05.04.18

Flower midi skirt

2


Začalo konečně to správné jaro, kdy se střídají teploty během dne a kam patří i občasný déšť. Začíná se probouzet příroda do její jarní podoby, kterou mnozí z nás milují a čekají na ní. Ráno se budím a vidím krásné sluníčko, které nám svítí do oken, jak se hned vstává lépe. Se synem mohu být venku téměř od rána do večera, ale zase pak nemám čas na víc věcí, které potřebuji dělat. 
Takže ano, tyto krásné dny mají své pro, ale mají i své proti.

Syn nemůže trčet furt doma a nikdo mi nezaručí, že s ním půjde tatínek po noční ven, když sotva dospí noc, kterou musel pracovat. Já bych měla pracovat, ale musím Míšu aspoň vyvětrat a zařizovat dalších trilion věcí, které mám neustále v hlavě a nejradši bych to měla z krku. Ale říkám si, že nemusím na nic spěchat, protože když si k tomu sednu, tak stejně od toho neodběhnu a ušiji za pár hodin i víc věcí. 
Včera jsem byla celý den v tahu, jelikož jsem jela za maminkou do květinářství, pak ještě šla fotit, úplně si zničila kotník od nových bot a pak šla ještě do fitka s další kamarádkou. Ale upřímně mám ze včerejšího dne nejlepší pocit. 
Nedávno jsem fakt měla špatné dny, kdy jsem se trápila se svým sebevědomím, no řekněme, že bych mohla napsat, že to je na denní pořádku, ale já sama se snažím bojovat, abych si opět více věřila. 
Předevčírem jsem byla totiž běhat a nebyla jsem spokojená s výsledkem běhání a taky si odnesla i pár pěkných slov, které já si vždy budu brát k srdci i kdybych neměla. Moje postava je podle mého prokletí, nejsem spokojená, přijdu si široká, nic mi pořádně nesedí a já se nad tím trápím skoro stále. No je to stále dokola to samé. Když jsem totiž běžela, tak proti mě šla skupinka holek cca o 10let mladší jak já, ale jelikož nebyli schopné nikam uhnout, tak jsem jednu trochu "donutila" ustoupit, prostě jsem stále běžela, protože se roztahovali přes celý chodník. No nejspíše bych to normálně neslyšela, ale když se mi přepnula písnička, tak ze slečny vyšla slova "tlustá kráva". Jo v tu chvilku jsem měla pocit, že bych se měla někde zahrabat a neukazovat se. Ale spíše mě to posunulo a chtěla jsem víc a víc makat ♥. 
Stejně jako v osobním životě, tak v profesním na sobě musím pracovat a zdokonalovat se, přeji si, abych mohla jednou stát u zrcadla a říct si, že mám opravdu pěknou postavu, kterou jsem si dlouho budovala, abych byla spokojená. Chci na sebe být hrdá, že v profesním životě postupuji dál a i přes strach něco dokážu. 

Outfit

Tento outfit jsem měla nafocení už dávno, bohužel se mi z karty vše smazalo a tak jsem vyšla v tomto outfitu ještě jednou, ale mě to vůbec nevadilo. Sukně, která je z novější kolekce z Mohita (hodím vám dolů odkaz), mě skutečně okouzlila a dá se kombinovat snad do nekonečna. Navíc je přesně dělaná na jaro/léto ♥. Tentokrát jsem si jako kombinaci vybrala zelený top, který mám ze sekáče a jelikož bylo ještě celkem chladno, tak i kabátek v jeho specifické barvě, někdo ho vidí jako lila a někdo jako světle modrý. Zajímavé, že? 
Už strašně dlouho jsem také nevytáhla bílou kabelku z Orsay, která už bohužel dosluhuje, z čehož jsem docela smutná, jelikož jí mám už takovou dobu. Takže hledám novou bílou kabelku a snad se mi poštěstí. A aby těch barviček nebylo málo, tak tady mám růžové lodičky z Časnaboty, upřímně přemýšlím ještě o modré verzi, protože bot a barev není nikdy dost ♥. Při výběru lodiček se vždy držím toho, co je mi nejpohodlnější, tím myslím teď výšku podpatku. Já osobně nosím lodičky na jaře a v létě hrozně ráda, takže v nich chci i vydržet několik hodit, v potaz jdou lodičky max do 10cm bez platformy. Jak jste na tom vy s výběrem lodiček? Je fakt, že si málokdy vezmu nižší podpatek než 9cm, ale například sloupkový podpatek mohu mít i nízký i vyšší. Také dávám přednost špičaté špičce, ale určitě bych si nevybrala špičku, která vypadá jako kudla :D. Vzpomněla jsem si na boty, které nosila moje maminka. 

Těšíte se na pořádně rozkvetlé jaro? Jaké nosíte nejradši boty? Máte barvičky v šatníku nebo v botníku?

Foto: Michal Čopan ♥


Kabát: Vinted / Top: Textile House / Sukně: Mohito / Kabelka: Orsay / Boty: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI♡

2 komentáře:

 1. veľmi pekný outfit :) mne by nenapadlo skombinovať tú sukničku so zeleným topom, takže za toto máš môj obdiv :)
  MakeupbyVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♥ já hrozně ráda experimentuji ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.