06.01.18

I enjoy my life.

4


Upřímně, tento článek bude spíše informativní, jelikož se chystám dělat více věcí najednou a vše stíhat, tak jak chci. Uvědomila jsem si, že musím sama sobě rozkazovat, což mi absolutně nevadí, ale také proto se chci posunout zase o něco dál. 
Například na blogu pracuji opravdu pravidelně a jsem na sebe docela i hrdá. Našla jsem si příjemnou brigádu se skvělým kolektivem a nesmím také zapomenout, že miluji šití a je to můj další výdělek bokem. Chci na sobě hodně pracovat, ať se to týká vzhledu a nebo toho, co je uvnitř mě. Každý máme své mouchy, ještě aby ne. Nikdo nemůže být dokonalý. Pokud si to někdo myslí, tak nač mu to brát, ale trocha pokory se občas hodí. Ne?

Aby to nevyznělo, že chci s blogováním končit, tak to vůbec ne, protože to miluji a to opravdu hodně, Baví mě psát, baví mě inspirovat a kdyby měl být blog můj vedlejší příjem, tak do toho jdu, jako hlavní chci šít, což všichni víte.
Asi mám velkou fantazii, velká očekávání, ale právě díky tomu jdu stále dál a dál. Říkala jsem si už dávno, že bych ráda udělala nějaké DIY, videa apod.. A ano tomu se chci věnovat také. Rozhodla jsem se, že víkendy budu psát občas, ale přes týden klasicky. Já si ultimátum dávat musím, protože bych nebyla tam, kde jsem dnes. Tím nechci říct, že jsem někdo, protože jsem jehla v kupce sena, co se snaží, aby byla nalezená. 
Inspirovat druhé pro mě bylo vždy dost důležité, dávat rady a rozdávat radost. Spoustu lidí si mě pamatuje nejen jako blázna, který ze sebe umí udělat magora nebo z horší strany rváče, který neváhá při více promile v krvi někomu natáhnout -_-, ale také si mě pamatují jako velkého snílka.

Na střední škole jsem řekla, že ten obor dělám, protože chci plnit svůj sen a to šít své návrhy a posílat je dál. Nechci se milionkrát opakovat, ale vážně to miluji. Vše, co dělám, ať už blog, šití nebo klasická práce, to vše mě naplňuje. Řekla bych, že mám vše po čem mé srdce touží a toužit bude i nadále dokud skutečně nebude mít vše. 
Chci být vzorem pro ty, kteří váhají a chci opravdu i sobě dokázat, že dokážu jít i přes svůj strach.

Na, co se tedy můžete těšit? 
V první řadě to bude šití/přešívání věcí na YT, které koupím například v sekáčích nebo ve slevách. Budu se snažit to udělat, tak, aby se to dalo pochopit i pro úplné začátečníky a nebo si dáme pak nějaké základy bokem.- Pokud to vyjde, tak jak bych si přála, tak by mohli vycházet aspoň dvě videa měsíčně s tím, že bych například vynechala právě článek.

V brzké době pro vás budu mít i soutěž, kterou snad i oceníte a bude se vám líbit, to, co pro vás připravím.

Recenze na jednu věc - nebudu zatím prozrazovat. - Možná ještě dříve, než s myslíte.

Spoustu outfitů, jako vždy ♥.

Cestování - již v únoru se vydám do Brna a v létě snad s manželem a synem na SVK a s přáteli k moři, takže rozhodně o nic nepřijdete. Všechno budu zaznamenávat a i vás informovat. A v hloubi duše doufám, že do léta ještě vyrazím někam na výlet.


A teď se ptám vás. 
Co by vás zde ještě zajímalo na blogu? 
Co vám zde chybí, ale chtěli by jste to tady? 
A co si myslíte o přešívání věcí ze sekáčů? 

Děkuji za váš čas ♥

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. Na videa o šití se hodně těším, protože občas taky šiji. Všechny kalhoty si zkracuji sama, někde jsem si i dokázala zúžit. Jsem ale samouk, takže si na všechno přicházím sama a první pokusy proto občas i tak vypadají. Videa o šití bych proto hodně ocenila a už se na ně těším, až budou! Věřím totiž, že každá žena by alespoň základy měla umět, přece jen je to potřeba každou chvíli. Držím pěsti, ať se ti povede splnit tvé sny :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už na tom aktivně pracuji. Tak doufám, že v sobotu bude na YT ♥. Jsem ráda, že sama doma zkoušíš šít, toto ráda čtu vždy.
   Doufám, že vše dobře a srozumitelně vysvětlím a zaujme to ♥.

   Děkuji ti opravdu mockrát ♥

   Vymazat
 2. Určite do tých videí so šitím choď, rada by som ich sledovala. A tiež som kedysi šila, ale postupom času to nahradili nejak iné veci ale rada by som sa k tomu vrátila. Teším sa na články z dovoleniek a tak. Je skvelé, že ťa tieto veci napĺňajú, lebo to je podľa v živote veľmi dôležité, mať k niečomu obrovskú vášeň. A čo sa týka tých článkov, tak ja osobne veľmi rada čítam aj rôzne motivačné články, rôzne úvahy, názory na rôzne veci a tak. Ale to je predsa len na tebe, inak tvoje články zbožňujem♥

  ORLLING

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už na nich pracuji, tak budu ráda, pokud se budou i líbit a něco vysvětlí i když pro mě to bude z počátku problém. Vysvětlovaní je pro mě těžší než ušít korzet :D.
   Myslím, že každý by měl dělat to, co ho naplňuje, tedy se o to i pokusit ♥.
   Máš zajímavé nápady a myslím, že to i dost promyslím.
   A strašně moc děkuji, udělalo mi to radost ♥ a děkuji i za celý komentář ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.