19.04.18

Co je štěstí?

0


Co je štěstí? Podle mého je to souhra pocitů, které nás dělají šťastnými ♥. Ať už je to práce, vztah, rodina, cvičení, vlastně cokoliv, co děláme, aby nás to naplňovalo. Pokud se stále usmíváme a i to tak cítíme, tak to je štěstí. Často si říkám, že nemám vše, co chci mít, ale upřímně, pokud pro to, co chci, nic neudělám, tak to ani nikdy mít nebudu. 

Získávat zkušenosti z nových věcí, od nových lidí se dozvídat více a více, to vše by nás mělo naplňovat. Bývala jsem taková, že jsem nic neviděla v dobrém, nesnášela kritiku, resp jí nechtěla přijímat a všechny své sny jsem házela na dno pytle. Celkem dlouho mi trvalo, než jsem se ke svým snům vrátila v plné síle, s velkou dávkou energie a hlavně touhou. Rozhodla jsem se do toho všeho jít a postupně se měnit k lepšímu. Usmívat se na druhé, přátelit se, postavit své názory do popředí a nebát se mluvit nahlas. Pořád bojuji se strachem, ale to je naprosto normální věc, věřte mi. 
Sice si jdu dost pevně za svým, každý den pracuji a to nejen doma, občas bych se na všechno vybodla, ale bylo by mi to hrozně líto a tak to neudělám. 
Zjistila jsem, že psát blog, chodit fotit s přáteli, které jsem díky blogu poznala, zasmát se s nimi a nejen tady v Plzni, ale vlastně díky blogu jsem poznala a stále poznávám nové a nové tváře. Inspirují druhé svým životem a snaží se z toho realizovat sny a pomáhat i druhým, že i když to není lehké, tak to stojí za to. 
Pracovala jsem v pár módních řetězcích, kde jsem sice následně skončila a teď jsem se "zabydlela" na místě, kde mohu realizovat sny druhých. Učím se, pozoruji, šiji a hlavně se díváme na spokojené zákaznice. A co je na tom nejlepší? Když zvládnu něco nového, tak jsem šťastnější víc, než v kterékoliv jiné práci. Ušila jsem jednoduché šaty, ale i tak jsem byla radostí bez sebe, šiji róbu a kousek po kousku jsem také šťastná. Šaty dělají člověka a člověk který je šije na sebe může být právem hrdý. Aby se člověk cítil totiž okouzlující, tak v tom musí mít prsty více než jeden člověk. Začne to návrhem, výběrem látek, střihem na míru, úpravou na těle, dáváním srdce do každého stehu a končí to pocitem úspěchu. ♥

Outfit
Barvy jsou pro mě opravdu důležité, takže tu máme jeden ještě barevnější. Modrý vzdušný top, který mám už opravdu dlouho, s hand-made sukní ♥ neboli vlastní výroba, fuchsiová kabelka a v poslední řadě barevnost outfitu doplnili neméně výrazné žluté lodičky ♥. 
Lodičky mám z Botovo, ale z loňské sezóny, ale často se to tam opakuje, tak tam určitě koukněte ♥. Jsou super pohodlné a stejný typ mám ještě ve dvou barevných variantách ♥. 
Také bych chtěla poznamenat, že kdyby měl kdokoliv zájem o sukni na míru, aby se mi ozval na instagram @radkacopanova ♥. 

Foto: Kris Jedlíčková


Top: Sekáč / Sukně: SAGI Style / Kabelka: Mohito / Boty: Botovo / Brýle: Primark

S láskou,
Vaše SAGI ♡

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.