27.03.18

Hello, Spring!

2


Po vyčerpávajícím víkendu, díky kterému jsem domu neseděla jen na zadku, přišel opět pracovní týden. Ale já se vlastně začala hned těšit, protože jsem si myslela, že mi v podělí dorazí látky a já začnu, ale ony jaksi nedorazily. Jsem poslední dobou ve stresu, jelikož nemám ještě všechno, spíše mám pocit, že nemám vůbec nic, ale chce to čas. 

No vrátím se na chvilku k víkendu, kdy jsem měla takový změny nálad, až to není možné. Kdo čtete můj blog dlouho, tak víte, jak to mám s dětmi a když se mě někdo zeptá, dokážu být fakt nepříjemná. Na toto téma budu dělat nejspíše opět samostatný článek, který bude po dlouhé době snad i v sobotu ♥ (případně bude další úterý). Dokážu se totiž s vlastní maminkou fakt hodně pohádat a není to příjemné, protože obě štěkáme, obě chceme mí poslední slovo a i když to myslí nejspíše dobře, tak já chci, aby někdo uznal můj názor. Utlačovat se nenechám a ani citově vydírat, upřímně pokud bych nemohla na potrat, tak dám asi dítě mojí mamince, která by se jistě postarala za mě, když by to tak moc chtěla. Zní to krutě, ale já se děsím všeho, co se týká mě a těhotenství natož ještě porodu. 

V neděli se vyjasnilo a nejen venku, ale i nálada byla o milion procent lepší. Mám totiž svojí spřízněnou duši, se kterou jako jedinou dokážu telefonovat fakt dlouho. Rozumíme si, obě jsme praštěné a je toho tolik, že to není možné. Takových dnů bych mohla mít hned několik v týdnu. Vtipné, že jsme byli kolegyně v práci a poznávali se, kdy jsem prohodila o Japonsku pár slov a už to jelo, na stejné vlně. 
Ten den mě fotila a já byla ráda, že nemusím otravovat svého manžela, no a večer se mi nevím jak, vymazali všechny fotky z karty, takže ano, jdu otravovat svého manžela, který mě nafotí hned, jak bude čas. 
Poté, co jsme se rozloučili po velice zajímavě ukončeném dni, jsem dorazila domů a připravila se na svůj první livestream. Bože já se tak hrozně styděla a Týnka mě tam přišla trochu podpořit, tak to mě trochu zachránilo. U příštího streamu už možná budu i šít ♥. 

Outfit
Jaro se nám ukázalo o pár dní dříve, než byl víkend, ale stále bylo celkem chladno. Takže jsem ještě místo lodiček vytáhla kozačky nad koleno, které jsou snad u mě nejběžnější, hlavně, když je chladněji. A sukni jste mohli vidět v jednom z nedávných outfitů. 
Co jsem tentokrát pozměnila, tak to jsou barvičky. Jako top jsem zvolila takový přehoz, který jsem si kdysi koupila v sekáči, je to velikost 50 a jak dobře se nosí. Abych měla jistotu, že svoje nic nikde neukážu, vzala jsem si ještě tílko, které téměř nebylo ani vidět. 
Než jsem na sebe oblékla kabát, tak jsem si pod něj musela ještě něco vzít, jak "říkám" teplo ještě nebylo. A tak to jistil dlouhý svetr z Blancheporte, myslela jsem si, že bude ještě o pár centimetrů delší, jako je na fotografii, ale když mi zakryje nedostatky, tak má i tak moje plus. Jediné, co si myslím, že není úplně na místě, tak to bude cena. 100% akryl není úplně tak příjemný, jako jiné akrylové svetry, se kterými jsem se již setkala, také člověk musí počítat, že umělá vlákna způsobí například elektrizování oblečení či vlasů. Další věc je ta, že se rychle žmolí. 
Kdo mě zná, tak ví, že nadávám na cena x kvalita celkem dost, sama čekám kolikrát i na slevy. Pokud si kupujete svetry za plnou cenu v obchodech, tak je to pro každého i normální cena. Ale pokud vám některé materiály způsobují svědění a mezi nimi je akryl, tak to není nic pro vás. 
Já jsem to nevěděla (mám totiž pár akrylových svetrů, které mi nic nedělají), takže soudím podle reakce na kůži, já svetr nosím s dlouhými rukávy, ale vydržím to chvilku i s krátkými. Bohužel se pak drbu, protože mi očividně materiál úplně nesedí. Přijde mi to trochu jako směs jiného materiálu s akrylem.
Ušitý je jinak velice pěkně!
Na svetru nasazený mám svůj oblíbený fialkový kabátek, který ještě určitě uvidíte ♥.

Foto: Kristýna Marková | INSTAGRAM |


Kabát: Vinted / Svetr: Blancheporte / Top: Textile House / Sukně: Oodji / Boty: CCC / Kabelka: Mohito

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.