17.07.18

Konečně je to za mnou

2


Plánovala jsem na dnes sice článek o šicích strojích, ale ten si dáme tento týden v jiném článku ♥. Konečně šel pryč stres a já se mohu zase volně nadechnout a užívat si každý den, kdy něco tvořím, nebo si hraji se synem a celkově mé myšlení je opět pozitivní. 
Bojovala jsem sama se sebou, možná se to na mě pak sesunulo všechno najednou a moje povaha nezvládne velký nával ne moc dobrých situací. Celkově už jsem doufala, že to všechno bude za mnou a já se opět rozhlednu v těch svých růžových brýlích a opět se usměji i očima ♥.

Dobrá zkušenost do života to rozhodně je. Ale zjistila jsem, že přísloví "podle sebe soudím tebe" je hrozně moc pravdivé, proto jsem tomu člověku přestala už odpovídat. Já si nemyslím, že by se zaměstnavatelé měli starat o to, co děláte v osobním životě a nedovolím to už nikdy, navíc, když vás berou s živností a ví o vám, že šijete i doma a najednou jim vadí, že máte osobní život a nedýcháte pouze pro jejich firmu. Přijde mi, že porovnávat lidi mezi sebou je trapné, když každý má jiné zkušenosti, ale to už je na člověku. Ale tohle už je za mnou ♥. Teď se s radostí vrhám mezi látky a sleduji, jak každý steh tvoří model, který od základů tvořím já svými zkušenostmi. Ať už mi zkušenost dala škola, divadlo a nebo práce u návrhářky, nikdy nebudu litovat, že jsem někde byla. 
Zkušeností si cením, ač věci nedopadají, jak bych si přála, tak jsem i přes to teď šťastná a v klidu ♥.

Těším se na dovolenou, ale nemám na sebe vůbec nic, takže teď spěchám, abych stihla všem všechno opravit, došít, nebo budu na dovolené asi v roláku :D. Plavky co mám také nejsou úplně v 100% stavu, takže ty se též opravují, zábava. 

Outfit
Konečně se dostávám k outfitu. Všichni víte, že tylové sukně jsou moje slabost, do budoucna si je chci už jen šít, ač je to práce nad hlavu, tak si ráda udělám nějaké zajímavé a přesně na mě ♥. Tato je ještě jedna z Aliexpress, kterou jsem si objednala spolu s fialkovou. Jelikož bylo i dost velké horko (překvapivě, když je léto) zvolila jsem vzdušnější bílý top a sandálky v béžové barvě. Do barevné kombinace jsem si vzala žlutou kabelku, aby to nebylo až příliš nudné na pohled. 
Ale upřímně, když máte tylovou sukni, tak ten outfit není nikdy nudný. ♥

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Top: Pimkie / Sukně: Aliexpress / Kabelka: Orsay / Boty: Botovo 

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.