15.05.18

Plavková sezóna a kde nakoupit on-line

4


Plavková sezóna už je téměř v plném proudu a ani já se letos nevyhnula nákupu plavek i když věřte, že by to v mnoha ohledech bylo lepší. Nejen, že snad neexistují normální plavky šité na postavu tvaru hrušky, ale snad ani pro bezprsatky :D. No nejspíše by nikdo nechtěl patřit mezi "vyvolené", kteří se mnou jsou na nákup plavek. 

Chtěla jsem vám dát pár tipů na internetové obchody, kde si můžete vybrat plavky a nejen to. Samozřejmě k plavkám neodmyslitelně patří i šátky, tuniky, šaty no řekněme cokoliv, co je vzdušné a pohodlné, aby jsme stále neměli jen ty plavky. 
Já letos jedu na dovolenou k moři a ano těším se, no s tím přišlo na řadu spoustu nadávek, slziček a změň nálad. Kdy jsem myslela, že mi nezbývá nic jiného, než plavky opravdu šít. 

Tak, ale teď se vrhneme na první e-shop a tím je OTTO-shop, já jsem sice fanoušek jednodílných plavek a nebo, když už dvoudílných, tak aby kalhotky měly vysoký pas. Po porodu se prostě nedokážu smířit s povoleným břichem, které sice není až tak vidět, no říkám si, že člověk se musí cítit aspoň trochu dobře. Proto jsem vám vybrala jedny, které mě zaujali proužkované bikiny a nebojte, když budete listovat, je jich tam hafo, dokonce najedete některé i po dílech.


Dalším e-shopem bude Tezenis, tam jsem si nejen už vybrala, ale také zjistila, že si jen tak něco zase nevyberu. Mám od nich tedy krásné jednodílné plavky s hvězdičkami, no řekněme, má představa byla jiná. Byla jsem zklamaná, že mi žádné dvoudílné neseděli přes zadek, což ve mě včera vyvolalo nepříjemnou náladu. Jsou dost odvážné, myslím si já. No po pravdě bych si tam vybrala jich několik, kdyby mi na postavě seděli. Takže vám rovnou doporučím, který vršek, byl fakt perfektní. Tato trojúhelníková podprsenka s širokým lemem dělala krásná prsa, dokonce i mě, která je jak přistávací dráha. Chtěla jsem si jí hrozně moc vzít, no neměla jsem žádný spodek :(. Ale, až si spodek plavek ušiji, tak si pro ní nejspíše i tak skočím. 
Dalším krásným kouskem jsou braletky, tedy tak bych je nazvala já. Tento vrchní díl plavek, který je až ke krku mě lákal už loni v létě, ale jelikož bych to loni nevyužila, tak jsem to nechala plavat. 

Jako další bych uvedla například Bonprix, kde si najde člověk všech velikostí aspoň jedny plavky. Upřímně už mě párkrát zaujali "šatové" plavky. Které jsou vlastně vhodné pro ženy, které toho nechtějí moc ukázat, nebo ženy plnějších tvarů, které to chtějí zakrýt. Možná bych se tomu kdysi smála, ale dneska na to koukám jinak. Je tolik druhů plavek, že to je až neuvěřitelné. Například tyto šatovky si umím představit i na sobě. A nebo rovnou šortky a podprsenka, obojí si můžete vlastně vybrat tak, aby seděla, jelikož se kupují zvlášť. Na ty si dělám trochu zálusk, no čekám až se objeví nějaké do pasu. 

Poté je tady řada dalších e-shopů, ať už českých nebo zahraničních. A pokud i vy máte tipy, kde si sehnat nějaké pěkné plavky, tak sem s tím, ať mám z čeho vybírat. 

Sedí vám plavky z konfekce? Jaké typy plavek preferujete? 
Budu ráda, když mi to napíše do komentáře ♥.

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♥, calzedonia je celkem drahá na ty plavky, které nabízí. Tedy nemám vlastní zkušenost, ale známe spokojené nejsou :/. A etam jsem nezkoušela, no kouknu tam. ♥

   Vymazat
 2. Díky za tipy. Plavek není nikdy dost. Já letos nakoupila v H&M, F&F a v Primarku.ale další nákupy nevylucuju :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se ještě musím po nějakých kouknout, no ještě bych si letos ráda nějaké ušila ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.