04.01.18

Woman in Pilsen

2


Ještě stále se nedokážu vzpamatovat z některých změn, které tento rok přišli. Takže si musím i trochu postěžovat, že si musím anime stahovat zvlášť s titulky, tedy hlavně jde o stahování, které můj notebook prostě neunese. Malou výhodou je aspoň to, že mám oposlouchanou japonštinu, kterou se budu letos i hodně doučovat, takže doufám, že mi to bude v brzké době úplně jedno jaké budou titulky :D.Vše on-line zmizelo a půlka mého života taky - dobře, tady už trochu přeháním, doufám. 

Tak jo přejdeme i k normálnímu tématu, tedy záleží, co si pod pojmem "normální" představíme. Nevím jak jste na tom vy, ale já jsem milovník paranormálních věcí, tajemných míst a celkově mám i nemám ráda strach. Takto si vyhledávám i dost často videa na YT, ať už to jsou dokumenty nebo "domácí video" nevím, jak to jinak nazvat, tak na to ráda koukám. A ano bojím se a ne málo, ale i tak se koukám.
Například Japonsko je známé tím, že se tam mluví o paranormální věcí v každé druhé škole, ne-li v každé. Myslím, že jsou tím dost známí a také si myslím, že právě horory mají nejvíce propracované a jejich legendy za to fakt stojí. Bože já mám i husí kůži, když si vzpomenu na to, co jsem nedávno viděla. 
Ano konečně se dostanu k něčemu k čemu se dostat chci. Znáte les Aokigara? Neboli les sebevrahů, který je opravdu skutečný, až to je nepříjemné. Pokud chcete, stačí si zadat název do google a najde vám to vše, co budete i nebudete chtít vědět.
Byla tam už nejedna skupinka youtuberů a ano někteří zaujali lépe a někteří o dost hůře. Jeden nejmenovaný se svojí "milou" skupinou právě do tohoto lesa šli. Upřímně, každý, kdo touží se někam takto podívat by chtěl vidět něco, co vlastně zároveň vidět nechce. A teď si představte, že to, co chcete i nechcete vidět se stane skutečností. Vezmete kameru a hned jdete toho mladíka natočit i s jeho věcmi se kterými přišel. Začnete se smát, ale kamera z vesela točí dál. NO TAK TAKHLE ASI NE!
Je to poprvé, co mám potřebu se k něčemu skutečně vyjádřit. Ano nejspíše byli v šoku a nevěděli, co dělat, ale pochybuji, že byli tak dlouho v šoku i při stříhání videa a cenzurování obličeje, aby to následně poslali do světa. Internet je celkem dost mocný, nemyslíte? Video stáhl po vlně nenávisti, ale myslíte, že to pomohlo? Několik lidí video nahrálo opakovaně, tož to mohl chlapec čekat. 
Omluva je sice fajn, ale neúcta je fakt špatná. Proč neřekl něco, aby druhé poukázal na to, že tohle není správná cesta? Proč tam zveřejnil svojí reakci i poté, co si musel uvědomit, že to není správné? 
Honit se za sledovaností a odběry nebylo potřeba, nebo já si to myslím. S jeho počtem není potřeba takové věci dělat, ale jeho chyba. Špatná reklama, taky reklama, že?

Nechci tu psát, kdo to je a co to přesně je za video, protože pokud budete chtít, tak to nejdete raz dva. Je toho plný internet.

Pokud jste to viděli, tak by mě též zajímal váš názor a pohled na toto video.

A teď už přejdeme k něčemu pozitivnějšímu.
U mě se to nejvíce týká samozřejmě oblečení a ani teď to nebude jiné. Také poslední fotografie s mými dlouhými vlasy, kde si upřímně říkám, že se mi ty kratší líbí asi o něco více a neváhala bych je ještě o trochu zkrátit. 
Změna je život.

