23.12.17

První Vánoce ve třech

2


Není žádná novinka, že každý máme v rodině své zvyky. Když jsme se rozhodli slavit Vánoce, jen ve třech, tak jsem byla opravdu nadšená a ke všemu trochu vyděšená. Sehnat stromek, nakoupit ozdoby, upéct cukroví, které jsem mimochodem nestihla a musím ukrást své šikovné mamince, uklidit celý byt od základů a připravit své dva nejdražší, aby ladili nejen ke mě, ale i k sobě. 

Upřímně Vánoce jsou jediný svátek, který si opravdu užívám, ale ještě to není ono. Nestihla jsem nakoupit všechny možné dekorace a nakonec na to nezbyly ani finance, to nejdůležitější už bylo naštěstí doma. 
Co se týče cukroví, tak jsem sama dost nešťastná. Docela jsem se na to těšila, že udělám své první, ale kvůli práci na šatech a všeho okolo jsem polevila a rozhodla se, že to za rok napravíme všichni. Od listopadu jsem nakupovala všechno možný jak smyslů zbavená a dnes se těším z krásného velkého stromku, který nám donesl manžel domů. Ještě ten den jsme jej ozdobili a já zjistila, že prostě s dítětem není vůbec nic jednoduché.

Michálku, jestli bude v pokojíčku bordel, nebude tam stromeček.
Jestli ten bordel bude pod stromečkem, tak ti Ježíšek nic nepřinese.
Nezlob, nebo všechno vrátíme Ježíškovi. - Načapaná při balení. 
Tyto věty u nás zaručeně fungují. Teď stromek "odnášíme" a jak rychle se uklízí. :D
Michálek je hyperaktivní a v některých chvilkách bych opravdu vybouchla, zešedivěla a zbláznila se. Při zdobení stromečku mi pod barvou vyrašilo si milion šedých vlasů. Zdobení s ním bude sranda, říkal mi každý, ale zapomněli, jak moc jsem na některé věci háklivá. 

Štve mě má vlastní povaha, protože se stresuji zbytečně, křičím zbytečně a opravdu si sama sobě lezu na nervy. Kde se vzala má výbušnost, že bych už byla tak moc ve stresu, že jsem prostě za 5 vteřin jak smyslů zbavená? Ach jo!
Nakonec jsme stromeček ozdobili všichni společně, Michálek podával ozdoby a občas se trochu rozčílil, že si tu jednu nemohl nechat. 


Tímto "článkem" bych ráda popřála ty nejkrásnější Vánoce. Buďte šťastní a hlavně zdraví, užívejte pohodu a čas s rodinou a nezapomínejte, že Vánoce nejsou pouze o dárcích ♥.

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.