14.09.18

Nehody se stávají

2


Jak ten týden hezky začal, tak se hned v úterý pokazil. Měla jsem dost náročný dopoledne a i odpoledne, tak pro syna došel manžel. Dopředu bych ráda upozornila, že se takové věci stávají a rozhodně nikomu nezazlívám to, co se stalo. Upřímně, stane se a když se to stalo, vzít se to zpátky nedá.

Míša je šťastný, když může do školky a o to víc mě teď mrzí, že tam nemůže být.
Abych se dostala k věci. Psala jsem to i do stories na IG. Ano syn má zlomenou ruku. Stalo se to naprostou náhodou. Paní učitelka odzváněla prostě rodičům po obědě a on si za ní stoupl, jak se učitelka otočila, tak Míša upadl. Jak bych zareagovala já v této situaci? Asi stejně. Děti prostě padají, většinou jsou dost pružné a nic vážnějšího se neděje. Bohužel tady to tak nebylo. Šel s tím i spát a až manžel zjistil, že něco není v pořádku. 
Naštvaný, že se paní učitelka mohla ozvat včas. Ano mohla, ale pak mi postupně docházelo, že zlomeninu člověk prostě hned nepozná. Manžel s ním naštěstí pohotově obešel doktory a teď je chudáček doma. 
Celý nešťastný, že si nemůže teď hrát s dětmi. A ve školce mi ho nechtějí se zlomenou rukou vzít :(. Takže teď to bude opravdu náročné po všech stránkách. 

Nejen, že mi začíná rekvalifikační kurz, autoškola, ale dokonce i prcek teď nemůže do školky. Dost silná káva. Sama jsem zvědavá, jak to s manželem doma zvládneme. 

Ve čtvrtek jsme byli na kontrole a nejen, že je Míša neskutečně zlatý a poslouchal doktorky a vše zvládal na jedničku, ale ručička se pěkně hojí. Ještě nám alternativa sádry nabídnuta nebyla, kvůli hojení. No doktor říkal, že pak už by tam ta možnost byla. Nicméně Michálkovi nějaký čas zůstane nejspíše i ohnutá ruka, bylo poprvé, co jsem viděla ne zlomenou, ale ohnutou kost, až mi z toho bylo smutno. 
Hojit se to bude 3-4 týdny a pak už půjde hezky do školky. Myslím, že se tam bude neskutečně těšit. Ještě stále poslouchám totiž, kdy půjdeme do školky a mě to trhá i srdce.


O outfitu se vám rozepisovat moc nebudu, protože s tím vším by mi to moc nešlo. ♥ 
Nicméně zelené tylové šaty jsou z dětského oddělení v Reserved a stály 149,-. Jsou průsvitné, tak mě ještě čeká pár úprav, tentokrát mám pod nimi pouzdrovou sukni v černé barvě, příště už tam toho bude více našitého a nebo vymyslím nějaké ty alternativy ♥. 
Šaty: Reserved / Sukně: H&M / Kabelka: Promod / Boty: Botovo

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. Jej, chudák Michálek :( Ale to zvládne, ruka se zahojí a pak bude moct vesele jít do školky! ♥

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No nakonec jsem telefonovala s ředitelkou školky a domluvila se s ní, že Michálek do školky bude chodit od dalšího týdne. Tak už aby to bylo :D

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.