14.08.18

Dovolená v Bulharsku

2


Celá šťastná jsem se vydala na dámskou jízdu se švagrovou a maminkou. Naší cílovou destinací byl Burghas, který má na moře více kritiky než pozitiv, ale k tomu se dostaneme postupně. Na začátku bych ráda řekla, že jsem přesně tento odpočinek od všeho potřebovala. Užila jsem si neskutečnou zábavu, poznali jsme nové lidi a hlavně mě to navnadilo na spoustu výletů. Což pokud finance dovolí, nebude dlouho trvat a nějaké ty víkendové tripy uskutečním. 

Začneme tedy na úplném počátku naší dovolené. Plánovali jsme, jak přijedeme odpoledne, vybalíme, zajdeme k moři, na večeři a pak třebas i na nějakou tu sklenku dobrého koktejlu. 
Měli jsme půlhodinové zpoždění, což by mi až tak nevadilo, ale nebylo mi z toho vzduchu kolem 2x dobře a tak jsem měla chvilkami pocit, že sebou ještě seknu. Unavená a všechna místa k sezení zabraná. Ale co už jsem mladá, tak to vydřím. Nakonec jsem se po letišti ještě procházela a došla si pro vodu aspoň, abych něco vypila. Důvod zpoždění bylo i to, že nějací cestující museli nejspíše na kontrolu zavazadel, neboť pak zavazadla měli u sebe než je naložili do letadla a pak nás. Další super věc, kterou fakt nemám ráda, je převoz autobusem k letadlu. Ano trilion stupňů celsia a do posledního místa narvaný autobus, který nechtěli ani otevřít, fakt moc příjemné. (Chápu, že kvůli bezpečnosti jen tak ven nesmíme.)
Když se konečně otevřelo, tak jsme se dostali i do letadla a upřímně, nejspíše si to na ocasu letadla nebudu chtít ani zopakovat :D. I když.... asi i jo. Let byl krásný, jako vždy, když jsem letěla. Za to přistání bylo dost... jako na trampolíně, věřte nebo ne, takhle jsem v letadle ještě nenadskočila a to jsem byla i připoutaná :D. 

Naštěstí mi létání nevadí, protože normálně bych asi po tomto líbala i zem. Nemusím ani říkat, že jsme šli pro zavazadlo a bla bla bla. Každý kdo jel s cestovkou to určitě zná ♥. Ale jet autobusem až k hotelu s dalšími triliony stupni v něm, další bomba. 
Mimochodem, náš pan řidič byl takový gentleman, že nám ani nepomohl s kufry ven a čekal až si je vyndáme. Pro nás v tu chvilku ještě neznámá paní měla skvělé hlášky na něj. 

Konečně na hotelu? Konečně na pokoji? ANO! Rychle jsme si prozkoumali nás přespávací koutek, vybalili s šli tedy aspoň na tu večeři, kde jsem se rozhodla zkusit si dát džus s vodkou, mimochodem poměr 1:1 nebyl zrovna pro mě, tak jsem to nevypila ani za nic a po večeři jsme šli hned k moři ♥. Moře bylo krásně teplé, odliv já mám ráda, navíc dívat se na moře je uklidňující. 


A večer jsme samozřejmě zakončili tím, že jsme si šli dát nějaký ten alkohol. Jsem na ty koktejly, takže jsme zkusili náš bar u bazénu (tragédie). Džus a vodku si umím dát i u toho prvního baru :D. Samozřejmě jsme i plánovali, co budeme dělat další den, jelikož nás čekal sraz s delegátkou. Vyhrál to bazén!


Ráno se probouzím dost "nečekaně" na řev racků, neboli pipin (tak je nazvala švagrová). Jdeme na snídani, kde nás nečeká nic světoborného, prostě to jídlo na rovinu stálo za ho*no. Což není moc na škodu, aspoň jsem nic nepřibrala :D. Hned jsem také šla "rezervovat" naše místa u bazénu a po snídani jsme se utíkali honem převléknout a namazat a překvapivě se hodit k bazénu. 
Ale představte si být na dovolené s hyperaktivním člověkem jako jsem já. Byla jsem v bazénu, jen, co se vpil opalovací krém. Je fakt, že jsem se chvilku otužila, ale pak jsem už skoro ani nevylezla. Vlastně jsem musela -_-. 

Odpoledne, tedy po obědě a odpočinku (který jsem nepotřebovala, ale samotnou mě prostě nikdo nepustil) jsme vyrazily prozkoumat město a určitě vás nepřekvapím, když napíšu, že jsme našli skvělý koktail bar :D. A ano byli jsme tam každý den. Samozřejmě nejlepší bylo, když jste měli za cenu jednoho koktejlu rovnou dva, to bodlo :D. Tam jsme chodily jako slušné ženy po večeři.


