12.04.18

Flower skirt & Yellow

0


Zda jsou dny dobré nebo špatné, to záleží asi i na tom, jak dobře se vyspím. Občas mám fakt hodně dobrý den a probuzení z něj, mě změní na člověka s hodinovou špatnou náladou. A někdy vstanu sama od sebe, nebo probuzená opakovaným kopáním "jakousi" malou nohou. 
Nejvíce miluji, když se ke mě syn ráno tulí, dává pusinky a ukazuje, že maminku miluje. Abych dala pokoj, nejspíš. Pak uteče, dostane snídani a kouká na pohádky, aneb chvilka se najíst a dělat, co chci. 

Teď, ale vážně. Občas si na Míšu stěžuji a to dost, ale zatím, co doma zlobí, tak je to vlastně naprosto zlaté dítě, až na pár slabých momentů. Hraje si sám, pošle mě pryč a nebo naopak zavolá, abych si s ním šla hrát. Prská na mě, skáče mi na hodně bolavé nohy, které den předtím měli dvakrát za den zápřah ve fitku a hrozně se tomu směje. Naopak, když mě uhodí ho obličeje, což je můj spouštěč vzteku, tak si rychle uvědomí, že to dělat nemá. On ví dobře, že se ženy nemlátí a já jsem ráda, že se to učí a ví, že radši kopne do táty než do mámy :D. 
Nicméně, byla jsem se synem poprvé ve fitku, je to raubíř a je trochu nezastavitelný, ale zvládli jsme to ve zdraví. Někteří se mile smáli, druzí byli trochu překvapení. Ale já byla spokojená, že se mi to líbilo a neměl "námitky". Nakonec by možná ani neodešel. Večer rychle usnul a já už byla taky KO.

Tento týden máme celý hrozně nabitý, až se tomu nedá věřit, ale jsem ráda, že stále se mohu věnovat své práci ♥. Takže nebojte, stále pracuji, jen to nemám čas furt dávat na instagram ♥. 

Outfit
Květinová sukně opět v "akci". Nedivte se mi, je totiž nádherná a její materiál by se mi taky hodil na spoustu dalších věcí. Tentokrát jsem k ní vybrala kombinaci žlutého topu ze sekáče a krásných žlutých lodiček, které jsou opět z milovaného Botovo. Však mě znáte. Lodičky jsou moje srdcovka a čím více barev vlastním, tím lépe pro mojí duši ♥. Vyrazit jen tak, bez další barvy, to bych asi nebyla ani já. Kabelku jste už také mohli vidět v jednom z outfitů, tentokrát mi sem zapadla, jako poslední kousek z puzzlí. 
PS: Tulipány jsou umělé, ale krásné, z plzeňského květinářství Kytkadomu ♥.

Dříve mi "svlékání se" ze zimního ošacení do jarního dělalo velký problém, ale letos, bych občas měla ještě nějakou vrstvu vytáhnout.  
Jak jste na tom vy s jarním ošacením? Kolikátý si myslíte, že už tento outfit je (celkem)?

Foto: Kristýna Marková | INSTAGRAM |


Top: Textile House / Sukně: Mohito / Kabelka: Mohito / Boty: Botovo

S láskou,
Vaše SAGI ♡

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.