23.01.18

Khaki green is sexy

7


Chodit do města s rodinou je občas "zábava" a někdy i opravdu je. Pokud jsou děti ve věku, kdy chtějí všechno, tak to stojí opravdu za to, o tom jsem se nedávno přesvědčila na vlastní kůži. Ano, když jsem byla mladší a i teď, tak mi rvou uši děti, které křičí na celý krám, dokud nedostanou, co chtějí. Teď jsem nebyla pouze divák, ale hlavní účinkující, neboť ať žije hračkářství. 

Den začal tak krásně, rozhodli jsme se vyrazit ven a dokonce mě i můj manžel nafotil, za což mu jsem dost vděčná. S vyhlídkou zajímavého dopoledne jsme vyrazili i na jídlo do jednoho z nákupáků. Potkali jsme šálek čaje, ne nejsem blázen a nevidím po ulici běhat šálek čaje, toto byla taková ta blbina, do které hází rodiče peníze, aby mělo jejich dítě 5 minut radosti. Takže ano, tatínek povolil a dal mu korunky, Michálek vypadal po čas jízdy, jakoby umíral, ale bylo to super - pro něj. 
Jdeme se najíst a naše dítě nic nechce, jasně, jak jinak. Najednou chce čůrat, tak běží s tátou, ale s tátou se nevyčůral, pak šel s maminkou a s tou se vyčůral, taky maminka použila spoustu přesvědčivých slov. 
Už se k tomu skoro dostanu. Manžel šel do A3 si nakoupit a my jsme poté čekali už venku z obchodu a manžel chtěl malýho vzít ještě na auto - taky ta kravina na prachy. Jenže neměl drobný, poblíž hračkářství s tím, že mu koupí třebas auto. Jo tady se stala ta chyba! Synátor chtěl všechno a hlavně to nejdražší, takže jsem řekla ne a začal mi utíkat, heh, no to už sranda nebyla, já rozčílená, malej uřvaný a tatínek oba uklidňuje. 
Jasně nakonec mu tatínek vybral letadlo, já tedy taky svolila a koupila za svoje. Syn spokojený, klidný a my chudší a šedivější. 

No a tady tomu ještě není konec. Tentokrát jen pro mě, ale proč, to netuším. Manžel měl odpolední, takže vyrazil do práce a hádejte, co se asi tak stalo. Samozřejmě syn je vázaný na tatínka a prostě odmítal jít s maminkou :D a ještě do krámu. Jako vážně, takovou scénu neudělal ani v tom hračkářství. Takže jsem s ním pak šla do kabinky zkoušet si věci a Michálek si mezitím hrál s letadlem. HURÁ! Byl klid. Ještě, že v tom obchodě pracuji a holky vše v klidu chápali :D. 

Outfit:
Pro mě velice příjemný outfit nejen barvami, ale celkově i když se nezdá, tak zahřál. Vůbec bych nečekala, že si v sekáči za 50kč koupím svetr, který bych pomalu mohla nosit bez kabátu. Ať žijí sekáče, co si budeme.. Pod svetrem jsem schovávala růžové šaty, které vyčnívají pouze z části, které jsem si chtěla koupit tak dlouho, ale čekala jsem na slevy. Výhoda toho, že pracuji v obchodě s oblečením, prostě mi je líto dát za oblečení plnou cenu. Za co mi to líto není a nikdy nebude, tak to jsou boty. Moje závislost, po Vánocích přišli slevy i do oblíbeného Časnaboty, takže i já jsem našla své úlovky. Já mám překvapivě další kozačky nad koleno, ale tyto jsou tedy vážně TOP! Krásně obepnou nohu a vypadají moc sexy i s jejich vázáním. Mají ještě dost velikostí na výběr, tak určitě neváhejte, kdyby měli víc barev, tak mám asi všechny. Nicméně toto nejsou jediné a schválně pokud uhodnete. Dám vám nápovědu, hledejte mezi kozačkami nad koleno. - Překvapení? 
PS: Pokud nejste "fanoušky" vysokých podpatků, tak tyto kozačky jsou na dost nízkým + mají sloupkový podpatek. ♥
K těmto krásným kozačkám jsem tentokrát sladila i kabelku, kterou mimochodem nemám ani poprvé a ani naposledy. Teď mi u nás v Plzni dost chybí Promod, tak doufám, že až někam pojedu, tak budou mít nejen slevy, ale i kousky pro mě :D. 
Abych také nezapomněla, tak tentokrát byl kabát spíše jako doplněk. Docela by mě zajímalo složení toho svetru, jelikož je fakt hrozně teplý - od oka nedokážu určit složení. Nicméně tento kabát je jediný, pod který se ten svetr i vejde. Na jaro vhodný a na zimu určitě ne - i když pokud by jste mě v Plzni potkali, tak v něm občas i jdu a i když jsem otužilá, tak mi není moc teplo. 

Mimochodem i když na fotkách nejsou vidět nalíčené oči, tak jsem měla stíny, které jste mohli vidět na instagramu - chtěla jsem s šaty více ladit. 

Co si myslíte o dětech v obchodech? Jak se vám líbí outfit? A co říkáte na kozačky?

Foto: Michal | manžel


Kabát: Zaful / Svetr: Textile House / Šaty: Mohito / Kabelka: Promod / Boty: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI ♡

7 komentářů:

 1. Přijde mi docela nebezpečné chodit s dětmi do obchodů. Neznám to z vlastní kůže, ale kdekoliv vidím takhle děti, vždycky všechno chtějí. Rodiče musí mít fakt dobrý nervy, když je s sebou berou.
  Jinak ten svetr je naprosto dokonalý! ♥ Ať žijí sekáče, také tam chodím ráda :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velice nebezpečné :D. Já jsem celkem nervák, takže to pak schytáme všichni :D. Opravdu jako obdivuji maminku s více dětmi, i když, ty se většinou tváří, že to vzdali :D.
   Děkuji mockrát ♥. Sekáče jsou nejlepší!

   Vymazat
 2. outfit skvelý. len tie kozačky..... :D no nepáčia sa mi. ale inak naozaj krása ;)

  My Supercalifragilisticexpialidocious Diary | Live Better, Love Harder & Cure Hangovers

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♥
   Jsem ráda za tvůj názor, 100 lidí 100 chutí a rozhodně to neberu nijak špatně :D. Já se do nich úplně zamilovala, ale pár lidem se také úplně nelíbí :D.

   Vymazat
 3. hello!! Very interesting discussion glad that I came across such informative post. Keep up the good work friend. Glad to be part of your net community. XE88

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.