19.06.18

Zase o krůček dál...

9


Jsou chvíle, kdy bych se nejradši na všechno vykašlala, protože už přestávám mít tolik energie, jako na začátku. Ale upřímně, už jsem skončila s tím, kdy se neustále vzdávám, jen proto, abych měla vše jednodušší a životem jen proplouvala. Bohužel mám občas chvíle nejistoty, strachu a moje tělo i mysl potom neví, zda má utíkat nebo otálet na místě, někdy je to prostě těžké. Nejistota je podle mého něco, co dokáže člověka donutit si sáhnout i na dno, ať už jde o cokoliv, tak každý člověk reaguje na věci jinak.

No nechci dneska už být negativní, vzhledem k tomu, že mám už i trochu lepší náladu, než jsem měla například minulý týden. Mám pocit, že se všechno k lepšímu obrátí a také v to pevně doufám. Někdy už si sahám na dno i s tím, co všechno chci stíhat za pouhý jeden týden, ale zjistila jsem, že asi jiná nebudu. Chci do všeho, co dělám a čeho chci dosáhnout, dát vše. Všechnu mou energii tomu věnuji opravdu ráda ♥.
Proč taky ne, kdy opravdu miluji, to, co dělám. 

Zrovna pracuji doma na sukýnce, která bude putovat jedné skvělé ženě, až na Slovensko a věřím, že do konce týdne bude už úplně hotová, jen musím ještě oběhnout galanterie, jelikož nitě, zdrhovadlo a pár věcí k tomu, samo nepřijde. A já už se z toho mohu jen těšit ♥. 
Zároveň o víkendu jedu do Prahy, tedy pokud též všechno vyjde jak má, tak to bude úplně super ♥. Ještě to bude zajímavé, jak vyřešíme všechno okolo, ale upřímně si myslím, že to přinese do mého života nejen něco nového, ale zároveň se posunu zase o krůček dál ♥.

Outfit:
Tylové sukně se staly velkou součástí mě a mé osobnosti. Přijdou mi elegantní a zároveň bláznivé. Mohu si k nim vzít sandálky, pantofle, lodičky, tenisky... prostě cokoliv. Podle mého záleží i na tom, jak se člověk k takto výrazné sukni cítí, protože všechno je na člověku a jeho postoji poznat. 
Tato hnědá byla moje úplně první z aliexpressu a vůbec nelituji toho, že jsem si jí tam koupila, protože je naprosto úžasná. Tentokrát jsem kombinovala jemněji a proto jsem zvolila růžovou, kterou najdete nejen na topu, ale i u nových mokasín z Časnaboty.cz. Upřímně jsem se trochu těchto bot obávala, protože manžel říkal, že jsou hrozné, že je nosit nebudu, ale já jsem to riskla a naprosto jsem se do nich zamilovala ♥. Měla jsem je na sobě opravdu hodně-krát ♥. Navíc je mají i různých barvičkách, například na tyto modré mám taky zálusk ♥. Tak určitě koukněte ♥.
Nesmím také zapomínat, že růžová a hnědá kombinace by sama o sobě byla moc krásná, ale já bych to takto nemohla nechat, už jen takto mi to přijde příjemné na pohled a proto jsem ještě dodala kabelku v khaki zelené, kterou mám od loňska a opravdu jí mám moc ráda, bohužel Promod už v Plzni není a tak moje nákupy skončili :/. 
Kabelky ještě vyrábět neumím.

PS: pokud sledujete můj instagram, tak mi konečně dorazily etikety na oblečení a mám z nich opravdu velkou radost ♥.


Top: Mohito / Sukně: Aliexpress / Kabelka: Promod / Brýle: F&F / Boty: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI ♡

9 komentářů:

 1. Nezvdávej se! :) doufám, že ti plány na víkendu vyjdou :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát, naštěstí to všechno vyšlo ♥

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♥ ještě jich bude určitě víc ♥

   Vymazat
 3. Moc krásný outfit! Líbí se mi, jak tričko krásně ladí s botkama. Zrovna po takových botičkách se také teď sháním, já narazila na podobné tady, vypadají velmi pohodlně, tak mě to docela láká. :-) Na léto bych je 100% unosila. Nora

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♥
   Určitě si nějaké takové pořiď, jsou pohodlné a hodí se opravdu ke všemu. Mám je moc ráda ♥.

   Vymazat
 4. Jéé, moc ti to sluší! Já si snad takovou sukýnku pořídim taky. :o)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.