26.06.18

Malý kousek naděje

2


Jsem občas dost skeptická a to vlastně ke všemu. Vkládám do spousty věcí velké naděje a někdy z toho bývám dost zklamaná. Nicméně to k životu patří, aspoň já si to myslím. Život je prostě zvláštní, někomu nosí hodně, někomu po troškách a někteří máme pocit, že vlastně nenosí vůbec nic. Je to náročné, ale stojí to za to... vyčkat na příležitosti.

V minulém článku jsem vám psala o Praze, kdy jedu za zákaznicí a teď mohu říct, že jsem nadšená a jak moc se už teď těším. Čeká mě spoustu práce, ale já jsem neskutečně šťastná, že jsem do Prahy jela a že mě čeká něco nového. Už čekám na látku a hned se do toho vrhnu, protože není moc času otálet. Jde o šaty na svatbu a já se z toho neskutečně těším. ♥
Proto je poslední dobou i má nálada o dost lepší a celkově si myslím, že tohle všechno mě povede dál a dál. Když se mi někdo ozve, že by měl zájem o sukni, tak mám z toho další radost, vlastně i když jde o malou či větší opravu, tak já jsem šťastná.
První sukně jela až na Slovensko a já mám hrozný strach, že bude sukně volná v pase, jak je to šité na dálku, ale furt doufám, že to bude sedět. ♥ No už se těším, až sukni uvidím na někom jiném, než na sobě. 
A budu upřímná, při našívání mé první etikety na oblečení se mi chtělo upřímně plakat. Byla jsem šťastná a bez sebe. ♥

Zase jsem plná nadějí, tak prosím, ať vydrží ♥.

Outfit
Tentokrát tu mám i něco ze své "dílny" a tím jsou tyto krásné kalhoty ♥. Já jsem vždy chtěla nějaké sukňové kalhoty, které mi nebudou obepínat zadek a nebo stehna, vlastně takové, které mi budou opravdu sedět. S konfekcí, co se týče kalhot, či sukni víc na tělo, mám problém už odjakživa. Ale nejsem rozhodně jediná, je nás dost, kdo si nenajde dobře padnoucí kousek. Ty další kalhoty už bych chtěla dělat s kapsami. Tak se nechte překvapit ♥.
K růžovým kalhotám jsem si vzala top, který už mám také delší dobu. Má na sobě nášivky a je sice kratší, ale na tak krátký, jak jsem chtěla, tak jsem ještě udělala uzlík. Než abych to zakasávala a furt to lezlo nahoru, tak mi to přišlo ideální i vzhledem k teplému počasí. 
Oranžová kabelka trochu rozbila ten bílo-růžový outfit, který ještě doplňují již známé mokasíny z Časnaboty.cz. Já vám říkala, že jsem si je opravdu zamilovala.♥
PS: všimla jsem si, že mají do konce června ČISTĚNÍ SKLADU, tak koukněte ♥.

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm Top: Pimkie / Kalhoty: SAGI Style / Kabelka: Promod / Boty: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI♡

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.