17.04.18

Flower dress

0


Včerejší den byl pro mě ve znamení změn. Vskutku to bylo dost zvláštní se z minuty na minutu rozhodnout. Nicméně změna je život a i když tím riskuji, že něco ztratím, tak to je potřeba obětovat, aby člověk měl život lepší a hlavně, aby dělal to, co ze srdce nejvíce miluje. Chci nabírat zkušenosti, inspirovat se životy druhých a úspěšných a sama jednou ta úspěšná být.

V sobotu jsem zveřejnila článek o rodičovské dovolené, neboť se mi úplně setmělo před očima, když jsem se to dozvěděla. Byla jsem celkem dost nešťastná a bála se, že neuspěji. Nicméně, když jsem si včera byla vyzkoušet novou práci, tak mě to nejen nadchlo, ale celkově jsem se zamilovala. Všechno, co vidím před sebou je kariérní růst, možnost mít pod rukami spoustu látek, pomáhat tvořit modely pro krásné ženy a podtrhovat jimi ženskost. Nebudu vám lhát, měla jsem co dělat, abych se nezalekla, ale řekla jsem si, že musím jít do sebe! 
Když někdo dělá něco, co byste jednou chtěli dělat také, o to víc je ta práce pro mě výjimečná. Přijdu si, že píšu až extrémně pozitivně, ale věřte, že já jsem fakt šťastná. 
Samozřejmě to má i trochu smutnější stránku a to tu, že jsem musela skončit v Mohito, kde jsem dělala ráda, samozřejmě, že to mělo své mouchy, ale mě to fakt bavilo. Byl tam skvělý tým lidí a plánovala jsem tam být na poloviční úvazek, ale to bohužel nešlo, tedy ne teď a tak jsem se musela vydat hledat jinam. To snad každý pochopí, že prostě práci potřebuji a kvůli jedné nebudu čekat na pracáku. Musím se také postarat o syna a splácení půjček. Celkově prostě nejde, abych nepřispěla do rodiny ani jedinou korunou. 

Včera jsem měla fakt smíšené pocity, když jsem holkám psala, že končím, mrzelo mě to i vůči nim. Jsem už prostě taková. Nicméně někdy člověk musí dělat náhlá rozhodnutí, aby mohl být do budoucna šťastnější ♥.

Outfit
Myslím, že nejen outfit, ale i to, že jsem se šla fotit bez linek, stojí za zmínku. Dala jsem si totiž minulý týden do stories anketu a s láskou mi tam většina dala "bez linek". Já se bez linek prostě necítím dobře a když se dívám na své oči bez nich na fotkách, tak si přijdu nevýrazná a ošklivá :D. Mindráky jsou zlo. Měla jsem chvilku pocit, že si na fotkách oříznu hlavu, ale když už jsem se obětovala, tak vám to sem aspoň i dám.
Outfit se pak skládá z krásných jarních šatiček, které mám z loňska z Mohita. Nejvíce se mi na nich líbí, jak jsou vzdušné a jejich volánkové rukávy jsou pro mě velké plus. Šaty jsem doplnila o pastelově růžové lodičky z Časnaboty, které se svojí barvou hodí ke spoustě věcem a to nejen k těmto šatičkám. Také nesmím zapomenout na petrolejovou kabelku, kterou nosím moc ráda a díky jejímu tvaru si ji mohu vzít jak k lodičkám, tak i k teniskám. I když, co si budeme povídat, dnes už jsou kombinace různé. ♥
PS: Můj syn si odmítal sundat bundu nebo mikinu, nicméně já jsem o dost otužilejší v chladnější dny.

Budu ráda, když mi napíšete svůj názor ať už se týká outfitu a nebo vaší kariéry a vašich životních rozhodnutí ♥

 Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Šaty: Mohito / Boty: Časnaboty / Kabelka: Pimkie

S láskou,
Vaše SAGI ♡ 
"Aby něco začalo, musí i něco skončit."

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.