02.12.17

Fashion Bazar Market Plzeň

4


Miluji příležitosti, které přijdou úplnou náhodou. Například o plzeňském Fashion Bazar Marketu jsem se skutečně dozvěděla ještě nedávno, dokonce přes kamarádku, která mi řekla, abych tam své oblečení dala. Věc se má tak, že se mi z ničeho nic ozvala jedna z týmu FBM (zkrátíme si hezky název), že se koná již pátý ročník a že jí zaujali věci v mém katalogu na Vinted, že bych je tedy mohla přes bazárek "poslat" dál. 
Poté, co jsme si napsali pár vět, jsme se dostali k prvnímu setkání. Vlastička je strašně skvělá a také mladá maminka, vůbec bych to na ní nepoznala. Ale to je teď vlastně vedlejší. Byla u mě doma a probírali jsme se oblečením, všehovšudy bylo celkem dost a ještě jsem pár kousků stejně z šatníku vytáhla. Zaplnili jsme to opravdu celé a tedy cca přes 70ks oblečení, mezi tím byly i boty a doplňky. 
Vlastička mi taky krásně pochválila styl a já měla pocit, že si tak krásnou chválu ani nezasloužím a moc mě taková slova potěšila.

Na den D jsem si vzala dokonce i volno v práci, abych mohla na 100% dorazit. Dorazila jsem něco málo po 4té hodině, kdy se ještě připravovalo k zdárnému konci. Upřímně je krásně vidět, že někdo do toho dá tolik úsilí a času. Hlavní organizátorkou této akce je Janička Meinlschmidtová, která má dokonce i blog. Na jejím blogu se dočtete i hodně o tom, jak se připravovalo apod.. 
Holky to měli opravdu krásně naplánované a já jsem byla nadšená, když jsem mohla všechny takto poznat. Naprosto skvělý lidé a opravdu spoustu lidí, co si věci nakoupilo. Velkou radost jsem měla i s děvčaty. Na nich bylo vidět, že je to opravdu baví, že to dělají rády a lidé okolo říkali jen samé příjemné věci.

Poznala jsem zde i pozvanou blogerku z Prahy Janičku s blogem Boulevard de Prague. Moc příjemný a optimistický člověk, dozvěděla jsem se zase pár věcí na víc a strašně krásně se mi s ní komunikovalo. O pár chvilek déle jsem poznala i moderátorku Barču, která je opravdu šikovná v tom, co dělá a navíc obě tyto ženy jsou nejen sympatické, ale i krásné. Moc ráda jsem s nimi vedla rozhovor a byla tak v příjemné a osvěžující společnosti.
Abych nezapomněla, tak celkově mi toto místo a tato akce dala více, než jsem čekala a to známosti a strašně moc energie. Nesmím totiž zapomenout na to, kdo na akci fotil a tou byla moje zlatá Tecí. Tento člověk je naprosto a neskutečně šikovný a já byla trochu dotěrná a rovnou se zeptala na spolupráci, nejvíce mě potěšil její souhlas a já měla včera možnost jít s ní i fotit - ale o tom až příště. 
Na fotografie Tecí se určitě podívejte na jejím INSTAGRAMU a zaručeně nebudete litovat. A opravdu se můžete těšit i na fotografie, které jsme spolu spáchali.

Nabitá energií jsem se vracela domů s tou nejlepší náladou, která mohla být. Já jsem byla tak neskutečně ráda, že jsem všechny poznala a rozhodně holky nehodlám opustit a hodlám se i nadále účastnit. Mimochodem určitě pokud jste z Plzně či okolí, tak koukejte příště dorazit, protože tolik krásných kousků, co zde najdete, to není ani možné. Já bych hned zase brala boty... ale znáte mě.. už jsem si další koupila jinde :D. 

Doufám, že jsem na nic nezapomněla, jelikož mi to už tolik nemyslí (v 1h ráno). 

Facebook stránka: Fashion Bazar Market
Instagram: @fashionbazar_market

Mimochodem kvalita fotografií je příšerná, jelikož jsem totální pako a zapomněla jsem doma zrcadlovku. Jo ta paměť začala zlobit už dost brzy. Takže přikládám pár fotografií z mého "super čuper" kvalitního fotoaparátu na telefonu.


S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. Taky bych se někdy na takovouto událost ráda došla podívat :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě neváhej, tyto akce jsou skvělé a navíc poznáš třeba i skvělé lidi a nebo si udělej výlet do Plzně, my tě rádi přivítáme ;) ♥

   Vymazat
 2. Děkujeme za tak nádherný článek! Jsi skvělá :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A já moc děkuji, že jsem tam mohla být ♥. Těším se až se uvidíme!

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.