07.12.17

Vánoční tipy na dárky #2

2


Ani se nenadějeme a máme tady Vánoce. Tentokrát je to pravda. Rok opravdu hodně rychle utekl a zatím, co já mám pocit, že jsem vůbec nic nestihla, tak se opět zabývám tím, co komu přinese Ježíšek. Minule jsem dala pár tipů, které určitě nejsou na škodu, nicméně dnes toho budu mít trochu více a to i pro děti. 
Našla jsem si něco na internetu, když jsem projížděla různé stránky, někde jsem si řekla, co bych chtěla i já a nebo například můj manžel. Letos jsou pro mě Vánoce trochu náročnější na psychiku i na finance, nakoupili jsme toho totiž tolik do domácnosti, že mám nejspíše Vánoce už dávno doma. Což mi ani nevadí, ale vím ještě o jednom dárku, který mi můj Ježíšek nadělí a díky kterému budu zase moci dělat další věci, fotit a natáčet. Uvidíme, jak budu hodná.

Abych jen nekecala o tom, že se pouze a jen stresuji, nebo mi leze na nervy, či co dostanu od Ježíška, tak se zaměřím na ty tipy. Někdo z nás už má nakoupené a vy, co ještě přemýšlíte, tak snad vám nějaký ten tip pomůže. 

V první řadě se zaměřím na děti.❄
Už jen kvůli tomu, že jsem se stala maminkou se každoročně zabývám tím, co koupím tomu mému synovi. Nicméně v rodině už je dětí více, tím myslím neteř a  dva synovce od manžela.

1. Chrastítka
Neodmyslitelnou součástí miminek jsou chrastítka. Některá dokonce svítí, hrají, ale hlavně to miminka baví. 

2. Panenka / Auto
Nejklasičtější dárek je na světě a vlastně nemusíte ani moc přemýšlet. Kluci většinou chtějí spoustu aut a holčičky panenky a co si budeme povídat, ať už jsou to panenky nebo auta, tak nadchnou jakoukoliv věkovou kategorii (co se týče dětí). Vyrábí se pro miminka i větší děti, stačí vybírat.

3. Domeček / Autodráha
Nezapomeňte na to, co patří k výše zmíněným věcem. A upozornění je, že to ty děti stejně tolik nevyužijí. Já zjistila, že moje ruce taky fungují jako autodráha, takže pokud chcete ušetřit, tak se prostě pomalujte fixem :D. A domeček na panenky je všude, kde je prostor (vlastní zkušenosti z dětství).

4. Lego
Myslím, že v dnešní době je Lego jedna z neskutečně užitečných věcí, která se dokonce neskutečně rozrostla. Za nás bylo pár druhů a dnes je toho všude milion. Koupíte jak pro dívky, tak pro chlapce - dříve to bylo čistě pro chlapce. Podle mého je nejlepší sebrat návod a stavět podle svého, jako to bývalo za nás. Nicméně i tak si myslím, že i kdyby stavěli podle toho návodu, tak je to stejně super věc na hraní. A mimochodem jako rodič budete ty kostičky k smrti nenávidět, děti totiž neví, jak moc bolí, když člověk naší váhy stoupne na hranu lega. Jo opravdu to bolí! Potvrzují chodidla a dokonce i koleno. Ale na hraní je to super.

5. Oblečení
Součástí Vánoc jsou rozhodně i měkké dárky. Děti si jich neumí moc vážit a to chci právě syna naučit, aby si vážil opravdu každého dárku, který dostane. Sama vím, že jsem měkké dárky neměla ráda a nevážila si jich, ani bratr a dnes jsme šťastní i za ponožky :D. Navíc pokud budete něco kupovat pro děti druhých, tak to kolikrát i pomůže, protože finance na mateřské jsou fakt hrozné.

6. Interaktivní knihy
V dnešní době není žádná novinka najít na trhu mluvící knihu. Podle mého je tento dárek i velice úspěšný. Dětem to pomáhá naučit se s rodiči lépe například zvířátka, barvy, čísla a dokonce i písmena. My máme trochu problém s pozorností (resp. neposlouchá jen mě) a já stále přemýšlela, jak ho učit, když mě má na háku. Fungují a to opravdu aplikace na telefonech či tabletech a dokonce i knihy, které jakkoliv mluví. 
Mimochodem pokud zde mám maminky, poraďte mi, co jiného mám ještě udělat, aby mě vnímal. Nechci k němu být přísná, ale jaksi mě do chvilky než zvýším hlas, neposlechne. 

Konečně se přesuneme k nám dospělým lidem. Kteří sice mají více rozumu, ale upřímně nás to možná stojí i více a to nemusíme toho kupovat tolik. Nejsme zrovna rodina, která utrácí a naděluje si miliony dárků, už jen proto, že bychom se zbytečně zadlužili a upřímně NIKDY SI NEBERTE PŮJČKU před Vánoci. Kupujte to o čem víte, že na to máte. Věřte mi! 

