28.08.18

Časy se mění a s ním i lidé

2


Zajímalo by mě kolik lidí má doma kousek, kterým začalo něco jiného a nového. Vlastně nemyslím jen kousek oblečení, ale jakoukoliv věc, která vlastně změnila váš postoj. Možná to ještě nevíte, ale i já jsem chodila v tmavých barvách, bokovkách, kozačkách, které bych si dneska nevzala a kabelkách, které bych dneska nazvala pytlem.

Časy se mění a s ním i lidé. Například tato žlutá košile je v mém šatníku už dobrých 5let, no není to moc, ale vlastně díky tomu začala moje posedlost barvami. Snažit se do všeho zakombinovat barvy, nebylo to lehké, protože jsem bojovala i s okolním světem, který to nevnímal úplně dobře. A vlastně to z počátku nedával ani manžel, teď si zvykl - neměl na výběr. 
nebylo dost peněz a vlastně ani možností, tenkrát sehnat něco barevného byla celkem fuška (tedy i za pár kaček), tím jsem objevila sekáče a barviček přibývalo opravdu rychle. Bohužel tenkrát jsem tolik nad věcmi nepřemýšlela jako dneska a tak spoustu věcí putovalo kamarádkám a nebo jsem z nich udělala zase něco jiného. 

A bokovky, vlastně jsem sháněla kalhoty do pasu několik let, až jsem se je odnaučila úplně nosit, protože mi vadil každý střih. Mě přes větší zadek a široké boky prostě nesedělo vůbec nic a komu se chce koukat na věčně lezoucí gaťky. Navíc člověku je zima na záda a to je jediná věc, kterou nesnesu. Může mi být zima na nohy, ale nikdy ne na záda. Když jsem konečně objevila vyšší pas u kalhot, tak pro mě to nebylo dost, navíc se v kalhotách už necítím dobře a vždy musím nosit něco tak, abych zakryla zadek. Je to můj osobní pocit, který mi dodává akorát nejistotu. Přijdu si nahá. 

Zamilovala jsem se do sukní a to až do bodu, kdy mám tolik sukní, že k tomu už ani nemám vršky, protože volné věci se staly něčím pohodlným a pro mě nepostradatelným, no dokáží společně s áčkovou sukní perfektně deformovat postavu. A to v mém případě nechci. Takže se vždy snažím hledat tak, aby mi vše vyhovovalo jak má. 

A jak jsem na tom s barvičkami dneska? Myslím, že je to na první pohled znát, že mi barvičky nejsou cizí. Jsou mojí velkou součástí a mimochodem tuto zelenou sukni uvidíte ještě hodně, protože je prostě skvělá. A pásek mám se sekáče z šatů, které ještě musím upravit, ale jelikož jsem furt dělala něco jiného, tak jsem se k tomu vlastně ani nedostala. 

Jo, abych nezapomněla na poslední věc. Na instagramu jsem dávala fotku se sandálky, které jsem už chtěla hodit skutečně do koše. Jsou na pokraji svých sil a jednou po cestě z fitka jsem si všimla, že se mi trhá pásek, není to poprvé, už se mi odlupuje skoro i vložka - nevím jak to jinak nazvat. Mají za sebou krásné a aktivní 3 roky, což je neskutečné, na to že mě stály jen dvě nebo tři stovky. 
A pro záchranu těch bot dělám do konce léta maximum, už jsou slepené snad všude :D. Od dovolené moje botičky trpí, ale já vím, že zase nějaké oblíbené objevím ♥. 
Ještě mají pár týdnu do pohřbu :D. Tak si pak vyhlásíme minutu ticha za ně. (Myslím to smrtelně vážně.) 

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Top: H&M / Pásek: Textile House / Sukně: Reserved / Batoh: F&F / Sandálky: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. To, jak nosíš barvy, se mi na tobě neskutečně líbí! Já to třeba vůbec neumím :D

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi zlatíčko ♥, já z počátku sama kombinovala hrozně málo a pak jsem postupně přidávala nové a nové barvy, třebas by to pomohlo i tobě ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.