01.05.18

První máj, lásky čas

0


Dnešek je pro mě dost jiný, není to jen tím, že je prvního máje, aneb "lásky čas". PS: Kdo si také při prvním máji vzpomene na báseň od K. H. Máchy? Já si jí vždy vybavím, hlavně hned začátek "Byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl lásky čas. Nicméně....
Nastala chvíle, kdy mi končí "dovolená" se synem. Zítra nás čeká odevzdání přihlášek do školky a pak už se uvidí. Já samozřejmě začínám chodit do práce, kde už pár dní chodím i na brigádu, tedy spíše chodila. 

Je to zvláštní, když si řeknu, že malému už budou tři roky. Rychle všechno uteklo a já se nestačím divit, jak moc ten čas letí. Jak moc jsem se já sama změnila za ty tři roky, kolik názorů jsem změnila a jak sama stále bojuji se svými sny o to více odhodlaněji, než dříve. 
Nejen konec "dovolené", ale musí nastat pár změn i na blogu. Všichni, kdo navštěvují můj blog pravidelně vědí, že články jsou téměř pravidelné a to úterý, čtvrtek a sem tam i sobota. Nicméně nevím, jak to teď budu stíhat všechno a tak zůstanou úterní články a čtvrteční se přesunou na sobotu, tedy za týden by mohli být maximálně dva a minimálně jeden. Je možné, že časem se zaběhnu lépe a všechno se bude dát stíhat. Ale díky tomu, že nejen blog je můj při-výdělek, ale i domácí šití, tak bych se chtěla pokusit všechno skloubit, co možná nejlépe ♥.

Rozhodně nebudu končit s blogem! Miluji to, jsem hrozně ráda, že své myšlenky ventiluji, za ten krátký čas, od doby, kdy jsem se vrátila, jsem se naučila nespočet věcí a navíc poznala skvělé lidi ♥. Je to pro mě moc důležité a možná ani ten svůj zajetý algoritmus nezměním, to se asi pozná časem. 
Navíc stále chci inspirovat nejen outfity, ale i tím, že si nejen já jdu za svými sny, ale aby i vy, jste si na nimi šli ♥.  

Ještě uvidím, kam mě osud zavane. ♥

Outfit
Jednoduše růžový. Něžná, jemná, romantická, nejspíše všechna tyto slova se mi vybaví, když vidím květovanou sukni a topík, které oba mám z Mohita, jen je každý kousek od sebe dost starý. Tento outfit jsem plánovala vzít už déle, ale čekala jsem na správné počasí a hlavně na dobu, kdy budou květy stromů krásně rozkvetlé. 
Jaro v sobě skrývá mnoho barev, spoustu vůní a hlavně tedy také spoustu pilu, který je všude :D. Já se rozhodla už outfit doplnit o neutrální kabelku z Manga a nádherné, nízké béžové lodičky z Botovo ♥. Díky mašličce, kterou mají jako krásný detail na lodičkách, tak působí outfit ještě něžněji. A díky nízkému podpatku na nich vydrží i začátečník. 

Foto: Kristýna Marková | INSTAGRAM |


Top, sukně: Mohito / Kabelka: Mango / Boty: Botovo

S láskou,
Vaše SAGI ♡

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.