15.02.18

Royal blue faux fur

4


Včerejší Valentýn je za námi a já doufám, že jste si ho užili. My s manželem ho nijak neslavíme, oba jsme v tomto dost podobní. Neříkám, že by mě nepotěšilo kino, nebo večeře, ale radši nějaké peníze ušetřím, než se rvát mezi zamilovanými páry o lístky do kina. Myslím si, že je to občas opravdu přehnané, ženy bývají občas dost uražené, když nedostanou něco velkého, ale mě udělá radost i chvilka klidu nebo čas s ním. 
Například v Japonsku se na Valentýna ženy vyznají mužům nebo již partnerům a dělají jim domácí čokolády či sušenky, muži naopak v Bílý den oplácí ženám a nebo se vyznají. Takže Valentýn patří mužům a Bílý den ženám, což mi přijde zajímavé. Každá kultura je prostě zajímavá. 
PS: Bílý den je měsíc po Valentýnu.

Ale je pravda, že letos jsem byla opravdu překvapená. Dostala jsem sluchátka a myš k počítači - tichou :D. Aby měl můj manžel klid, když upravuji fotky, nebo furt někam cvakám :D. ♥

Myslím si, že toto na úvod stačí. O víkendu budu mít velký odpočinek v Brně, kam se opravdu moc těším. Po hrozně dlouhý době zamířím na Veletrh STYL-KABO, kam jsem na střední jezdívala. Určitě si nezapomínám foťák doma a můžete očekávat nějaký články, které se budou týkat veletrhu. 
Další věc je ta, že pokud se podaří, tak by v sobotu už mohla být soutěž o některé věci, ale nechci nic slibovat, jelikož nevím, jak na tom budu s balením - víkend nebo týden, u mě to nehraje roli. Ale nebojte, pokud jí nestihnu na sobotu, tak bude hned v úterý ♥. 

Červené kozačky opět v akci.
Nejen kozačky jsem si zamilovala za tak krátkou chvilku, ale také tento kožíšek ze Zaful, letos jsem kožíškům tak moc prostoru nedala i když jsem hledala a hledala, ale já jsem dost vybíravá. Navíc musím přiznat, že v takových plyšácích je nejtepleji. Když se zamyslím nad kvalitou, tak cena odpovídá kvalitě. Většinou se tyto kožíšky (umělé) pohybují na o dost vyšší ceně a tak si myslím, že takový by zaujal nejednoho člověka, kdyby byl v obchodě. A to i cenou.
Kostkovanou košili jsem neměla ani nepamatuji, kdy naposledy. Nosila jsem jí jeden čas hrozně často, ale přišla mi chvilkami ohraná, bylo na čase ji zase vytáhnout. Kousek který mě nezklame ani neurazí. 
Kousek, který nelichotí mojí postavě, ale i tak ho na sobě mám... ano jsou to kalhoty. Mám pocit, že mám opravdu silná stehna a jakýkoliv druh kalhot na to ještě poukáže. Nicméně se mi v kombinaci s kožíškem, košilí i kozačkami líbili nejvíce černé kalhoty. Naštěstí je ten kožíšek pod zadek, takže velké plus pro mě :D. 
Nesmím také zapomenout na kabelku, kterou mám opětovně k těm samým kozačkám. Upřímně jsem si neuvědomila, jak půjdou za sebou outfity, většinou je dávám podle toho, jak mi je děvčata pošlou a tak je může od sebe dělit týden i den. 

Jak se vám dnešní outfit líbí? 

PS: Můj manžel nesnáší ty kozačky.

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Kabát: Zaful / Košile: Shein / Kalhoty: F&F / Kabelka: Mango / Boty: Botovo 

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. Heh, my také Valentýna neslavíme :D ale Japonské zvyky jsou zajímavé, o sušenkách a čokoládách jsem slyšela, ale bílý den mi unikl :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě to přijde takové, zbytečné, upřímně. Je to dobré pro marketing, ale jinak si myslím, že to k ničemu není.
   A Korea ještě má Černý den a ten je pro ty, co nic nedostali :D

   Vymazat
 2. milujem ten kabat a to ako vyzera tento materiál na fotkach!! :)
  Ivana xx

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.