05.12.17

Red & Burgundy

2


Prosinec už je tady s ním přichází šílenství do všech obchodních domů. Samozřejmě jsou tu lidé, kteří nakupovali už o měsíc dříve a tak si o dárky nemusí dělat starost, ale pak jsou tu tací jako já, kteří "mají času dost". No dobře, jedu v sobotu do Německa, kde nakoupím aspoň 98% dárků a budu happy jak dva grepy. 
Jen co prosinec začal, tak mě přišel na řadu stres. Mám cca 12 dní na to ušít šaty pro mojí maminku, hrozně se těším na zpracování šat, ale zároveň se bojím. Krajka, kterou si maminka koupila je nejen drahá, ale i tak nádherná, že se prostě bojím udělat chybu. 
Trošku se na chvilku odkloním od dárků a Vánoc, jelikož je pro mě toto dost důležité. Důvod, proč jsem dříve od svého snu "tak trochu utekla" bylo kvůli strachu z chyb. Zároveň jsem neměla v tu chvilku ani moc podpory od druhých a já se prostě bála, hodně moc. Předevčírem mě tento strach popadl znova a já nevěděla, co mám dělat, nemá mi kdo poradit, abych tu chybu neudělala a já se motala v kruhu "a co teď udělám?!". Napsala jsem svojí mamince a ta mi odepsala, že to zvládnu, napsala mi toho více a po pravdě po tom, jak jsem brečela, jsem se rozeřvala ještě víc, ale už to nebyla lítost z mě samotné, ale to, že se ve mě vkládá důvěra a já si jí neskutečně cením. 
Zjistila jsem, že největší radost mi vždy udělá spokojený zákazník. Už když jsem šila první šaty, které jsem i navrhla, viděla tu radost z nich, jak se prohlíží člověk dlouho v zrcadle a má neskutečnou radost, tak tady jsem zjistila, že mě tento pocit druhých hřeje u srdce.
Doufám, že se jednou budu moci časem podělit o vlastní kolekci oblečení a představit vám tak vlastní značku. Plánuji mnoho projektů, ale chce to opravdu čas a finance, protože za něco musím nakoupit přeci látky.
Držte mi pěsti prosím.
Mimochodem, založila jsem si instagram, kde bude pouze a jen to, co jsem šila či šiji. Můžete tam časem najít průběh šití apod.. Prostě a upřímně, od začátku do konce. 

Outfit
Zima přišla fakt rychle a já dokonce usoudila, že se musím trochu více obléknout.. Jo a tento outfit to ještě není. Tyto šatičky jsem si totiž musela opět obléknout, jelikož jsem je měla pouze jednou a to v Praze. Říkala jsem si, že je potřeba je vytáhnout a tak jsem tedy vytáhla své dětské šatičky na "procházku". Zatím ještě nemám čas na to, abych si je upravila a tak si na ně vždy musím vzít pásek, tentokrát jsem vzala široký se zlatými detaily. 
Nevím jak vy, ale mě přijde už na zimu docela zvykem, že nosím červenou a černou (třeba to změnit). Tentokrát jsem opět vytáhla červenou s vínovou a dala je opět dohromady, tato šála z C&A v kombinaci s krásnými ponožkami s mašličkou z Calzedonie mi přišla perfektní, navíc mám fakt málo šál a i málo kabátů. Jen tedy barev.
A konečně k mému nejdůležitějšímu. Boty na sebe totiž nedali dlouho čekat a pořídila jsem si nové. Botičky jsou opět ze stránky Časnaboty, kde jsem poslední dobou pečená vařená a mimochodem, tyto kotníkové botičky nosím každý den. Bohužel mají už jen poslední velikost, ale myslím, že si vyberete i tak. Například tyto jsou hodně podobné. Přiznám se, že jsem se bála, že nebudou mít zateplení, tedy spíše takové, které by zahřálo, ale mě to i stačí, do zimy která je ještě teď určitě. 

 Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Kabát: Sammydress / Šál: C&A / Šaty: Lindex / Pásek: Primark / Kabelka: Botovo / Punčochy, ponožky: Calzedonia / Boty: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.