24.04.18

Red heels ♥

2


Život se mi mění skoro každým dnem, přichází trocha stresu, ale nechci se nechat svést strachem a utíkat. No přiznávám, že se hodně věcí muselo změnit. Stále jsem se nedostala z šoku, že jsem musela vše tak náhle hledat, nechat se zaměstnat a doufat, že budu mít možnost se starat o syna a stíhat všechny své koníčky, které mám. 
Malinko už všechno opadává, ale povím vám, že není žádná sranda řešit věci "na rychlo". Chodím spát hodně unavená a vstávám ještě unavenější, ale za to si upřímně mohu sama, protože pokud nepíšu články, tak šiji do pozdních hodin. Mám strašně rozpracované práce, strašně nápadů a tady u toho se na chvilku opět zastavíme.
Psala jsem, že to bude stejně, ale trochu jiné a to je i pravda. Měla jsem v plánu vše uvést v půlce dubna a to mi prostě nevyšlo. Je to dost náročné skloubit s prací všechno. Neznamená to, že bych se něčeho vzdala, to právě vůbec ne! Naopak si stále říkám, že mám hrozně možností a to nejen ukázat, co dokážu nabídnout, ale hlavně si na tom všem dát záležet a neodfláknout to. Všechno, co ušiji, chci aby bylo později v nabídce, chci abyste měli možnost si objednat kousek, který jsem navrhla například na sebe, ale vás zaujal. To všechno, co mě napadne a nakreslím, to všechno si realizovat ♥. 
Chodím do práce, kde pracuji s látkami, projde mi srze prsty kus, který jsem sice nenavrhla, ale tím, že se ztotožňuji s návrhy návrhářky, tak i přes to do nich vkládám srdce. Realizace snů druhých mi jednou napomůže realizovat ten můj. 
Asi je otravné, že jsem někdy přehnaně pozitivní v článcích, ale já se opravdu snažím na vše koukat v dobrém. Pracovala jsem v obchodech, kde jsem byla ráda i v těch, kde jsem tak ráda nebyla. Ale víte co? Teď jsem šťastná! 
Dozvěděla jsem se nepříjemné věci, ale je mi to fuk, protože pokud to není práce snů, tak je to pouze práce, kterou dělám s úsměvem na tváři. 

Navíc se rozhodně nikdy nechci vzdát svých snů! A nikdo by neměl! 

Nebude to hned, nebude to možná ani za měsíc, ale přijde to, jednou to všechno přijde na povrch ♥. Věřím si víc, než kdy předtím. Za těch pár dní, které jsem strávila v dílně, jsem se naučila opravdu celkem dost věcí. Překvapivé, ale je to tak. ♥
Děkuji za můj život! ♥

Outfit
Už je to dlouho, co jsem na sebe vytáhla některý starý kousek, jako je například modrá košile, kterou jsem si koupila někdy při první výplatě. Takže už to doba opravdu je. Sukně, která pochází z české dílny, od českých ručiček a hlavní je kvalitní zpracování, které jsem si sama ověřila, když mi sukně dorazila ♥. První kabelka z Manga, kterou jsem si objednala přes e-shop a nemohla jí odolat, už jí mám pár měsíců, ale tentokrát ozdobila zase jiný outfit. A kousek na který jsem dlouho čekala, dlouho, hodně dlouho jsem hledala červené lodičky, až jsem na ty pravé narazila na stránkách Časnaboty. Jelikož ráda lodičky nosím a ne se v nich pouze fotím, tak si vybírám podpatek max do 10cm, abych na nich dokázala opravdu vydržet dlouho a klidně. Právě proto jsem si nemohla dlouho sehnat žádné semišové, na podpatku, který mě nezabije a hlavně ty, které se mi líbili. Za mě jsou pohodlné a dá se v nich vydržet, ale pokud musíte boty vychodit stejně jako já, tak si vezměte náplasti. Mě totiž všechny nové lodičky milují natolik, že mi připravují "chrániče" do příštího nošení. ♥ A pokud i vy hledáte červené lodičky, tak teď jich mají na výběr ještě více, tak koukněte TADY.

Foto: Kristýna Marková | INSTAGRAM |


Košile: New Yorker / Brýle: F&F / Sukně: Sušenka / Kabelka: Mango / Boty: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. Miluju ten tvůj styl.vzdycky jsi nádherně vystajlovana a doladena. Dříve jsem taky nosila sukně a podobné věci, ale teď jsem šíleně zpohodlněla a nejdu ven skoro v ničem jiném než v kalhotách a volném topu, což mi osobně třeba vyhovuje, ale přítel si posteskl, že jsem bývalá větší dáma, tak uvažuji, že si zas nějakou sukni koupím a dám tomu šanci :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji strašně moc ♥, nicméně se ti nedivím, že máš radši pohodlí, mám spoustu kamarádek, které to preferují. Můj muž by byl občas rád, kdybych chodila jen v kalhotách a topu, ale už si zvykl na to, že kalhoty sice nosím, ale ne často :D.
   Takže tomu určitě dej šanci a určitě se budeš cítit dobře ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.