14.12.17

Like a little girl

6


Plzeňské náměstí a jeho okolí je plné světýlek, příjemné vůně, vánočních koled, ale pro změnu ne moc příjemných lidí. Co si budeme povídat, před Vánoci ten stres dožene každého. Na trzích je nespočet lidí hrnoucích se přes dav lidí, aby jim neutekl svařák či trdelník, než vystojíte frontu, tak vás kolikrát přejde i chuť.
Vánoce jsem sice o klidu, ale kolik je na tom pravdy, že?! Sama jsem ve stresu téměř pořád, abych vše stihla, ale vím, že se stresuji i normálně, například kvůli času, nebo dokončení práce. Takže žádná novinka, ale šedivá ještě nejsem. Dárky mám nakoupené asi tak z 98%, možná 97%, když si vzpomenu, co všechno ještě musím udělat, tak bych se radši posunula v čase a měla klid. 

Abych se vrátila trochu k tomu, co zdobí naše krásné náměstí. Tou stále celkem novou ozdobou je právě jeden nádherný kolotoč. Láká své diváky už z dálky a hlavně děti, což potvrzuji, protože můj syn by tam chtěl být pokaždé, jen projde, ale já nekradu (nechci rozmazlovat). Na kolotoči jsem se synem byla jednou a bylo to vážně super, jeho úsměv mi ten den zlepšil krásně náladu a on zapomněl na to, že jsem mu něco prostě nechtěla koupit. Joooo to byla zase jedna pěkná scéna ve městě. Miluji ty lidi a jejich pohledy "krkavčí matka". Tak každý je nějaký ne?!

Na kolotoč jsem se chtěla vrátit, ale není moc lidí se kterými bych tam šla, no nedávno se někdo takový našel. Nová posila a naprosto úžasný člověk Tecí. S ní jsem si užila naprosto úžasné odpoledne, plné srandy, čaje, dortíku, focení, ale hlavně příjemné společnosti. Jak jsem již psala v článku Fashion bazar marketu, kde jsem za Tecí přilezla a zeptala se, trochu se bála, ale zbytečně. Opravdu jsem hrozně ráda, že je mojí další posilou a rodinou na blogu ♡. Navíc bych řekla, že spolu určitě toho nafotíme více a to nejen na blog ♡.

Outfit
Konečně se umím i teple obléknout. Šedý kabát je pro mě celkem jasnou volbou v chladném počasí, tady i díky jeho délce ve které se cítím opravdu dobře. Pod ním "schovávám" tmavý šedý rolák, který z části zahaluje starorůžový svetr, který jsem ještě rychle před focením upravovala, aby nedělal bordel. Po dlouhé době na sebe vzala mojí oblíbenou dlouhou tylovou sukni a do pasu semišoví červený pásek. Budu upřímná, když jsem si tento outfit v hlavě sestavovala, tak jsem se bála, že se mi to nakonec nebude líbit, ale opak je pravdou. Jako boty jsem zvolila růžové z mého oblíbeného eshopu Botovo.cz a celek ještě doplnila růžovou kabelkou. Tímto vznikl outfit s více odstíny růžové, šedé a doplněné červenou rtěnkou a páskem. 

Jak se vám líbí fotografie? A jak se vám líbí outfit? Těšíte se na Vánoce?

Foto: Tecí Němečková | INSTAGRAM | FACEBOOK |


Kabát: Zaful / Rolák, svetr: Textile House / Pásek: Orsay / Sukně: Rosegal / Boty: Botovo / Kabelka: F&F 

S láskou,
Vaše SAGI ♡

6 komentářů:

Děkuji za Vaše komentáře.