18.01.18

This happens sometimes.

2


Nevím jak to je u vás, no já jsem poslední dny měla opravdu "dny blbec". Některé věci stále přetrvávají, což je trochu tím, jak moc jsem tvrdohlavá apod. Ale o tom tu rozhodně psát nebudu. Znáte to určitě všichni, když se "daří" tak se daří. 
Už od pondělí jsem měla fakt hodně špatný spánek, ještě ten den jsem stihla dopoledne si zacvičit ve fitness a trochu si ulevit od stresu apod.. Celý den jsem byla dost unavená a myslím, že na mě bylo poznat úplně všechno. Jelikož jsem, na rovinu řečeno, blázen, tak stále myslím na rodinu. Víc k tomu psát nebudu, protože moje myšlenkový pochody jsou fakt poslední dobou fakt divné.

Nicméně se do večera všechno vyřešilo a mohla jsem si jít v klidu lehnout. V úterý jsem totiž měla mít ranní a být už v 6hodin v práci. Tak jsem si nastavila budík a šla celkem pozdě spát. Upřímně si myslím, že ten telefon ani nezvonil a nebo jsem ho vytípla a prostě si to jen nepamatuji. Kdo ví. No jelikož jsem zjistila, že jsem měla zvuky na minimum, tak by mě to asi těžko probudilo, že? :D 
Můj manžel mě budí se slovy "zlato, zaspala jsi", takhle rychle jsem v životě z postele snad nevylítla. Vlastně ano, když mi kdysi pípal senzor v dětské postýlce, to jsem měla dokonce zástavu srdce i já :D. 
Nikdy jsem nezaspala do práce, až teď - pomineme-li fakt, že do školy jsem občas zaspala schválně. Škola je dávno za mnou i když přemýšlím o dalším studování, ale to se uvidí ještě časem. Moje dítě si mě opravdu rozmazlilo, protože vstáváme skoro pravidelně kolem půl 9 až půl 10 a teď jsem měla vstávat v nějaké 4 hodiny, když jsem v jednu šla spát. Neumím chodit včas spát a pak se ještě budu divit.
Tak rychle jsem se v životě nenalíčila, dokonce jsem vzala první černé hadry, které jsem doma našla a ještě si zavolala taxi. Celý čas v práci jsem byla v kalhotách - ve kterých se vůbec necítím dobře, spíše naprosto odporně, hlavně když nemohu mít něco, co zakryje volně mé tělo. Do práce jsem přišla o hodinu déle a byla na sebe celý den hrozně naštvaná. -_-
Já totiž i na schůzky chodím normálně o půl hodiny dříve a nesnáším nedochvilnost a teď jsem udělala to, co nemám ráda. Černý puntík pro mě!

Ve středu jsem měla původně jít do fitness, ale časově jsem byla tak vytížená, že jsem byla ráda, že vůbec mohu dělat něco jiného. Takže malý oddech před tím, než se zítra vrhnu na trénink po kterém se sotva zvednu z postele. Jo těším se :D. 

Foto: Kristýna Sudová | INSTAGRAM |


Kabát, Šál: Zaful / Top: Textile House / Kalhoty: F&F / Kabelka: Promod / Boty: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. Já jsem také člověk, který nesnáší chodit pozdě, takže tě naprosto chápu.. Ale i my si můžeme jednou za hodně dlouhou dobu dovolit přijít pozdě. A v práci to snad přežili, ne? :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem ráda, že nás je více. Hlavně, že se o ženách píše, jako o těch, které chodí pozdě :D, já ještě nepoznala chlapa, který chodí včas a můj muž není výjimka :D.
   No nic se nestalo, kdybych mohla, tak tam jsem déle, ale střídám se s manželem, takže to nešlo.

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.