Další den už jsme poznali tři úžasné ženy, které s námi nakonec "trávily" také dovolenou. No řekněme, že jsme si to možná užili ještě víc. 
Ten den jsme šli k moři hned ráno, ale než jsme se tam dostali, bylo už 10 hodin a ve 12 byl oběd, takže jsme to moc nevyužili. Ale teď se dostanu k tomu, proč mi ani nevadilo to, že jsem čas netrávila u moře. Všude byly řasy. Je to jakoby se mi omotávaly cizí vlasy kolem nohou, pro mě opravdu nechutné. 
Takže jsem tam vlezla za celou dovču jen dvakrát (celá). Nicméně pohled na oceán mě neomrzí. 
A teď si dáme malou plavkovou vsuvku. Měla jsem modré krásné plavky do pasu od Zaful. Nakonec jsem měla prodřenou kůži pod prsy i když jsem neměla vůbec utažený vrch. Takže jsem je víckrát už nevyužila a ani nevyužiji. Také jsem v nich usnula na pláži, jelikož bylo zataženo a čekalo se, zda vyleze sluníčko a najednou mě budí mamča, že jdeme na oběd :D. Tak dobře se mi spalo. 


Je možné, že už se mi dny trochu pletou, ale to mi snad odpustíte. Měli jsme po většinu času totiž zataženo a také nám některé dny dost pršelo. Ale určitě nezapomenu zmínit, že jsme se chystali jít na 3l koktejl, ale když jsme vyrazili s novými známými, tak jsme skončili trochu jinak :D. Což znamenalo pro mě 4x piňa colada, opravdu byli 4 :D a vlastně jsem ještě dopíjela maminky a myslím že i něco od švagrové. Takže ano byla jsem v náladě, zpívala jsem si na procházce po pláži a teď se tomu fakt musím smát. Dlouho jsem takovou "náladičku" neměla, protože se už neopíjím i kvůli synovi. Mimochodem ten večer jsme vyrazili se švagrovou úplně sami se napít pro jistotu ještě jednou.


Když jsme spolu s mamčou a švagrovou šli na pláž, tak pokaždé pršelo nebo se řádně zatáhlo. Takže maminka chodila s našimi známými a já s výpečkem (nová přezdívka, za to její milované opalování) trávila čas u bazénu. Bože to bylo super, když jsem stále jen plavala a plavala a ano stále plavala. 
Mimochodem s novou rodinkou byla velká zábava, protože ta malá holčička Natálka je pěkný ďáblík, takto škodolibou dívku jsem dlouho neviděla :D. Když jsme byli totiž u bazénu, tak Naty šla s ostatními k moři, byla naštvaná, nejen že nemohla do bazénu, ale musela ještě hlídat věci a tak pod babičkou vykopala díru. Ano škodolibé děvče :D. Ale toho je o dost více, nicméně to si ráda nechám pro sebe.


Další Zaful plavky v akci, ano byli upravené a hlavně tedy na to, že jsem je měla v nejmenší velikosti, tak stejně nedrželi na těle. Takže pak můj skok do bazénu byl dost nahý. A navíc jsou na mě prostě hodně odhalené, jak jsem zvyklá své břicho po porodu zakrývat, tak to pro mě nebylo těch 100%. Dobře to nebylo ani tak, ale přežila jsem to.


Na řadu přichází náš den D. Aneb já nechci tolik pít po mé zpívající estrádě, ale chtěli jsme to, máme to mít. Mimochodem měla jsem z toho nejméně, protože jsem už fakt nemohla. A také to tímto koktejlem nekončilo. 
Moje břišní svaly tuto noc zapracovali asi více než po roce ve fitku. Moje švagrová a maminka byli totiž v naprosto skvělé náladě a já jsem z nich fakt nemohla. Po 3l koktejlu jsme si šli něco nakoupit a vrátili jsme se na pokoj s tím, že tam hodíme věci a půjdeme.... ano na další koktejl, tak se rozhodli při nákupech. 
A teď přijdou asi ty největší "pecky" z celého večera. Linda spala na přistýlce a ta se složila, že prý udělala kotrmelec, ten já neviděla... bohužel :D. Mezitím, co jsme všechny dokončili naše potřeby jsme se opět vrátili do našeho koktajl baru. Aaaa nejen, že holky objednali 14 koktejlových panáků, nejen pro nás, ale i pro barmany, ale taky jsem měla 2x čokoládovou piňa coladu, Linda měla 2x Sex on the Bitch (ano mám to správně, melounová příchuť to prostě měla jinak), maminka myslím měla klasickou variantu taky 2x a pak ještě měli 5x san francisco dohromady :D. To je ten barevný koktejl ale v normální malé verzi. 
Linda dostala servírku k zemi poté, co si strčila brčka do nosu, nafotili jsme si fotky s barmany a vyrazili na hotel. Tam začala další zábava, kterou nemohu napsat, protože prostě nemohu :D. Málem jsme to kvůli tomu nestihli na záchod a hlavně se Lindě po příchodu složila přistýlka znova a tentokrát z obou stran :D. 

