vám dnesní outfit líbí? A co si myslíte o této jemnější kombinaci barev?

PS: Chci se omluvit, že nereaguji na komentáře, protože články píšu ve spěchu a pak musím lítat kolem prcka nebo čehokoliv jiného, tak nestíhám vůbec nic, ale nebojte odpovím na všechno ♥.

 Foto: Veronika Marková - IG: @verunmTop: Mohito / Sukně: ASOS / Kabelka: House / Boty: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.