16.01.18

Recenze: ECODENTA

0


Už nějaký čas se chystám napsat vám o mém malém objevu. Ale nejprve si "řekneme", jak jsem se k tomu sakra dostala. Nejsem zrovna moc důvěřivá, co se týče bělících past na zuby, protože jsem některé vyzkoušela a některé zase vyzkoušeli kamarádky, tak jsem si říkala, že to nemá cenu. Proč za to utrácet, když to nemá účinek.

Znáte takové ty inzerce, kde vám psali o "zázračné" pastě na zuby? Ta pasta se jmenuje AP-24 a stojí přemrštěných cca 300kč. Jen tak pro informaci pro ty, kteří se nechtějí ptát a hned dostávat nabídku. I já jsem dostala nabídku, abych si takto přivydělala, ale upřímně na takové věci nejsem. Samozřejmě, prý je opravdu účinná, ale já jsem změnu na lidech, co jí používají ještě neviděla. Ale to může být také tím, že se málo dívám a nebo nevidím před a po z jejich strany.
Když už jsem u toho, tak lidem doporučuji mít aspoň vlastní fotografie, je to pak umělé a když to stojí takový ranec (podle mého za pastu opravdu hodně), tak mají vidět realitu. Koho zajímají zuby, které nikdy neviděli a nevědí zda to není bělené u zubaře.


Teď přejdu k pastě kterou mám já a jak jsem se k ní dostala. Při hledání ceny pasty AP-24 na mě vyjela i bělící pasta od Notino a to Ecodenta, nikde o ní nic nebylo a hodnocení, tak půl na půl. Šla jsem do toho na vlastní pěst, stála totiž do 200 i s poštou (teď je mimochodem ve slevě).
Kdyby neúčinkovala, tak by mě to sice mrzelo, ale ne tolik, jako pasta za 300,-. 

Vyzkoušela jsem jí na poprvé a upřímně jsem se musela na svoje zuby stále dívat. Divné, po prvním vyčistění mi přišli prostě bělejší než předtím. No neřešila jsem to, říkala jsem si, že mohu mít zkreslený pohled na věc.
Co se mi na pastě líbí, tak je složení, které je z 96% přírodní. Obsahuje černé uhlí, výtažky teavigo ze zeleného čaje a mátový olej. 
Ještě než jsem začala psát článek, tak jsem si hledala negativní recenze, důvod je jednoduchý, neboť každý máme jiné požadavky, chutě a dokonce i pigment. Někdo psal, že se mu zvedal žaludek, někdo, že mu obarvila umyvadlo a nebo obarvila kartáček. - Mimochodem já mám černý kartáček na zuby, ale zkoušela jsem ji na normální a stále je bílý. Další věc byla, že pasta nepění, tak mimochodem ono by správně pasty neměli zas tak moc pěnit, proto se používá malé množství, ale i přes to je záhada, že pasta mi pění a nebo asi produkuji víc slin :D. Kdo ví?!
Ano pasta píše, že je viditelnost po prvním bělení, ale kdo by tomu věřil. Já měla určitě pocit bělejších zubů a rozhodně mě přestali bolet i dásně a zubař je se mnou též spokojený.

Kdy jsem tedy zjistila, že mi pasta prospívá/účinkuje?
Na nákupech s kamarádkou, která prohlásila, že mám bělejší zuby a po čase si toho všiml i manžel. Já neměla nikdy žluté zuby, jako sluníčko, ale rozhodně nejsou a ani nebudou bílé, jako mají hollywoodské hvězdy. 
Bělení zubů je hodně drahé a až někdy budu mít zbytečných 5tis, tak na to klidně půjdu :D. 

Také si čistím zuby víckrát, než dvakrát denně, jelikož jsem tím z dob, kdy jsem měla rovnátka, posedlá. Takže zde je také možné, že výsledek vidím lépe. 
Pastu jsem tedy doporučila pár svým známým a zatím je spokojenost na všech stranách. Proto jsem se rozhodla napsat i recenzi na tento produkt.

Kupovala jsem si jí na začátku prosince a do dnešního dne jsem stále spokojená. Pokud vše vyjde, tak brzy bude i soutěž, aby jste si mohli pastu též vyzkoušet ♥.

Nicméně dopředu upozorňuji, že nemusí sednout každému.
- Její chuť vám může být z počátku nepříjemná.
- Pokud máte žlutý pigment, tak ten pastou nevybělíte.
- Nikdy nebudete mít bílé zuby, jako po bělení u zubaře, ale je milejší dát za pastu kolem 200,- než bělení kolem 5tis.

PS: pokud na fotografii vidíte i krém od Barnängen, tak o tom si přečtěte u Markét, která o tom napsala vše, co je potřeba a díky tomu jsem si tento produkt i koupila. Jsem spokojená a na to, jaká jsem šupina, tak je moje pleť lepší a lepší.

Nikdo nejsme stejný a tak mohu doufat, že pasta bude vyhovovat i vám. Mě zatím vyhovuje a rozhodně budu pastu nakupovat i nadále. A brzy se budete moci těšit i na soutěž, nejen s touto pastou.

S láskou,
Vaše SAGI ♡

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.