03.04.18

Like a flower

0


Nabitá energií na (snad) dlouhou dobu. I když víkend nebyl zrovna moc krásný, co se týče počasí, tak byl úžasný, co se týče stráveného času. Je to tak strašně dávno, co jsem si víkend fakt tak moc užila a přiznám se, že bych si už přála dostatek peněz na udělání řidičského průkazu a přesně takto "bloudit". Díky tomu jsem viděla i to, co bych z vlaku či autobusu neviděla. 

Řekněme, že v dnešní době je dobré, když aspoň jeden z rodičů má ŘP, když se něco stane dítěti nebo někomu z rodiny tak můžete pomoct a ne jen nečině koukat a nebo volat ve 3 ráno někomu, kdo auto má. Mohla jsem mít řidičák v 18ti, ale byla jsem hloupá a rozhodla se pro telefon. Někdo si poklepe na čelo, ale tou dobou to stálo skoro stejně v porovnání s bratrovými narozeninami, takže aby nás rodiče poctivě "odměnili" mohli jsme si vybrat. Bratr měl ŘP a já měla první iPhone. Ten telefon jsem měla do loňského jara a dnes už ho má v rukou někdo jiný ♥. Vlastně ten telefon stále slouží a já jsem za to ráda. 
Trochu toho lituji a zároveň jsem za svá rozhodnutí ráda. Budu si na to šetřit z vlastních peněz a pak budu moci se synem a manželem občas prostě vyrazit na Plzeň na výlet, kamkoliv i s přáteli, či jet fotit na neznámá místa, do krásné krajiny. Však možností jsou miliony - ne-li více.

Proč nad tím tak přemýšlím? To je dost jednoduché. S kamarádkou jsem byla v neděli na projížďce, kdy mě i nafotila a měli jsme hrozně moc času. Chtěla mě na odlehlém místě nechat řídit a tak jsme, tak trochu zabloudili. Nicméně obě jsme se dost kochali přírodou kolem nás, jak nádherné to všechno kolem nás bylo, to bylo neskutečné. Obě jsme souhlasili. že by to chtělo více výletů. Tak snad se nám brzy poštěstí. 

Na Velikonoční pondělí jsme navštívili mojí rodinu i rodinu mého manžela. Opravdu krásně strávený den, příjemná společnost a celkem dost hodné děti. Takže moje nervy nelítali vzduchem. Až na to, že každá druhá hračka hrála a můj syn si s každou tou hrací, zpívající, křičící, musel hrát, mi hlava skoro vůbec nebolela :D. 
Bylo nádherné počasí, sluníčko hřálo a já se viděla někde na louce, možná v lese, na procházce s mojí rodinkou. V klidu, rukou v ruce ♥. Další 100% dny ♥.

Outfit
Hořčičně žlutá je pro mě spíše barvou podzimu, než jara, ale jaksi se mi do posledních sychravých dnů perfektně hodila. A nejen žlutá, ale i zelená a růžová, které k sobě ladili, aniž bych si toho někdy dříve všimla. Upřímně se přiznám, že mě tato kombinace nikdy dříve nenapadla. 
Starorůžovou sukni jsem na sobě oblékla po strašně dlouhé době a říkala si, že to chce právě něco jiného, ač jsem měla pod svetrem schovaný top, tak hlavní byl svetr, který jsem nesundavala. Do toho všeho mi krásně ladili zelené kozačky na šněrování nad koleno a kabelka k nim ladící.

A víte co mi to připomíná? Představte si květinu, boty jako stonek a kabelka jako lístek od stonku, sukně jako lístky květů a svetr jako střed květiny, který dokáže zářit v různých kontrastech. 

Co myslíte vy? 

 Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Svetr: Textile House / Sukně: New Yorker / Boty: Časnaboty / Kabelka: Promod 

S láskou,
Vaše SAGI ♡

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.