To byla jen taková malá vsuvka a teď se opravdu vrhneme na dárky pro dospělé.

ŽENY❄
1. Kosmetika
Ať už dekorativní kosmetika, tělové krémy, šampóny apod.. To vše nám ženám dělá radost.

2. Parfém
Oblíbený parfém a nebo parfém vybraný partnerem, dobře i tady se umí muži setnout, ale proč jim nedat volnou ruku na výběr parfému. Kdo ví, čím překvapí.

3. Spodní prádlo
Tady to necháme na partnerech. Muži chtějí, aby jsme nosili krásné spodní prádlo a my ho rády nosíme. A nebo se pletu? Takže toto je za mě opravdu perfektní dárek.

4. Šperky
Zde je to různé, někdo koupí krásnou bižuterii a někdo například vysloveně šperk. Podle mého by se mělo takto nekupovat podle toho, jak často to dotyčná bude nosit. Upřímně, pokud to bude něco více extravagantní a nebo příliš formální, tak to žena nenosí tak často a proto bych raději volila levnější variantu. Pokud chcete, aby to dotyčná nosila každý den, nebo prostě často, tak by ta investice byla na místě. Je spoustu kovů, které nás nezklamou. :P 

MUŽI❄
1. Spodní prádlo a ponožky
Nemyslím si, že tady je potřeba něco vysvětlovat. Snad každý muž chce najít pod stromkem tyto dvě věci. Dnes dokonce máte tolik druhů a vzorů na ponožkách, které se běžně nosí, že se zde meze nekladou. 

2. Hodinky
K mužům neodmyslitelně patří. Jelikož nemám ráda fronty v nákupních centrech, který tam jsou teď skoro pořád, tak na řadu přicházejí e-shopy. Například na Helveti můžete najít opravdu spoustu hezkých "úlovků", které nejednoho muže potěší ♥.

3. Peněženka
Myslím, že každý chlap by měl mít pořádnou peněženku. Ať už je kožená, plátěná, ale hlavně ať je užitečná. Dokud se mu vejde do kalhot, tak to má bod navíc. 

4. Parfém
I zde se budu s parfémem opakovat, není nic hezčího než když váš partner nádherně voní a my ženy máme ke všemu dost často vyhlídnuté, co naše polovičky používají. 

5. Boxy s jídlem/alkoholem
Teď dost na internetu bylo k vidění, že jsou pro muže skvělé dárky v bednách. Po pravdě si myslím, že je to úplně super nápad. Pokud máte pivaře, kafaře, fitnesáka, jedlíka, vegana vlastně cokoliv, tak tam můžete najít a vaše polovička se do toho musí dostat páčidlem. Není to super?
A nebo také pro milovníky vín, rumu a dalšího se už také nemusíte koukat pouze po obchodech, ale v klidu nakupovat přes e-shop. Pro mého muže by mě zaujal například rum Diplomatico, ten by si ho rozhodně vychutnal.

A nakonec si dáme dárky, takové všeobecné.
1. Hrneček
2. Dekorace do domu/bytu
3. Čaje v dárkovém balení
4. Pyžama
5. Povlečení 
6. Svetry s vánoční tématikou
7. Kniha - motivační knihy, naučné, fantasy apod. Zde opravdu můžete hodně vybírat. ♥
8. Foto-kniha
9. Kalendář s rodinnými fotografiemi 
10. Zážitek, výlet, wellness
Dárek, který si zaslouží hlavně rodiče, nebo se pletu? Já si myslím, že například moji rodičové by si jeden takový rozhodně zasloužili. Maminka je v práci až příliš moc (po kom jen ten workoholik jsem?!) a tak bych jim vybrala nějaký lázeňský pobyt. Například mě zaujal Medical relax v Mariánských Lázních. Nicméně na výběr je toho mnohem více, tak co vyberete vy?

11. Vlastní výrobek


Doufám, že vám trochu tyto tipy pomohou vybrat, co komu koupíte. Já upřímně už vymyšleno mám, jen ještě není nakoupeno :D. 

S láskou,
Vaše SAGI ♡❄

2 komentáře:

 1. Páni, tolik typů na vánoční dárky jsem už přečetla a stále nevím, co bych měla sehnat. No nic. Líbí se mi, že většinou ty typy mají stejný základ, ale i přesto najdu něco rozdílného :3

  Juno

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě naštěstí chybí už jen pár dárečků, ale doufám, že je budu mít hodně rychle z krku :D
   Přeji hodně štěstí ať něco najdeš včas a ať to hlavně potěší :)

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.