05.06.18

Život je jako bonboniéra

4


Nikdy nevíš, co ochutnáš. To každý známe. Za život nás totiž potká snad všechno možné a i když je to někdy hořké, záleží pouze na nás, zda to bude někdy i sladké. Já jsem si prošla špatným a i když je to občas vratké, tak bych v životě s nikým neměnila svůj život. 
Moje práce mě baví, moje rodina je úžasná, můj muž je tolerantní (kdyby nebyl, tak víte, kde jsem), můj syn víc a víc mluví (až z toho hlava bolí) a potkávám nové a nové lidi. 

Nebudu tady rozepisovat, jak jsem šťastná, protože to tak vždy není. Buďme realisté. Když se někdo pokouší mít dokonalý vztah, tak to prostě nefunguje. Někdy si musí člověk vylít zlost na nejbližší osobě. Tedy já to tak mám :D.
Chudák můj manžel i syn, někdy je mi líto, že mě vůbec mají doma. Zároveň si neumím představit, že bych žila někdy v blízké době bez nich. Nevím, jaká bude budoucnost, ale přeji si, aby byla ku prospěchu každému člověku.

Práce & zdraví
Poslední dobou jsem tam více, protože je spoustu věcí, které se musí stihnout a moje tělo si už sem tam "říká", že si to odskáču. Čekám už přes týden na bouřky, jelikož se mi neustále motá hlava, mám migrény, bolesti žaludku a špatně se mi dýchá. Mě letní počasí zrovna nedělá 2x dobře. 
Tedy doufám, že se brzy zase aklimatizuji a bude to aspoň trochu lepší. Neboť bát se, že sebou švihnu na procházce se synem, mě děsí až příliš. 

Outfit
Bonboniéra a nebo radši chodící bonbón? Tak mě asi tento ten viděl každý druhý člověk. A nebo spíše "Bože ta ženská se zbláznila?!". Nemohu si někdy pomoct, ale lidé jsou zábavní. 
Tylové sukně jsou moje srdcovka, mám už doma přeci jen pár svých sukýnek. Tedy ne doslova, na ty opravdu mé, se teprve dostaneme ♥. Opět jsem si totiž udělala objednávku a pořídila si další dvě. A to tuto pastelově fialovou, kterou jsem kombinovala s pastelovou růžovou, jak na topu, tak na lodičkách. Nejen, že mi to přišlo roztomilé, ale i velice elegantní. Mezi topem a sukní si to říkalo o doplnění a jelikož jsem to chtěla trochu "rozrazit", tak jsem zvolila zlatý pásek na černém "podkladu". 
A jelikož by bylo příliš růžové a nebo příliš fialové, tak kabelku jsem volila již v méně výrazné barvě a to béžové, která má černé lemování, takže to tam tolik nekřičelo.

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm 


Top: Mohito / Kabelka: Mango / Sukně: Aliexpress / Boty: Časnaboty / Brýle: F&F / Pásek: eBay

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. Krásný outfit, nádherně sladěné �� jinak držím palečky co se počasí týče jsem na tom podobně, občas se nemůžu ani nedechnout. Takže chápu jak se asi citíš. Jinak přeji hodně štěstí a zůstaň takhle pozitivní. Moc rada čtu Tvoje příspěvky :) Pěkný den

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji strašně moc ♥
   No zrovna dneska krásná bouřka, konečně jsem se dočkala :D.
   Děkuji za tvá krásná slova, jsem za ně moc vděčná ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.