08.05.18

With son ♥

2


Minulý týden jsem vás informovala o tom, že blog čekají změny a přiznám se, že jsem se cítila divně, když jsem na čtvrtek neměla nic připraveného a přišlo mi, že jeden článek je hrozně málo. Ale zároveň si myslím, že se s vámi mohu podělit o více věcí. Hlavou se mi honilo tolik myšlenek, až to snad není ani hezké, ale pro mě vlastně i je. 

Minulý týden jsem se téměř nezastavila a to ani v úterý (kdy byl svátek), stále jsem někde běhala. Každý den mi vodil manžel syna do práce, kde jsem ještě za jeho přítomnosti dodělávala nějaké věci a pak s ním lítala po obchodech, za babičkou, na schůzky a nebo focení. Na jednu stranu to mělo super dopad na malého, protože odpoledne usnul a já měla klid několik dalších hodin. 
Nejhorší byl asi pátek, kdy jsem do práce vyrazila už na sedmou hodinu, abych stíhala všechno došít na čas. Po skončení jsem letěla na focení, pak jsem letěla podepsat výpověď v předchozí práci (Mohito) a pak jsem musela jít nakoupit a šupajdit domů, protože mi na víkend přijeli moje zlatíčka z Liberce. ♥

Měla jsem nádherný víkend. Doslova. V pátek jsme uchodili Michálka, šli jsme na pizzu, asi tu nejlepší v celé Plzni (Pizzerie Massimo), pokud někdy budete v Plzni, tak doporučuji zajít! Druhý den mi manžel se synem odjeli na chalupu, kde si odpočinuli, vyblbli a nevím, co všechno a já jsem si rozhodně odpočinula. V sobotu jsem tedy nespala tolik, ale dalo se to. Odpoledne jsme vyrazili kouknout na slavnosti svobody, kde bylo spoustu jídla, vojáků a "fotek na instagram". 
Terezka si od nás získala s každou věcí, slovem, souvislost s instagramem. Neboť vše muselo vypadat dobře. My jsme se pobavili dost a ještě, že se tak dobře v dobírání chápeme. Už bylo řečeno, že je jedno, co má chlap v hlavě - hlavně, když bude pěkný na instagramu! :D
Večer jsme se šli opět napít, to není žádná novinka, vždy totiž chodíme. A v neděli holky spali do jedenácti, takže já jsem v klidu koukala na anime a pak jsem je šla probudit, aby jsme si náš poslední den ještě užili. 
Opět jsme se šli podívat na slavnosti, opět něco snědli, hrozně moc si pokecali o všem, což prostě my můžeme ♥. Nachodili jsme víc kilometrů, než snad na střední škole a opět mohu napsat, že jsem vděčná za takové kamarádky, které za mnou jedou a rády se vidíme ♥. Hrozně si jich vážím ♥.

Včera jsem po ránu hodně odpočívala, byla jsem dost vyčerpaná, protože jsem šla spát dlouho (ano koukala jsem na anime) a ráno jsem chtěla do fitka, to se mi nepovedlo, protože jsem líný prase, které ráno nechce vstávat, když nemusí :D. Takže jsem usnula a probudila se za hodinu, šla nakoupit a čekala na moje dvě lásky. 
Michálek je prostě moje zlatíčko a i když si to nepřipustím, tak ho skutečně miluji víc, než svůj vlastní život ♥. Za odpočinek jsem ráda, ale když je tady mám oba, tak jsem ještě radši ♥.

Outfit
Barvičky, magnolie a jaro, to všechno mám ze všech věcí nejradši. Jaro bývá chladnější než léto, ale teplejší než zima, takže se nepotím tolik, abych měla pocit, že chodit nahá by bylo pohodlnější, no pro oči druhých už by to tak pohodlné nebylo. Opět jsem vytáhla krásný růžový topík, který svojí barvou proste zapadne do jarního počasí, nevýhodou je, jak moc se mačká. K topíku jsem si vzala svojí vlastní sukni, která drží pěkných pár let, no je vidět, že když si to ušiji sama, tak to taky déle vydrží. Také nesmím zapomenout na růžové tenisky, které jsem o něco tmavší než top a v nich mám třpytivé ponožky z předloňské sezóny (Calzedonia). Aby těch odstínů či barev nebylo málo, tak jako kabelku jsem zvolila svojí tmavou petrolejovou z Pimkie, které už v ČR není vůbec. 

Jak se vám dnešní outfit líbí? A jak se vám líbí fotky a outfity se synem? Chtěli byste častěji?

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Top: Mohito / Sukně: SAGI Style / Boty: Časnaboty / Brýle: Primark / Kabelka: Pimkie / Ponožky: Calzedonie 

S láskou,
Vaše SAGI ♥

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.