10.07.18

Fialová sukně z mé dílny ♥

6


Všechno se už krátí a já se nemohu dočkat, až si vyhodím fajfky u moře a budu konečně opravdu odpočívat. No abych nezněla, že si na to stěžuji, tak si za vše můžu sama. Neumím odpočívat, což je hlavní problém. Předpokládám, že i v Bulharsku se rozhodně nezastavím a budu s radostí běhat po ránu na pláži ♥.

Řeknu vám, že jsem měla poslední dobou hrozné i dobré dny, aby mi lidé dělali schválně problémy, to jsem fakt dlouho nezažila, řekněme, že karma je zdarma a jednou to ty druhé dostihne. Měla bych se naučit mlčet o tom, co dělám. Tedy to mě mé předchozí zaměstnání naučilo. Říkat pravdu se asi nevyplácí..... Počkat, co to říkám?! Raději budu upřímná a nenáviděná, než lhát a být za lži milována. Nikomu do zadku nepolezu. 
V předchozím článku jsem vám napsala hodně o tom, co se stalo z chvilky na chvilku. Říkala jsem si, jak moc hloupá jsem byla, že jsem si to vlastně i tak nechala líbit. Aby se někdo staral o to, co dělám v osobním volnu nebo by si dovolil mi něco "zakazovat". Škoda jen, že mi ty slova přicházejí na jazyk až později, tedy až potom, co mi o nic nejde.
Jen by mě zajímalo, zda uvidím proplacené přesčasy.... Nechci to řešit s úřady, fakt ztrácet akorát čas ještě lítáním po příslušných úřadech -_-.
Do poslední chvilky se stále cítím trochu nepříjemně.

Abych nebyla jen negativní, což nechci, tak mám radost, že mohu dělat radost druhým ♥. Každý den od chvilky, co vím, že se nevrátím do práce se mnohem více věnuji tomu, co mám doma nachystaného ♥. Mohu to dělat v klidu aniž by mi někdo pomalu nevynadal, zkouším své stroje, co vše dokáží a také jako novinkou v mém šití je i coverlock ♥. 
Brzy pro vás chystám nějaký článek, který se bude týkat strojů, jak je vybírat a čemu se nejlépe vyhýbat ♥. 
Ráda bych si toho pro vás připravila mnohem více, ale věřte, že mě tlačí čas. Mám radost, že mohu dělat věci zase s láskou a ne se slzami v očích a strachem z výpovědi, kterou jsem měla neustále. Teď je mi dobře, trávím čas s mým úžasným synem a mohu opět kvést ♥.

Outfit:
No posledních pár outfitů jsem si všimla, že mám více a více věcí svých. Jsem šťastná, že mohu ukázat zase další sukni. Ta vlastně původně neměla ani vzniknout, původně to měli být šaty, ale střihy nejsou jednoduché, musíte na nich pracovat a hlavně zabírat a tady byl problém. Doma nikdo moc nerozumí tomu, jak se kde má zabírat, kde to udělat a jak. Takže to skončilo tak, že jsem si dodělala sukni do sbírky. Tentokrát se už opravdu chystají šaty ♥ (z jiné látky).
K sukni jsem zvolila jednoduchou halenku s ozdobeným límcem, kterou mám v šatníku už 5let a stála mě asi 79kč v New Yorkeru, překvapuje mě, že se ještě nerozpadla :D. Pod halenkou jsem měla ze stejného obchodu o rok mladší crop top ♥, ten využívám hlavně, když mám průsvitné topy a je potřeba to více a hezky zakrýt.
Kabelku jsem zvolila malou růžovou, ta je v létě mým běžným doplňkem, jelikož do kabelky moc věcí nedávám a řekněme, čím větší kabelka, tím více kravin v ní je. 
A jako poslední tu mám moje TOP polobotky, protože ta barva a tento styl bot, to je něco pro mě. Opět jsou z oblíbeného Časnaboty a rozhodně jsem se do nich zamilovala hned, co jsem je viděla. Bohužel jsou už vyprodané, ale jejich druhá varianta je též skvělá a hodně jsem váhala, když jsem si vybírala, které musím doma mít ♥.

Jak se vám outfit líbí? A chcete články, kde se dozvíte něco o strojích a šití? (Základy)

Foto: Jiří Bešta Facebook, instagram


Top: New Yorker / Sukně: SAGI Style / Boty: Časnaboty / Kabelka: Mohito

S láskou,
Vaše SAGI ♡

6 komentářů:

Děkuji za Vaše komentáře.