A nejlepší bylo když jsme šli pro pepsi (holky si ještě dávali ferneta), tam se Linda dorozumívala v češtině a pyžamu, až z ní nakonec vylezlo "já, spát, nahá" ale to by člověk musel vidět, takto se to špatně chápe :D. 


Sem tam jsme se švagrovou vyrazily ven na nákupy, kouknout po městě a mamča si mohla aspoň v klidu dáchnout. Občas jsme jí po příchodu způsobili zástavu srdce, takže jsme se naučili klepat. Nechci tady opakovat, že jsme byli stále u bazénu apod.. 
Takže už se podělím jen o poslední trip, kterým byl Nesebar. Šli jsme několik km pěšky, což pro mě není problém, ale maminka má problémy se zády, takže si ani já sama neumím představit, jaké to pro ní muselo být. Šli jsme v celé naší české sestavě, narazili na pláže, kde je asi o milion procent více řas a pak zase o kousek dál vůbec nic. Bylo to fakt odporné, jak žabinec a když to máte před luxusním hotelem, tak si to jako kladné hodnocení nezapíšete. 
Zase o kus dál bylo takové "jakoby jezírko" tam nebyla ani jedna řasa, neskutečně čisté, ale zase hodně studené. Kousek dál pokračovalo moře, které bylo oproti tomu horké. 
Plán cesty zněl "půjdeme po pláži, je to jen 5km" dobře, to bychom nesměli narazit na špatný den, kdy měl někdo koncert a část pláže byla uzavřená, nepustili nás ani na kousek. Takže z 5km byla fakt hodně dlouhá štreka. 
Nicméně to bylo krásné, ale fotky nemám protože už byla dost tma. Spíše čekám na nový počítač, abych sestříhala videa z celé dovolené. Protože mám sem tam nějaké to video a pro nás to bude taková vzpomínka. 
Vypisovala bych to asi hodně dlouho, ale myslím, že už tak je to dost dlouhé. 

Cestu zpátky jsme jeli autobusem a samozřejmě šli zase se napít. Překvapivě. 


A co vám ještě povím? Že to bylo skvělá dovolená a hned byl jela na další. Vlastně bych klidně jela zase na stejné místo, ale více bych to prošla. Například ty duny po cestě do Nesebaru, to bylo dokonalé. 
Také dodám k další fotce, že v Bulharsku neumí palačinky a jahody jsou o velikosti malin :D a ještě s nimi šetří, za to tuk dají na vše. 


Měla jsem s sebou také nové mnou šité šatičky, když jsme se jednou procházeli po městě, tak jsem si je vzala na sebe ♥. Vážně je miluji!


A na úplný závěr chci říct, že bych klidně mohla v této sestavě jezdit pravidelně. Miluji čas který věnuji rodině, ale také se těším, že pojedu se synem a manželem či kamarádkami, ale užila jsem si to opravdu hodně. 
Měli jsme na cestu domů hodinové zpoždění a z počátku jsem se domů netěšila, protože jsem věděla, že mi vše zase začne, ale taky to tak rychle uteklo, že bych zvládla ještě další týden. Nicméně, když jsem spatřila, jak mi syn běží naproti, tak jsem začala plakat, že ho vidím ♥. Nějak se ke mě zase dostavilo to maminkování :D ♥.

A kam to bude příště? To se ještě neví ♥. 

Doufám, že jsem aspoň trochu shrnula naší cestu, nicméně určitě pokud jsem něco zapomněla, tak se nemusíte bát, že bych se nezmínila v příštích článcích ♥.

S láskou,
Vaše SAGI ♡


2 komentáře:

 1. Ježiš, tak tohle zní fakt jako dokonalá dámská jízda :D Sex on the bitch mě docela pobavilo! :D Jsem ráda, že sis to takhle užila :)
  Ty plavky ze Zafulu jsou Top :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To tedy opravdu byla :D no mě to také dostalo, když jsem to tam četla a říkala jsem si "super název noo" :D
   Děkuji ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.