13.03.18

Red&Blue

2


Nádherný víkend je už za námi a hned na začátku týdne nám prší. To už snad začíná apríl? Myslím, že to bylo první, co mi proběhlo hlavou, když jsem se v pondělí probudila. Nicméně, nebudu vypisovat, jak moc se mi chtělo spát a nic nedělat v pondělí, navíc se zablokovaným krkem toho moc nejde. A to doslova.

Masáže od manžela mi trochu pomohli a tak jsem mohla aspoň trochu v neděli fungovat. Donutila jsem svého milovaného, aby mě nafotil, kupodivu měl o 20% méně připomínek, než normálně. Ano jemu se zrovna nechce mě dvakrát moc fotit, nebaví ho to a ke všemu by radši dělal 350tisíc dalších věcí, jen aby se tomu vyhnul. 
Neuvědomuje si vůbec, jak moc je šikovný a jak moc se mi od něj fotky líbí. 

Den začal celkem vtipně, protože jsem se zablokovaným krkem šla samozřejmě cvičit, joooo to byla blbost. Já vím! Šla jsem si dát sprchu a nalíčit se, abych konečně vypadala jako člověk. Kupodivu. Vzala jsem na sebe první, co mě napadlo a vyrazili jsme na procházku a fotit. 
Manžel chodí s detektorem hledat a tak měl trochu naspěch, když jsem zjistila v půlce cesty, že jsem doma nechala kartu :D. Tak jsem se pěkně proběhla. Potkala svého tátu a s ním jsem pak šla za kluky. Táta pak zabavil aspoň za chvilku syna, díky čemuž bylo focení a polovinu rychlejší. 

Po focení se manžel odebral domů a já s Michálkem přemýšlela, co podniknout a tak jsme vyrazili do Zoo ♥. Vlastně jsem chtěla jen do Dinoparku, ale zjistila jsem, že mám vstup i do Zoo a tak jsme si udělali takovou krásnou procházku. Michálek koukal na dinosaury, zavítali jsme do Botanické zahrady a viděli jen pár zvířátek. Spoustu (skoro všechny) jsme museli přejít. S plánem, že půjdu jen do Dinoparku, jsem si nevzala žádnou hotovost a tak jsem nemohla Míšovi koupit ani pití. 
Ale užili jsme si spoustu zábavy i tak. Ke konci už jsem Míšu nesla na zádech, zaplať pan bůh, že jsem ho nemusela nosit na ramenou. To bych nezvládla. 
Šli jsme domů, kde po jídle usnul a byl klid. Já mohla aspoň trochu s tím krkem odpočívat a celkově, od středečního tréninku a nedělního kardia, byl můj pohyb dost bolavý. Poprvé jsem zjistila, že i sedět bolí. :D

Outfit

Dlouho tu nebyla žádná tylová suk... dobře, myslím tím červenou tylovou sukni. Kterou jsem opravdu dlouho nevytáhla. Díky její načechranosti je pro mě vhodná spíše na jaro a léto, kdy vezmu maximálně koženku a nebo topíky. Tentokrát jsem si k ní vzala modrou košili, která je "trochu" větší, takže klasika. 
K této, pro mě, jako Plzeňačku typickou kombinaci barev (FC Viktoria - kdyby někdo nevěděl), jsem musela ještě doplnit jednu barvu a to růžovou. Nic totiž není pohodlnějšího na procházku, než tenisky. Opět tu mám růžové tenisky z Časnaboty, které se k tomu celku krásně hodili a ladili i k jemné kabelce z Mohita, do které se toho sice moc nevejde, ale peníze, mobil, klíče a karty, ty tam dám vždy (když opomenu fakt, že tentokrát jsem ty peníze měla jen na té kartě)
Konečně jsem také už vytáhla sluneční brýle, letos bych je chtěla trochu obměnit, takže chci najít nějaké zajímavé. ♥

Jaký jste měli víkend? Líbí se vám fotky od mého manžela? Měl by mě fotit častěji?


Košile: Textile House / Sukně: Aliexpress / Kabelka: Mohito / Brýle: F&F / Boty: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.