Outfit
Chlupaté svetry se tuto zimu staly mým velkým favoritem, například tento z H&M byl za super cenu a dnes je možná za ještě lepší, když jsou ty slevy. Nicméně já jsem celou dobu hledala červený chlupatý svetr a když jsem ho nenašla v Německu, tak u nás v Olympii jsem ho našla hned. Svetr v sobě má ještě lesklé nitě, zda to tak mohu vůbec nazvat a i když bych ocenila i jeden červený bez nich, tak se opravdu nezblázním, když se trochu zatřpytím. 
Pod svetr jsem schovala jednu z oblíbených dlouhých košil, kdybych neměla svetr, tak by byla vidět nádherná výšivka růže. A jelikož je svetr trochu delší než jen do pasu, tak je svázaný červenou stuhou a podehnutý, tak aby vypadal kratší. Ke košili jsem vytáhla klasické slim-džíny do pasu, které nosím celkem často, řekla bych, neboť jsou jediné, které mi sedí úplně normálně, tedy aspoň v rámci možností. 
Zabalila jsem se do ne moc teplého, ale krásného kabátku ze Zaful. Upřímně, tady není chyba na jejich straně, jelikož jak jsem psala u předchozího článku, tak mi věci dorazili nezvykle po dlouhé době. Očekávala jsem tedy, že v něm budu chodit v listopadu a ne až v prosinci a mimochodem jsem ho vynosila už několikrát. Pod kabát se totiž stačí více obléknout a zima mi není.
Navíc se mi kabát krásně hodil k černému baretu s krásným zdobením od Anytra. Kdo mě v Plzni potkává, tak dost často mě potká právě s barety, ať už s červeným nebo černým, já prostě jdu v baretu. Upřímně jsem si barety neskutečně zamilovala a ještě více s kratšími vlasy, což brzy také uvidíte a budete moci posoudit. Právě tento černý mě zaujal motivem růže (překvapivě) a nejen, že si ho mohu vzít téměř ke všemu, ale pokud bych šla do divadla, tak právě tento baret by mě krásně doplnil. Díky tomu, že je ze 100% vlny i pěkně zahřeje.
Nesmím také zapomenout na nové botičky, které jsem pořídila právě v Primarku, jejich výšivka mě na nich zaujala asi nejvíce a upřímně jsou i dost pohodlné, což pro mě boty od nich i docela jsou, ještě jsem neměla vysloveně nepohodlné. Ale nezahřejí, vůbec a pokud chcete cítit palec u nohy, tak ho neucítíte pokud mrzne :D. Jsem zvyklá se málo oblékat ať jdu kamkoliv, takže to nikoho nikdy nepřekvapí. K celému outfitu jsem pak zvolila zelenou kabelku s třásněmi, neboť mi do něj pasovala úplně perfektně.

Jak se vám líbí tento outfit? A co říkáte na tento černý baret? Nosíte barety?

Foto: Tecí Němečková | INSTAGRAM | FACEBOOK |


Baret: Anytra / Kabát: Zaful / Svetr, Kalhoty: H&M / Košile: Sammydress / Kabelka: Promod / Boty: Primark / Rukavice: Pimkie

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. Já jsem tuto kauzu ohledně toho nejmenovaného youtubera zaznamenala až když byl originální vlog smazán. Viděla jsem pak až prostřihy reakčních kanálů a musím říct, že to byl fakt mazec. Nechápu, jak něco takového vůbec mohl vydat, úcta k mrtvému mu asi nic neříká a hlavně nechápu, jak si mohl myslet, že mu tohle u lidí projde a že se tím bude bavit. Jo, možná kdyby ho nenatáčel a kdyby jen řekl, co se stalo a zavolal policii a kdyby si odpustil všechny ty kecy okolo. Jo, je to samé kdyby. Sice se za to omluvil, ale pochybuji, že zrovna toto mu ty fanoušky vrátí. Kdo chce kam, pomozme mu tam. Je to prostě šílený něco takového pustit na youtube mezi děti.
  Jinak chlupatý svetr jsem si taky pořídila a ten tvůj je fakt parádní a sekne ti :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
 2. Ty jsi přesně ten důkaz, jak krásné a stylové maminky mohou být :) doufám, že budu jednou taky taková, moc ti to sluší. Paranormální jevy taky vyhledávám ráda, ale v noci si za to pak nadávám, protože se tu samozřejmě sama bojím :D nedávno jsem četla o ruské výpravě na Horu mrtvých v šedesátých letech nebo o Elise Lam a bylo mi pak celkem úzko. Myslím, že tuším o jaké video jde, něco jsem o tom zahlédla a přijde mi to hrozné. Taková neúcta k mrtvému, najít mrtvé tělo a začít se smát? Dobře, mohli být v šoku, ale pak to nahrávat na internet? Taky mě to celkem šokovalo, já bych z toho asi nemohla spát.

  LENN

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.