16.12.17

Vlastní diář 2018

4


Přemýšleli jste nad tím, že by jste chtěli vlastní diář? No já upřímně ano. Nedávno jsem brouzdala internetem a hledala si diář pro rok 2018 a nebylo zrovna moc na výběr. Jeden byl moc drahý, druhému chybělo to, co měl ten drahý a tomu drahému chyběla "ženskost". No vlastně jsem zjistila, že jsem nenáročně náročná. Zajímavé ne? 
Teď udělám takovou menší reklamu stránce, která se mnou nijak nespolupracuje, ale já mám radost, že jsem si mohla aspoň takto vytvořit vlastní diář. Protože pokud by jste ho chtěli i vy, tak to bude dobrý nápad, kde si vytvořit svůj vlastní.


MYONLYMY - název stránky, která zaručeně udělá originální diář. Pokud nejste nároční a je vám v celku jedno pár věcí, tak budete na správném místě. 
Ve svém životě mám hlavní tři slova, která mi znějí v hlavě každý den "Miluj, Motivu, Žij" jistě jste je u mě na blogu už někdy zaslechli a díky těmto třem slovům jsem schopná každý den vyjít ven a být většinou i dost pozitivní. Z počátku jsem si myslela, že tam dám nějaký obrázek, ale pak jsem si uvědomila, že chci něco, co potřebuji číst každý den.

Na výběr tam máte písma, můžete si tam dát vlastní fotografii nebo vaší rodiny a také si můžete volit barvy gumiček, hlavních stran apod.. Dokonce i zadní strana, kterou nemám vyfocenou má mé logo na blogu. 

Jelikož na mateřské není tak extrémně plný můj diář, tak jsem si zvolila 14-ti denní ve velikosti A6, aby se mi vešel úplně všude. Také má Flexible vazbu, což znamená, že pokud si budete objednávat pravidelně diář od nich, můžete takto stránky, které potřebuje, místo přepisování jednoduše přendat. 
Další věc, která se mi na tomto "projektu" líbí, je možnost zapsat si rovnou do diáře důležité datumy, jako jsou narozeniny, svátky, výročí, apod.. Což toto je opravdu velké plus.

Jedinou nevýhodu vidím v tom, že si nemohu podrobně zvolit, jak bude vypadat vnitřek diáře, ale upřímně mi to stačí a zatím i vyhovuje. Mám tam zapsané poslední dny v prosinci, které jsou krásně popsané a dál se ještě neví.

Pokud nejste opravdu nároční a udělá vám radost vlastní diář, tak určitě směle do toho. Pro náročnější tato stránka bych řekla není a ani já sama nevím, zda mi diář vydrží celý rok a nebo jen pár měsíců. To všechno se dozvíme v příštím roce.


Ještě bych ráda dodala, že diář je dodáván s propiskou a příjemně mě překvapilo rozbalování, kdy to bylo opravdu krásné až škoda rozbalovat.

Mimochodem napadlo mě to jako skvělý dárek k Vánocům, ale bohužel je doba zpracování 15dnů, což už je bohužel pozdě, ale do konce roka je času dost ♥.

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. Odpovědi
  1. Jsem za něj moc ráda, ale doufám, že do budoucna najdu více stránek, kde se dá vyrobit spoustu různých věcí, aby to bylo originální ♥.
   Děkuji mockrát za tvůj komentář ♥

   Vymazat
 2. Ta stránka se chytla dobrého nápadu ty jo :) Diář je hezký, tak ať ti slouží dobře :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také si myslím, ale postupně koukám i na další stránky, kdyby náhodou něco zaujalo více ♥. Děkuji mockrát a také v to doufám ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.