12.06.18

Skryté za úsměvem

4


Snažím se být vždy pozitivní, usmívat se na druhé, chválit a zároveň se snažím být perfektní v tom, co dělám. To u mě není žádná novinka. Řekněme, že je to dost složité se stále usmívat i když se mi hlavou honí šílené myšlenky. Co na to říct, že?!

Každý jeden člověk by si přál, aby život byl jednodušší, ani já nejsem výjimkou. Cokoliv si chceme koupit, tak si na to musíme půjčit, když něco chceme a není to na půjčku (chápejte kolem 2tis), tak si musíme našetřit. Najít práci, kde budete nejen dobře placení, ale zároveň vás to bude bavit, to je opravdu těžké. Já raději za méně, ale za to dělat to, co mě baví a dělám to od srdce.
Ale nebudu vám lhát i tady jsem měla své krize a to nemluvím jen o pláči. Stres a nervy jsou něco, co zažívám každý den, kdy jdu do práce. Nepokazím něco? Zvládnu to? Nevyhodí mě? Upřímně toho posledního se bojím ze všeho nejvíce. Mám rodinu a pokud bychom přišli i o můj příjem, tak se dostaneme na opravdu hodně špatnou finanční situaci. 
Bojím se toho a netuším, co bych dělala. Nedokážu si představit být na pracáku a čekat na osvobození. S tím, že by mě čekalo i pozastavení živnosti, která mi tolik nevydělá, abych ji mohla mít.

Dáváme synovi tolik, aby to nenarušilo jeho stravování nebo hygienu, či cokoliv jiného. Kupujeme věci, tak, aby mu seděli co možná nejdéle. A upřímně se za to stydím. Chtěla bych svojí rodinu vyzvednou svým snem výš, ale je to těžké a to hodně. 

Ale abych nemluvila jen negativně, tak si nemyslete, že nejsem šťastná. Mám totiž lásku od manžela i syna, mám domov a milující rodinu, která mi vždy pomůže, když to potřebujeme ♥. Časy jsou náročné a bude to ke konči roku možná ještě horší. 
A i když jsou výjimečné měsíce, tak to stále není takové, abychom mohli každý měsíc do kina, nebo na večeři a ano mrzí mě to, ale oželím to ♥.
Vím totiž, že jsou lidé na tom i mnohem hůře než my a nad těmi smekám, že vše zvládají. A navíc samoživitelky s dítětem ♥, klobou dolů ♥.

Outfit
Poté, co jsem si na život trochu postěžovala přicházím s basic outfitem, který u mě není moc zvykem. Tedy ne na období mezi jarem a létem. Černé slim kalhoty, které už "věkem" kalhot trochu jsou vyšisovaný. S delší tunikou ve vínové barvě a růžovou koženkou, jsem rozbila už tak tmavý outfit. Také do bot jsem zvolila vínové ponožky s mašličkou, které jsem si loni na zimu kupovala ♥. 
PS: tento outfit je focen na jaře, kdy bylo ještě dost chladnější počasí ♥.


Bunda: Bershka / Tunika+kalhoty: F&F / Kabelka: Mango / Ponožky: Calzedonia / Boty: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI♡

4 komentáře:

 1. Neboj sa, ono je to vždy zo začiatku všetko ťažké. Človek musí šetriť, musí isté veci oželieť, niečoho sa zbaviť, ale naopak, niečo nové sa zasa naučí a naučí ho to trpezlivosti a váženia si toho, čo bude potom. Ja verínm, že to dotiahneš ďaleko, hlavne nestrávaj nádej. Inak veľmi sa mi páči koženka, krásna farba :)

  ORLLING

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za tyto slova ♥. Je to všechno neskutečně těžké, ale věřím tomu, že se mi to jednou povede. Ač jsem někdy už na pokraji svých sil, tak se snažím neztrácet naději, která mě dostala tam, kde jsem i dnes ♥.
   Děkuji mockrát ♥♥♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.