02.01.18

Red dress with flowers

6


Zdravím všechny v roce 2018 a doufám, že jste vše ve zdraví přežili. Co si budeme povídat i u nás se slavilo, sice v hodně malém měřítku, vzhledem k tomu, že máme syna, ale i tak jsme si to rozhodně užili. A upřímně jsem to s tou přípravou možná trochu přehnala, neboť jsme všechno dojídali ještě druhý den a ještě stále něco zbylo. To víte asi budeme na příští rok muset někoho pozvat :D. 

U nás je alkohol věc, která se doma pije spíše výjimečně, já si raději sednu na koktejl v baru bez signálu a povídám si s děvčaty o všem a manžel zase zajde na pivo a někde nechá hlavu :D a nebo mobil. Nicméně oba jdeme někam jednou za čas - doslova. 
Doma to je spíše tak, že vůbec nepiji a dám si spíše výjimečně na nějaký svátek nebo tak. Což se samozřejmě týká jak Vánoc - přípitku nebo také Silvestra a oslavy příchodu Nového roka, což se doma napiji i více. No do němoty už se opravdu nikdy neopiji :D na to už si přijdu dost stará a navíc se to na ženu prostě nesluší. 

Letošní Silvestrovská oslava byla v klidu s rodinou. Michálek se šel prospat a my jsme mezitím chystali pomazánky a zapékané chlebíčky, ale skutečně mi nedošlo, jak moc toho bude. Celý jídelní stůl zdobili brambůrky, oříšky, chlebíčky a jednohubky + ještě sýr s paprikou na talířku, prostě něco na zobání. 
Místo hraní společenských her jsme koukali na pořady, které byli v TV a pak jsme se začali koukat také na film Liga spravedlnosti - do anime bych manžela asi nepřemluvila, tak aspoň, že hrdinové baví nás oba :D. 
Michálek spal hodně přerušovaně asi tak na třikrát, jelikož ho budili rány, které se z venku ozývali a také nesmím zapomenout na to, že jsme šli ještě na večerní procházku poté, co se poprvé probudil, protože chtěl vidět světýlka. Bylo nádherné, jak se z každého světýlka usmíval ♥. Opět usnul a my jsme jen očekávali, kdy to začne a zda se probudí.

Půlnoc je tady, Nový rok nás zdraví a my se díváme na velká ohňostroj, který je z našeho sídliště letos vidět až neskutečně. Tento pohled na město byl neskutečný, bylo vidět z každého sídliště z centra na neskutečný ohňostroje. Zároveň probíhal i u nás za baráčkem a Michálek se probudil na ten začátek dost nemile. Lekl se a plakal, ale až viděl všechna ta světýlka, tak se uklidnil a opět se usmíval ♥.

Jakpak probíhal váš Silvestr a oslava Nového roka? Užili jste si to pořádně? 

Outfit
U mě šaty nejsou v zimě vůbec tabu, neboť je to pro mě nejvíc pohodlný kousek oblečení, ale o pohodlí si u těchto šatů ještě povíme/napíšeme. Tyto šaty jsou opět z eshopu Zaful a poprvé mi dorazil balíček po víc jak měsíci a upřímně jsem si myslela, že vůbec nedorazí, možná by mě to ani nepřekvapilo. Šaty mají jedno plus a tím je materiál, jelikož jsem si začala vybírat většinou bavlněné materiály nebo s příměsí a tak jediný bod úrazu může být pouze střih. Což právě střih byl skutečný kámen úrazu.
Asymetrická sukně je hodně zajímavá, ale v některých místech na mě i dost odvážná, takže jsem po ně nastrčila ještě jedny šaty. Nicméně jsou tyto šaty zavinovací a s rukávy, které jsou proti pohybu. Pokud si chcete tedy šaty zavázat, tak musíte vytvořit spoustu zajímavých pohybů a nebo požádat někoho jiného. Na celý den se tedy zavazujete k tomu, že pokud zvednete ruce, tak buď rupnou švy, které drží rukáv a nebo všichni uvidí všechno. Takže budu mít trochu práce s tím je malinko upravit a přichystat na vhodnější sezónu, kterou je jaro/léto. 
Pod šaty mám již zmíněné další šaty, které mi tvořili jistotu a zároveň mi nebyla ani díky nim zima. Další kousek, který doplnil outfit byli punčocháče, které jsem nemohla dlouhou dobu najít, což mě štvalo asi nejvíce. Tyto punčocháče jsou z Penti se kterými jsem měla jednorázovou spolupráci a komunikace byla skutečně příjemná.
Nesmím také zapomenout na mojí oblíbenou část, kterou jsou vždy boty. Opět zde mám boty z Časnaboty, které již znáte a vlastně pokud zrovna nejdu v kozačkách na podpatku, tak jdu na 99% v těchto. 
Jako kabátek jsem si po dlouhé době vybrala tento z Primarku, který neviděl světlo celkem dlouho, až je mi to trochu líto, krk mi hřála vínová šála z C&A a jako kabelku jsem zvolila také jednu z mých nejvíce nošených, obzvláště tedy do práce. Vejde se do ní toho asi nejvíce :D. 

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Kabát: Primark / Šála: C&A / Šaty: Zaful / Kabelka: Reserved / Rukavice: Pimkie / Punčochy: Penti / Boty: Časnaboty

DO NOVÉHO ROKA VÁM PŘEJI JEN A JEN TO NEJLEPŠÍ!
S láskou,
Vaše SAGI ♡

6 komentářů:

 1. Taky mám pocit, že ženám opilost nesluší.. to do nálady klidně jo, ale co je moc, to je moc. Proto občas mlžím o tom, jak moc jsem byla opilá a i když mám kocovinu k zeblití (rozuměj tak jednou za rok maximálně, jsou i roky úplně bez tohoto stavu) tak stejně radši tvrdím, že je mi dobře :D
  Já prožila zatím ten nejhorší Silvestr, co pamatuju. Ne tím, že by se něco stalo, ale ráno v ten den na mne vlezla nějaká chřipka a do večera tak vygradovala, že od deseti večer jsem už jen ležela a pospávala, jak mne bolela hlava a všechno a bylo mi zle.. No alespoň si můžu říct, že rok 2018 bude určitě lepší než jeho start :D
  Nevím, jestli jsem se už někdy zmiňovala, ale ta červená ti fakt sluší :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že se mnou souhlasíš, ale samozřejmě i já mám za sebou pár opravdu povedených "party". Dnes se tomu s přáteli směji, jak jsme byli praštěný. Bolest hlavy je hodně nepříjemná a asi i proto nechci pít víc, než dokážu.
   Ježíš, tak doufám, že budeš brzy zdravá, já tedy na Silvestra byla také ještě dost nachcípaná a až dnes to trochu opadává.
   Vše je lepší než být nemocná :D.

   Děkuji ti mockrát opět i pokud jsi se zmiňovala ♥. A děkuji i za tvůj komentář ♥.

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.