08.03.18

Barevný začátek jara

2


Jsou dny, kdy je náročnější myslet pozitivně a zároveň dny, kdy to ani jinak nejde. Sama k sobě dokážu být opravdu krutá, ale k druhým bych si to nikdy nedovolila. Ne vždy to tak bývalo. Nebyla jsem zrovna moc pokorná a navíc jsem bývala i dost arogantní. No kdo občas není, řekněme, moje chování se odvíjí často od chování z druhé strany, ale po většinu času si na obličeji ponechávám ten "milý" výraz ve tváři, abych zakryla, jak moc bych chtěla toho člověka praštit. 

No ruku na srdce, kdo to tak občas nemá. Při práci v obchodě se sejdete s lidmi různého vychování. Od zákaznic ve věku 12let, křičících na vás, zda nemáte tohle a tamto i přes to, že obsluhujete zákazníky, až po lidi, kteří se s vámi zasmějí a popovídají. 
Nejvíc mi asi vadilo, když ani nejsou schopní pozdravit, vlastně neřeknou ani slovo. Ještě vytrhnout tašku div ne z ruky a kráčí si pryč. Pak jsou tu nepříjemní lidé, kteří po chvilku povolí trochu úsměv a i ti, co vám ukazují, že pouhá prodavačka není na jejich úrovni. Docela zábava, ne? 

Právě lidé, které znám, vidím poprvé a nebo sleduji na instagramu, tak ti dokáží motivovat i ovlivnit. Jak se například má cítit člověk s mojí postavou, když holky velikosti 0 říkají, že jsou tlusté. Jaké o sobě mám mít mínění, když se mi nedaří zhubnout? Vtipné je, že ty dívky, ženy, tak ty o vás neřeknou, že jste tlustí, protože to nedokážou říct druhým. Já sama o sobě říkám to samé, ale v životě bych to neřekla žádné mé kamarádce, byť je možná silnější než já, podle mého není žádná má kamarádka tlustá. Nevidím je tak, ale sebe tak vidím každý den. 
Důvod pozitivního myšlení a negativního je pouze v mě samotné, vím to dobře. Vím, že když si jdu zacvičit, tak se cítím skvěle i když druhý den sotva chodím, zvedám apod., tak se cítím skvěle. Hned druhý den jsem například doma a mám pocit, že tam potřebuji znova, že musím někam jít, něco se sebou dělat. Myslím si, že toto zažívá skoro každá žena, nebo zažívala do doby, než se rozhodla se přijmout jaká je. 
Já se chci stále zlepšovat, chci vidět zázraky a postupovat dál, tím, že to chci moc rychle, na sebe navalím trochu více zátěže. Uvědomím si to až déle, ale i tak pokračuji v týrání sebe samotné. Takže zatím, co vystupuji jako sebevědomí člověk, tak se uvnitř užírám a snažím se to skrývat jak je to jde. 
I malé pokroky jsou pro mě krok kupředu. Takže věřím svému přesvědčení, že všechno toto opadne a už nebudu myslet na hlouposti, které rozčilují mého muže :D. 

Outfit
Pohodlí, ale rozhodně ne teplo. Pamatujete si minulý týden, jak byli ty mrazy? Ano já přesně takto vylezla ven a ano, bylo mi zima. Nicméně se podívejte ven, jak to přivolalo jaro :D. 
Tylová sukně o které jsem vám psala v minulém postu, tak i přes její vady jí ráda nosím. Reálně přemýšlím o další. 
Minule jsem k tylové sukni měla boty z Časnaboty a ani dnes tomu není jinak, tedy tentokrát to jsou růžové tenisky, které bych potřebovala snad ve všech uvedených barvách. A to si nedělám srandu. 
Nejen k tylovce se krásně hodili, ale i k růžovému křiváku z Bershky byli jako stvořené. Pod ním jsem byla tři bílé topy, aby mě to aspoň trochu zahřálo a nesmím opomenout ani punčochy z Calzedonie, které jsem si před Vánoci koupila a také ještě na kabelku, kterou mám díky štěstí a dokonce i levnější než byla původně.
Nakupovala bych více, ale kvůli momentálním výdajům si nemohu vůbec dovolit utrácet, což je fakt smutné :D. 
U outfitu mám také sluchátka, normálně neříkám, co jsem kde dostala, ale tady musím. Protože já sama byla hrozně překvapená a nečekala to. Manžel mi je koupil k Valentýnu, což je pro mě opravdu ojedinělé a neobvyklé. I tak jsem za ně hrozně vděčná a překvapení přichází vždy nečekaně, není-li tak?!

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Bunda: Bershka / Top: Pimkie / Sukně: Asos / Punčochy: Calzedonia / Kabelka: Pimkie / Boty: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.