10.04.18

I love it!

1


Po příjemně strávené sobotě se synem, s pracovním nasazením a večerním tréninku, jsem si myslela, že bude čas se v neděli vrhnout na další část, ale bohužel mě v neděli neminula migréna. Jak já ty migrény miluji. Takže místo toho abych dodělala konečně první kousek, tak jsem ležela do doby, než dorazil manžel z hledání. Pro pochopení, můj manžel chodí s detektorem kovu a i když mi některé věci nejsou po chuti, tak mi dělá hroznou radost to, že ho to baví a že se mi ráda pochlubí, tím, co našel. ♥
Takže moje neděle byla o nicnedělání, odpočívání a skončilo to spánkem, po kterém mi zmizela naštěstí migréna.  

O to výživnější bylo právě pondělí. Nejen skvěle strávený den se synem, ale i s člověkem s kterým si mám vždy, co říct. Určitě to také znáte, když poznáte někoho s kým můžete mluvit skutečně o všem a tím teď myslím například o mé posedlosti anime, Japonskem apod.. Naladěné na stejnou "stanici" stále dokola mluvíme. Michálek nám do toho také mluví, já ho mezitím nosím na zádech, na ramenou a občas jde sám. 
Došli jsme na Bolevák, dali si zmrzlinu, vodu s mátou a citrónem a zase vyrazili zpátky. Takové procházky mi hrozně chyběli, ale upřímně, já chodím docela rychle a tak mi tempo šneka bylo dost nepříjemné, ale vydržela jsem to, jak jinak :D. Michálek je na kočárek už dost velký, myslím. 
Dorazili jsme domů a já mu pustila pohádky, dala jsem mu jídlo a na chvilku si sedla k PC. Přišel si pro mě a šli jsme si ještě chvilku hrát, já čekala až mi dopere pračka, myslela jsem, že se mnou ještě půjde na balkón :D. Moc dlouho jsme si nehráli, tak se vrátil k televizi a mě poslal k počítači, ať nezacláním. To dělá rád, když jde na WC a posílá mě do háje :D. 
Za pár minut na něj vykouknu a myslela jsem, že kouká na pohádku, ale, když jsem přišla blíž, tak spal ve stoje opřený o gauč :D. Ano zasmála jsem se, jako každý smrtelník. Vyhodila jsem mu fajfky nahoru, šla udělat prádlo a přenesla ho do jeho pokojíčku. 
Spal až do rána a já měla super klid ♥. 

Outfit
Tylové sukně mi přijdou hravé, stylové i elegantní. Nejen to, prostě k tylové sukni si můžete vzít jakoukoliv obuv a bude to vždy vypadat jinak. Tentokrát jsem k mojí červené tylovce zvolila naprosto krásné kecky se srdíčkem z Botovo, můj favorit mezi internetovými obchody s botičkami. Úplně jsem si je zamilovala, když jsem je viděla na živo. Rozbalovala jsem je spolu se synem a i jemu se moc líbili ♥. Není to asi každého šálek kávy, ale podle mého jsou opravdu stylové a určitě je uvidíte víckrát, než jednou ♥. Navíc srdíčko, které tam je zároveň i vystouplé má pro mě význam, jak dobře se v nich cítím. Do všeho, co dělám, dávám totiž srdce a od srdce se i oblékám každý den. ♥
Jako vršek jsem zvolila top, který mám z loňského roku s volánovými rukávy, vzdušné, příjemné a stále stylové. Nejhorší je, že se špatně vejdou do koženkových bund, tu jsem si tentokrát vytáhla v smetanové barvě, neměla jsem si na sobě strašně dlouho. No když jsme fotili tento outfit, tak bylo asi 5 stupňů :D. Kabelku jsem upřímně řešila stejnou barvou, jako nesla právě tylová sukně. 
Kombinace červené x černé x bílé prostě nikdy nezklame.

Co si myslíte o tylových sukních? Líbí se vám tenisky?


Křivák: Pimkie / Top: Rosegal / Sukně: Aliexpress / Boty: Botovo.cz / Kabelka: Promod

S láskou,
Vaše SAGI ♡

1 komentář:

  1. Chci podělit o mé nádherné svědectví o tom, jak jsem se vrátil svého manžela z mého života zpět, chci říct lidem na světě, že je skutečné kouzlo kolečko online a je silné a pravé, Jmenuje se Baba Wale Wiseman, Pomáhal nedávno jsem se spojil se svým manželem, který mě odhodil. Když jsem se obrátil na Wisemana, dal mi kouzlo pro lásku a můj manžel, který říkal, že nemá s mnou nic společného, ​​mě znovu zavolal a začal mě prosit. Každému, kdo čte tento článek a potřebuje jakoukoli pomoc, může Wiseman také nabídnout jakoukoliv pomoc, jako je sjednocení manželství a vztahů, léčba všech typů nemocí, soudní případy, těhotenské kouzlo, jsme nyní velice spokojeni s naším. Wiseman ho uvědomuje, jak moc máme rádi a potřebujeme navzájem. Tento muž je opravdový a dobrý. Může vám také pomoci napravit váš zlomený vztah. Měl jsem svého manžela zpátky! Bylo to jako zázrak! Žádné manželské poradenství a děláme velmi dobře v našem milostném životě. Kontaktujte tohoto skvělého muže, pokud máte nějaký problém s trvalým řešením
    prostřednictvím e-mailu: babawalewiseman01@gmail.com
    WhatsApp: +2348129806153

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.