28.09.18

Hlava plná informací

5


Budu upřímná, protože můj mozek musí vstřebat tolika informací, to je děs. Dobře, každý den se do člověka hrne milion informací, ale s mojí povahou kdy chcete dělat všechno (nebo nic), je to těžké. Nejdříve začnu s tím, proč jsem v úterý nevydala článek. Hlavní důvod byl kurz a celkové vyčerpání.  Nicméně, syn je konečně ve školce, v pondělí tam tedy nespal, ale od úterý jsme se domluvili zase na spaní a šlo to hned ♥. Od paní učitelky dostal dáreček jako bolestné, což mi přijde opravdu krásné od ní ♥.

Takže školka super. Více už to rozebírat nebudu. 

Kurzy. Tak ty jsou celkem makačka, ale baví mě to. Není to sice to moje šití, ale budu to dělat ráda. Momentálně se učíme masáže obličeje a ty jsou fakt skvělé, resp. všichni u nich usínáme a já u nich občas "zachrochtám" aneb, když upadám do spánku na jednu sekundu. Zasmějeme se všechny a jsme dle mého i fajn parta lidí. 
Od pondělí do středy jsem na kurzech strávila celý den, neboť jsme od osmi začínali a v 6 končili. V úterý jsem šla hned po kurzech na cvičení a ve středu jsem odcházela dříve záměrně, jelikož mě čekala autoškola. 

A teď tedy k té autoškole. Měla jsem už dvě teoretické hodiny a rovnou ve čtvrtek jsem měla svojí první zkušební jízdu, kdy nám vysvětlil chod palubky, pedály a všechno možné, co k tomu patří (rozšiřují se mi obzory a migrény přibývají). Řízení mě baví, ale mám strach, nebudu vám lhát. Od pondělí si to totiž zamířím rovnou do minimálního provozu a ve středu pojedu dálku. To bude opravdu zábava. Takže ano, stres je na místě, ale zároveň mám hroznou radost, že konečně si dělám ty papíry :D. 

Záměrně jsem si nechala psaní článku i na to, až budu mít tento týden z krku, protože se mám, byť jen ve zkratce o co podělit ♥. Moc se těším, až vám toho povím víc, nicméně musím taky se učit a brzy mě do toho čekají i zakázky. Tak proč toho nemít ještě víc :D ♥.

Jak bych se vyjádřila k outfitu? Jednoduše. Sukně, která byla i v růžovém provedení, má svojí další barvičku. Momentálně bych bavlnu nevolila, ale pokud jdete na ples, tak se maxisukně hodí v různých verzích materiálu ♥. Já ty dlouhé sukně miluji. Toto je jeden z posledních outfitů z léta a pak už začneme konečně podzimními outfity ♥.


Top: Pimkie / Sukně: SAGI Style / Boty: Časnaboty / Kabelka: H&M

S láskou,
Vaše SAGI ♥

5 komentářů:

 1. Miluji ty tvoje barevné kombinace! ♥
  Ty jo, autoškola byla stres a věř mi, že se pořádně naučíš řídit až po ní, ale je důležité mít přesně tvůj přístup. Strach je na místě, přece jen jde o auto, ale když tě to baví, tak to pude o to líp :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
 2. This outfit is pretty classy and it looks great on you!
  Regards.
  Neverpayful.com
  Dealswithin.com

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.