19.12.17

Red beret

0


Bát se změn je přirozené, jsme jen lidé a občas nevíme, zda změny jsou dobré nebo špatné. Je tolik věcí, co vám dokážou změnit život, že se tomu možná kolikrát nedá ani věřit. Osmnácté narozeniny, první láska, nevěra, těhotenství, manželství, násilí a další - to vše dokáže nejednoho člověka změnit. Toto jsou ty, které si mnohdy ani nevybereme, ale prostě se stanou, pak jsou tu změny, které nás ovlivní v životě, ale rozhodneme o nich my. 
Samozřejmě těhotenství, manželství i partnery si v životě zvolíme my, ale upřímně, kolikrát se v životě poštěstí.

Nebylo to vždy, tak krásné, jaké to je dnes. Před manželem jsem měla hodně špatné vztahy plné nevěry ze strany muže a díky tomu dokáži být ve vztahu dost otevřená a pokud by se tak stalo v manželství, tak se prostě stane, nicméně budu doufat, že se to nestane. Co oči nevidí, to srdce nebolí. A když tu mám vztahovou chvilku, tak na rovinu napíšu, že dívat se do zpráv nebo různé kontrolování mi přijde dětinské. Je pravda, že jsem kdysi byla žárlivá a tak vím, jak se dnes některé ženy cítí, ale myslím si - vím, že to škodí vztahům strašně moc. Důvěřovat si je mnohem více, než ničit vztah nejistotou a navíc, starosti akorát přináší vrásky.

Další věc, která mě hodně ovlivnila bylo i těhotenství, ale o tom jsem psala opravdu mockrát. Můj syn mi totiž obrátil život na ruby, ale o to víc si ten život užívám. Toužím, sním a miluji. Jsem více upřímná a více si stojím za svým názorem, jsem průbojnější, ale jen v některých věcech a hlavně jsem opravdu šťastná.

To, že jsem se rozhodla jít za svým snem a změnit svůj přístup, postavit se strachu apod.. To bylo pro mě hrozně těžké. Strach je v mém případě dost silný, protože se opravdu bojím chyb a chci tak moc vše perfektní, až se dostávám do velkého stresu až strachu z toho, to dokončit. Nicméně a na rovinu, bez podpory bych asi toto nedokázala. Dokončit jakékoliv započaté věci. Tak moc si toho všeho vážím, tak moc miluji šití a tvoření, až se mi chce vždy plakat při předávání, nikoliv ze smutku, ale právě z radosti, kterou ti druzí mají. Jsem otevřená budoucnosti více, než kdy dříve!

A to je právě ono, jsem rozhodnutá udělat pro mě velkou změnu. Kdo čtete mé články, tak víte, jak moc mám na sobě ráda své vlasy. Jsou podle mého to nejhezčí na mě a jediné, co dokážu skutečně a na rovinu pochválit. Miluji slyšet komplimenty na jejich délku na jejich kvalitu, ale právě kvůli kvalitě je tato změna potřeba. 
Mé vlasy budou cca o 20cm kratší a to z délky 85cm bude už poznat. Vždy jsem je nechala o necelých 5-10cm, což nebylo skoro vůbec poznat, ale rozhodla jsem se, že je čas na menší změnu. Když budu chtít vlasy nechám dorůst. Bojím se, protože jsem kdysi řvala jak hysterka na intru, že jsem si ustřihla 10cm z kratších vlasů a teď z dlouhých budou polodlouhé vlasy. 

Fotky uvidíte určitě na instagramu, na blogu si nejspíše ještě počkáte. 

Outfit
Barety jsou nádherný doplněk, který se dá nosit na opravdu hodně způsobů. Já jsem si zvolila krásný červený baret, který krásně ladil svou barvou ke kabátku. Tento a spoustu dalších pokrývek hlavy naleznete na e-shopu Anytra. A nejvíc potěšená jsem z označení "MADE IN CZECH REPUBLIC". Určitě se mrkněte. Tento baret je můj úplně první, ještě tedy s jedním, který je ze stejného obchodu a upřímně jsem si nebyla jistá, zda jej nosím dobře. Pak jsem si řekla, proč řešit, jak se má nosit, když právě baret se dá nosit na několik způsobů. Já jsem ho tentokrát hodila, co nejvíce dozadu a trochu na bok. 
Další novinkou je u mě krásný chlupatý svetřík, ke kterému se pojí dost zajímavý nákup. Moji přátelé se tomu docela smějí, jelikož si nakupuji hodně velké věci a nosím je jinak. Například tento svetr nosím jako šaty, tentokrát jsem měla pod svetříkem schované ještě celo-bílé oblečení, jelikož se mi nechtělo zase mrznout. Ke svetříku jsem zvolila krásné vysoké béžové kozačky, které ráda nosím právě ke kratším věcem a navíc krásně prodlouží a ztenčí nohu. Kabelku jsem tentokrát též vytáhla v neutrální barvičce a abych nebyla jako vždy zmrzlina, tak mám tentokrát i svojí oblíbenou maxi-šálu. 
A právě v tomto outfitu mi bylo dokonce i teplo. :D

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Kabát: Sammydress / Baret: Anytra /Svetr: C&A / Šála: Zaful / Kabelka: Mango / Boty: Botovo

S láskou,
Vaše SAGI ♡

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.